Стань одним з нас!
 

misjacb

Втеча з курника: Світанок наггетсів / Chicken Run: Dawn of the Nugget (2023) WEB-DL 4K 2160p HDR Dolby Vision H.265 Ukr/Eng
Жанр: пригоди, анімація, комедія, сімейний
Країна: Велика Британія, США,, Франція
Кінокомпанія: Aardman Animations, Netflix Animation, Pathe
Режисер: Сем Фелл
Актори: Тандіве Ньютон, Закарі Лівай, Белла Ремзі, Імелда Стонтон, Лінн Фергюсон, Девід Бредлі, Джейн Хоррокс, Рамеш Ранганатхан, Деніел Мейс, Джозі Седжвік-Девіс
Сюжет: Безстрашні кури об’єднують зусилля, щоб урятуватися від нової загрози — на сусідній фермі готується щось підозріле.

Тривалість: 01:41:39
Озвучення: дубльоване Le Doyen
Якість: WEB-DL 2160p (HDR, Dolby Vision)
Відео: H.265 3840 x 2160 10Mbps
Аудіо 1: E-AC3 5.1ch 640Kbps - українська
Аудіо 2: E-AC3 JOC 5.1ch 768Kbps - англійська
Субтитри: українські (forced, full), англійські (full, SDH)

Скріншоти:

kisa_katzman

Дякую за реліз, але який сенс роздавати таке незроузміло що, типу 4К, але з бітрейтом нижчим ніж у DVD(~9.8Мбіт/с по стандарту, при розмірі картинки до 720 × 576). Тобто ви раздаєте фейкове пожате в бітрейті 4К

Іван Добрий

Так, шановний, #дваднянасайті.
Ви навчиться спочатку релізи оформлювати, а потім ми послухаємо вашу думку про фейкові ріпи.
Я так думаю ви кодувати не вмієте ні в h264 ні в h265, щоб тут когось вчити.
В ДВД був зовсім інший кодек, тому порівнювати бітрейт не коректно.

kisa_katzman

Абсолютно погоджуюсь що забув про те що використання кодеку також має різницю як і бітрейт. H.265 має на 50% краще стиснення при такій же якості картинки.
Але це не знімає питання що у 8Гб впихнуто картинка у 4К, дві звукових доріжки з немалим бітрейтом, з лейблами Dolby Vision, HDR, при хронометражі 1г 40хв. Це чисто дивитись з ноутбука Леново чи телевізора Kiwi, через JBL колонку.
Шановний #не_два_дні_на_сайті (профіль в мене заведено навіть давніше вашого, що дуже кумедно).
На питання ви не відповили, зате добряче нахамили
Якщо у вам мітка релізер, це не значить що ви маєте право відноситись до людей зверхньо і хамити. Хаміть своїм близьким.

Іван Добрий

Так я можу і послати ще, можу вигнати вас із сайту. Від вашої поведінки залежить.
Ні на які ваші тупі питання ніхто не зобов'язаний відповідати. Якщо ви не розумієте як туди запихнули 4к відео, це ваші проблеми і ваше незнання принципів кодування. Читайте інструкції та мануали, вивчайте, і не несіть тут маячню і буде все добре. І повага з'явиться і розуміння .

Resko

97011Абсолютно погоджуюсь що забув про те що використання кодеку також має різницю як і бітрейт. H.265 має на 50% краще стиснення при такій же якості картинки.
Це він порівнюється з h264 так, а з MPEG2 той що в DVD ще більше. Та звідки вам знати про таке. Прийшов щось довести, а довів свою повну некомпетентність.
97011через JBL колонку.
А що з колонкою не так, дуже якісно грає для своїх габаритів.
Схоже на якийсь тролінг, чи що. Вискочив нізвідки, напав на якийсь ріп, колонка не така, чорті що.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 07-Тра 05:33

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли