Стань одним з нас!
 

Anonymous

Шама О.І. Історія Стародавнього Сходу. Лекції. Методичні рекомендації (2015) [pdf] Мова: українська
Опис:Навчальний посібник містить основний фактичний матеріал, необхідний для засвоєння курсу історії Стародавнього Сходу, розбитий згідно регіонально-хронологічного підходу (Єгипет, Месопотамія, Анатолія, Вірменське нагір’я, Східне Середземномор’я, Іранське нагір’я і Середня Азія, Індія і Китай). Картина історичного розвитку кожного регіону у Стародавності складена з характеристики географічних і природокліматичних його особливостей і специфіки населення, аналізу соціально-економічного устрою, огляду найважливіших політичних подій, висвітлення діяльності ключових історичних постатей тощо. Зміст і виклад навчального матеріалу узгоджений із документами “Хрестоматії з історії Стародавнього Сходу”. Методична частина посібника включає плани семінарських занять для денної і заочної форми навчання, тематику індивідуальних навчально-дослідних завдань, курсових і дипломних робіт, а також список рекомендованої літератури.Автор: Шама Олександр Іванович
Місце видання: Тернопіль
Видавництво: Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
Формат: pdf
Кількість сторінок: 264
Джерело:scholar.google
Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім
Показати повідомлення:    

Поточний час: 27-Кві 22:07

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли