Стань одним з нас!
 

Fleur_Noire

Уявне кохання / Les amours imaginaires (2010) BDRip 1080p Fre | sub Eng/Ukr
Жанр: Драма, мелодрама
Країна: Канада
Кінокомпанія: Alliance Atlantis Vivafilm, Mifilifilms
Режисер: Ксав'є Долан / Xavier Dolan
В ролях: Ксав'є Долан / Xavier Dolan, Монія Шокрі / Monia Chokri, Нільс Шнайдер / Niels Schneider, Анн Дорваль / Anne Dorval
Сюжет: Франсіс і Марі — близькі друзі. Одного разу вони зустрічають Ніколя — молодого сільського хлопця, котрий щойно приїхав до міста. Кожна їх зустріч затьмарюється реальними та вигаданими знаками, і двоє друзів стають одержимі фантазіями… Небезпечний любовний поєдинок загрожує розладнати дружбу, яку вони вважали непорушною.

Тривалість: 01:40:36
Озвучення: французька (оригінал)
Якість відео: BDRip 1080р
Відео: H.264 1920 х 1040 9374 кб/с
Аудіо: DTS 5.1 1536 кб/с - французька
Cубтитри # 1: (м'які) *.srt - англійська
Cубтитри # 2: (м'які) *.srt - українська, переклад: Fleur_Noire

Скріншоти:



Востаннє змінено Fleur_Noire (2 Лис 2023, 14:03); всього редагувань: 1

McDolton

Ви вже ж заливали цей фільм? Якщо перезалили, поясніть причину в коментарях, що змінилося.

Fleur_Noire

95031Ви вже ж заливали цей фільм? Якщо перезалили, поясніть причину в коментарях, що змінилося.
Добрий день. Чомусь не відображалося, що я роздаю цей фільм. Ноутбук був увімкнений, роздача йшла, але сайт не писав, що я роздаю. Я вирішила видалити старий торент-файл, створити новий та залити його, проте на жаль проблема залишилася... Не знаю чому так.
До речі, з іншими моїми релізами все так само (((

McDolton

Fleur_Noire, щось не так з мережею інтернет, IP, NAT, та інше. Просто стійте на роздачі, якщо вантажать, значить ваша робота потрібна. А на те що не відображається статистьика, не звертайте увагу.

Fleur_Noire

95034Fleur_Noire, щось не так з мережею інтернет, IP, NAT, та інше. Просто стійте на роздачі, якщо вантажать, значить ваша робота потрібна. А на те що не відображається статистьика, не звертайте увагу.
Дякую за відповідь, Ви мене дуже заспокоїли))) Я думала, з моїми релізами щось не так.
Тоді буду й надалі роздавати. Хорошого дня ;)
Показати повідомлення:    

Поточний час: 15-Тра 02:07

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли