Стань одним з нас!
 

Milton

Добрий день.
Дуже було б зручно щоб в категорії Фільми озвучені Українською був розділ "Новинки (HD, FHD, UHD)"
В якому розміщувались би всі самі новинки у відповідній якості.
Ну, а кому взагалі нетерплячка то окремо розділ "Новинки (екранки)" якості типу cam-rip і тд.
Або навіть два розділи для Новинок це "Новинки (HD, FHD)" та "Новинки (UHD)"
До прикладу якщо тепер зайти на сторінку Озвученого контенту в категорію Фільми UHD то там на першій сторінці в перемішку фільми як 2023 року так і 2008 і тд. Це дуже не зручно!
імхо сама жива категорія із фільмами це новинки, зайшовши на торрент для пошуку аля що подивитись більшість шукає щось що ще не бачили,
а якщо людина хоче подивитись щось конкретне, то мабуть скоріше за все скористається пошуком.
І бажано щоб в категорії Новинки теми сортувались за замовчуванням по даті релізу фільму у поточному форматі. А не за останнім повідомленням у темі.

Milton

Невже дійсно немає кому на трекері зробити розділ Новинки.

Escanor

Я думаю що все буде добре головне почекайте. Якщо все ж таки проблема в тому що немає знань або можливості або вмінь то напишіть мені в ПП і допоможу

Milton

93788Я думаю що все буде добре головне почекайте. Якщо все ж таки проблема в тому що немає знань або можливості або вмінь то напишіть мені в ПП і допоможу
Вітаю, я не зовсім зрозумів до кого ви звертаєтесь. До Адміністрації трекеру чи особисто до мене?

Escanor

Привіт. Я до обох сторін)

Андрій

milton13, ось маєте https://mazepa.to/viewforum.php?f=175

F_W

Доброго дня всім, підкажіть будь ласка, а чи буде фільм/серіал Перші дні?

misjacb

95046Доброго дня всім, підкажіть будь ласка, а чи буде фільм/серіал Перші дні?
А ви з якої планети прилетіли на Землю?
Дивлячись ваш профіль, видно що ви вже вантажите цей серіал. Значить все ж таки землянин, знаєте що таке ПОШУК?
Показати повідомлення:    

Поточний час: 03-Тра 16:46

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли