Стань одним з нас!
 

Андрій

Є задумка створити версію шаблону трекера для смартфонів та планшетів. Чи є така потреба, запитую в користувачів?

Milton

На мою думку звичайно що така потреба є!
Тепер зручніше заходити на сайти зі смартфону отже і краще буде у вигляді адаптивної версії.
Дякую

Nazgul

Я особисто завантажую і роздаю тільки з комп'ютера. На смартфоні дивлюся дуже рідко. Тому мені така версія не потрібна.

Hoetzendorf

Було б непогано, бо зараз багато людей шариться по сайтах з телефонів і планшетів. Добре коли власник сайту робить його перегляд зручнішим для користувачів.

misjacb

Зважаючи на активність в голосуванні, не потрібне.

UkrTube

Звісно) Бажано і лого оновити і додати Emoji (раджу підключити бібліотеку Twemoji)

Андрій

Ага, ще що, пишіть більше, я все зроблю.
Ні.
Всього проголосувало: 5
Не зроблю.

UkrTube

96859Ага, ще що, пишіть більше, я все зроблю.
Ні.
Всього проголосувало: 5
Не зроблю.
Тобто зробити те, що я сказав мега важко????? Змінити кодування для підтримки юнікоду не така вже й важка робота

UkrTube

Як мінімум щоб замість емодзі знаки питання не показувало

Іван Добрий

Це те що нам необхідно. Дякую, ви розкрили нам очі.
Не сіди, не піри, не релізери, не сідбокси, нам потрібне правильне відображення емодзі! an

UkrTube

96913Це те що нам необхідно. Дякую, ви розкрили нам очі.
Не сіди, не піри, не релізери, не сідбокси, нам потрібне правильне відображення емодзі! an
дизайн грає дуже важливу роль, якщо людині буде не комфортно перебувати на сайті, чи захоче вона робити щось для цього сайту - ні. На дрібниці теж треба звертати увагу
Показати повідомлення:    

Поточний час: 03-Тра 10:07

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли