Стань одним з нас!
 

Anonymous

Українські народні казки / Упорядкування В.Г. Бойка (1976) [djvu] Мова: українська
Опис:До збірника ввійшли кращі зразки українських народних казок, в яких відображено багатовікову боротьбу трудящих за своє соціальне визволення, їхні мрії про вільне, щасливе життя. Викриваючи соціальну несправедливість в експлуататорському суспільстві, паразитизм пануючих класів, зажерливість та аморальність служителів церкви, казки утверджують кращі риси народного характеру - мужність, витривалість, оптимізм, кмітливість, благородство простих трудівників.
Весь матеріал збірника пронизує ідея перемоги правди над кривдою.
Увага! Опис взято з тексту книги і він містить елементи типової радянської пропаганди. Крім того, останній розділ книги "Ленінська правда" і три "казки" є також ненародними комуністичними примітивними агітками.
Від автора релізу: для мене особисто книга у дитинстві була і першим фентезі, і горором, і сатирою, і збіркою пригод. Одна з перших книжок, що я читав вже самостійно і рекордсмен з кількості перечитувань. Джерело першого знайомства з діалектними мовними формами Заходу України ("Словник рідковживаних слів" на стор. 424). За тої мізерної кількості телепрограм для дітей у 70-ті, (а українською їх майже не було зовсім), саме такі кілька книжок і заклали формування нас як українців. Згоден, що з цих книжок закладено і вади нашого характеру. Але найголовніше - вони запобігли нашій повній асиміляції.
На мій подив, не знайшов книгу у мережі, тому відсканував сам. Вважаю, що саме ці книжки мають бути екранізовані, озвучені, бо зараз маленьких українців формують, на жаль, медіавпливи інших потужних держав.
Упорядник: В.Г. Бойко
Місце видання: Київ
Видавництво: Видавництво художньої літератури "Дніпро"
Формат: [djvu]
Кількість сторінок: 432
Джерело: власний скан
Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім
Показати повідомлення:    

Поточний час: 18-Тра 15:50

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли