Стань одним з нас!
 

Nexo

Юрик. Дорога, не торкаючись землі (2023) WEBRip 1080p
Жанр: воєнний, драма
Країна: Україна, Естонія
Кінокомпанія: Основа Фільм Продакшн на замовлення телеканалу СТБ.
Режисер: Олександр Тименко
Актори: Максим Боряк (Юрик), Тамара Антропова (мама), Римма Зюбіна (бабуся), Віктор Жданов, Костянтин Корецький, Анне Вєесаар (Естонія), Лііз Хааб (Естонія), Сергій Воляновський, Сергій Мяус, Валентина Руденко, Поліна Снісаренко, Олег Іваніца, Олександр Божко, Всеволод Шекіта.
Сюжет: Війна у жахливий спосіб знищила щасливу родину Юрика: батько, дідусь і молодша сестричка загинули під час ворожих обстрілів. Одного дня мама зрозуміла, що у рідному місті Юрику загрожує небезпека бути вивезеним окупантами до росії. Заради сина вона приймає найважче у своєму житті рішення — відірвати від себе дитину, аби він врятувався і мав змогу жити у безпеці у родичів в Естонії. Сама ж залишається в Маріуполі, в підвалі їхнього будинку, доглядати хвору бабусю.
Самотужки, з номером телефону мами на спині Юрик триматиме свій шлях до рятівного кордону: потягом, автомобілем, з військовими у БТРі, під обстрілами та окупованими містами, знаходячи короткий відпочинок у добрих людей. Дорогою війни його проведе сила любові. І протягом усього шляху він згадуватиме слова мами: «Доки живеш ти — житиму я».
Тривалість: 01:46:38
Озвучення: оригінальне
Якість: WEB-DL
Відео: H.264 1920х1080 7800 кб/с
Аудіо: AAC 2.0ch 160 кб/с - українська, естонська
Субтитри: українська

Скріншоти:

bezimiannuj

Дякую !!! Буудем сьогодні дивитись. Правда перекодував у АВІ щоб не такий жирний був і точно на телевізорі пішов.

[email protected]

...

misjacb

Відгук моєї дружини про фільм "Юрик"...
Мене звуть Алія. Я онука, донька, сестра та тітка виживших в Маріуполі навесні 2022 року. Вчора подивилася цей "шедевр" в якому немає навіть краплі правди про те пекло, що там було. Це навіть не "ляпи", це свідоме перекручування реальності.
Яка евакуація від OБСЕ? Вони чухнули з міста в перші же дні. Які "зелені коридори"? Їх не було взагалі! Люди, в кого ще вціліли авто, вибиралися на свій страх і ризик. Які сповіщення? Зв'язку, світла, опалення, газу та води не було вже з перших днів березня. Які могли бути дзвінки до Естонії ? Цей фільм можна просто по кадрах розбирати і в кожному суцільна брехня. Моя мама з бабушкой жили по вул.Азовстальська, 9. В підвалі звичайної "хрущовки" п'ятиповерхівки майже півтора місяця жило 70 людей. 70!!! Свічки економили, воду та їжу добували з ризиком для життя. Трупи виносили і просто складали на вулиці. 14 квітня до їх підвалу прийшли кадиривці і вигнали всіх на вулицю, а самі пішли грабувати вцілілі квартири. Моя 63-річна мама тягнула на інвалідному візку неходячу 83-річну бабцю до Виноградного пішки!!! Звідти вже їх дирівці перевезли до фільтраціонного табору в Старобєшево.
Сестра з чоловіком та двома неповнолітніми дітьми на початку березня була в Кіровському районі Маріуполя. Це район з іншого боку Азовсталі. В них вже не було машини. Вони вибрались з Маріуполя 15 березня. Як це відбувалося з двома нажаханими, голодними, неповнолітніми дітьми, треба писати окремий пост. Але дякувати Богу і добрим людям їм вдалося дістатися до Бердянська. А потім до Німеччини. І ми з сестрою ще довгий місяц не знали, що з мамою, як і вона нічого не знала про нас.
Люди були покинуті владою і міжнародними організаціями напризволяще! Якщо наше суспільство ще не готове до правди, краще взагалі нічого не знімати. Прошу, ім'ям виживших і тих, хто залишився там назавжди, не дивиться цей фільм!
https://www.facebook.com/a6a6r/posts/pfbid0epNTic1h...cR76qpfFQBDFoe5l

alexriff

Дуже гарний та патріотичний фільм.

Nomad

Таке враження, що влада намагається переписати правду, виправдати себе та міжнародні організації за бездіяльність. Вистачило подивитись хв. 30 ....і далі не зміг....просто курвило ....як перекрутили справжнє пекло яке там було!!!! ту бездіяльність влади та міжнародних місій які після перших прильотів втекли.....зраду і кинутих на напризволяще т.д. Де наші захисники з Азовсталі хто казав що вони під захистом ООН!!!!!

val13sv

Як би там не було, це - патріотичний фільм. Викликає емоції, а це найважливіше.
Щодо того, що було не зовсім так, будь ласка, зауважте, що це художнє кіно, а не документальне.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 05-Тра 20:31

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли