Стань одним з нас!
 

Milton

Можливо я щось провтикав, або ця кнопка в не зручному місці або її взагалі немає, якщо друге то додайте будь ласка кнопку "подякувати автору" (із відображень к-сті подяк в роздачі)
Це можливо має більше символічний характер, але я думаю авторам релізів буде приємно.
Також було б чудово особистий рейтинг трекеру та/або лайк-дизлайк роздачі.
Також було б чудово бачити трохи більше статистики кожної роздачі як мінімум к-сть скачувань торренту

misjacb

Прямо кладязь ідей. Помітив за вами таку штуку, давати багато порад. Може сам щось зробите?
Де ви бачили тут релізерів? Два три, заради цього змінювати код трекера, що призведе до зайвого навантаження сервера і ще більшої вартості послуг.
Не бачу ніякого сенсу. Вирішувати звісно команді трекера, я висловив свою думку.

Milton

Мабуть ви не уважно читаєт, і поспішаєте відповісти, але зауважу що я не давав ніяких порад, а просто попросивте що на мою думку дрібниці, але досить важливі.
Ви рахуєте себе одним єдиним релізером? Сьогодні два-три, завтра більше, не варто жити тільки сьогоденням, ось це була порада ????
Про навантаження на сервер із-за кнопки подаки це було навіть смішно. Маю декілька проектів, це було дійсно смішно)
Вибачте.

misjacb

Я читаю добре, але, думаю, трекер не буде орієнтуватись на ідеї, поради або забаганки одного пересічного користувача.

misjacb

Що до вашого сміху. Мені начхати на ваше недолуге розуміння процесів роботи трекера на цьому движку, зайвими запитами у базу при кожному відкриті сторінки роздачі, це ваші проблеми.

Андрій

Додати можна, питання в потрібності і так, кожна нова модифікація збільшує навантаження.
Milton, якщо ваша ідея буде підтримана якоюсь кількістю людей, я поставлю оцінку релізів та подяку релізеру.

Nazgul

На мою думку оцінка релізів не потрібна. Для цього можна зайти на IMDb і подивитися рейтинг.
Щодо подяки релізеру то тут треба питати в самих релізерів.
Як користувач, я на інших трекерах завжди дякую за реліз якщо є така кнопка. Це краще ніж потім читати в темі 100500 повідомлень "дякую за реліз".
Показати повідомлення:    

Поточний час: 03-Тра 11:52

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли