Стань одним з нас!
 

Anonymous

Пиріг Р.Я., Голодомор 1932-1933 років в Україні. документи та матеріали (2007) [PDF] Мова: українська
Опис:У книзі вміщено великий комплекс документів і матеріалів які переконливо розкривають причини, перебіг, масштаби та наслідки соціо-гуманітарної катастрофи Українського народу інспірованої радянським політичним режимом на початку 1930-х років. Це одне з найповніших тематичних зібрань автентичних джерел з історії українського голодомору. Подано документи політбюро ЦК ВКП(б) і політбюро ЦК КП(б)У, РНК СРСР і РНК УСРР, місцевих партійних та радянських органів, установ ДПУ, суду прокуратури, міліції; листування Й.Сталіна, Л.Кагановича, В.Молотова, С.Косіора, В.Чубаря та інших; численні звернення селян - листи, заяви, скарги, прохання. Публікуються унікальні щоденникові записи очевидців голоду. Вміщено також матеріали зарубіжних дипломатичних представників, організацій української еміграції, міжнародної громадськості.
Розрахована на науковців, політиків, викладачів, студентів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться цією трагічною сторінкою нашого історичного минулого.
Редакційна колегія:
В.А. Смолій (голова), Г.В. Боряк, С.В. Кульчицький, В.М. Литвин, В.І. Марочко, Р.Я. Пиріг
Автор: Р.Я. Пиріг
Видавництво: Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2007
Формат: pdf
Кількість сторінок: 1157
Джерело: chtyvo.org.ua
Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім
Показати повідомлення:    

Поточний час: 05-Тра 08:37

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли