Стань одним з нас!
 

Anonymous

Культура в занепаді / Culture in Decline (2012) SiteRip 720p Жанр: Документальні фільми українською
Країна: США
Режисер: Пітер Джозеф
Сюжет:«Культура в занепаді» - сатиричний і в той же час серйозне шоу, яке ставить під сумнів різні культурні явища нашого суспільства, які сьогодні більшість людей приймає як належне. У передачі ніщо не свято крім стандартів фундаментальної логіки і міркування з метою вивести глядача за рамки «нормальності» і розглянути наші суспільні практики без ідеологічного баласту і традиційних упереджень. Основні представлені теми: політика, економіка, освіта, благополуччя, релігія, марнославство, влада, ЗМІ, зайнятість, технології та інші питання, що займають центральне місце в нашому повсякденному житті. Тривалість кожної серії: ~00:30:00
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1280 х 720
Максимальний бітрейт 9 861 кб/с
Аудіо:
мова: українська
переклад: одноголосий закадровий (6orus9)
кодек: ACC 2.0
бітрейт: 202 кб/с

Випуски

Епізод 1 - Яка демократія? (469 MiB,29mn 15s)
Епізод 2 - Економіка 1.0.1! (1.02 GiB,33mn 9s)
Епізод 3 - С.П.С (1.00 GiB,31mn 19s)
Епізод 4 - Війна проти природи (691 MiB,29mn 21s)
Епізод 5 - Малюк - бабах! (444 MiB,32mn 03s)

Скріншоти









Думки про шоу

«Пітер Джозеф ставить запитання і пропонує можливі відповіді, які ми повинні вимагати від обраних лідерів цього божевільного світу. Його чудовий аналіз ненормальної системи, в якій ми живемо, є одним з найбільш важливих закликів до зміни в нашому поколінні ».
(Джо Роган)
«Може, коли ви робите покупки ... А може, коли ви дивитеся телевізор або накладаєте африканський загар на свою силіконові груди ... У кожного з нас бувають моменти, коли з'являється відчуття, хоча б на секунду, що ми живемо в ілюзії; що ми купилися на цей прийом, яка нам не підходить і не може тривати вічно. «Культура в занепаді» ображає ваші ілюзії і спокушає думки в правильному напрямку. Пітер Джозеф чудово і дотепно відсуває завіску у ванній, щоб показати, як людська раса зникає у водостоку. Подобається вам це чи ні, але обіцяю, що після перегляду шоу ви вже не залишитеся колишнім ».
(Лі Кемп)
«Можливо, поки ви будете дивитися це шоу, то не утримаєтеся від вигуків:« Твою мать! Охреніти! »І будете праві. Можливо, скажете: «Я ні чорта не можу з цим вдіяти. Все, що я хочу замість цього - випити пляшечку-другу вина ... І знову будете праві, якщо вчасно зупиніться ... Але, мабуть, тільки зміни в мисленні здатні принести якісь зміни. Пітер Джозеф і рух «Дух часу» якраз і займаються цим. Дійсно і по-справжньому. Плоский світ виглядає більш округлим. Мені так хочеться пляшку вина, але Пітер спокусливо зупиняє мене. Або я все-таки вип'ю, а завтра, думаю, спробую трохи виправити цей світ ».
(Кейті Гудман)
Спеціально для руху "Дух часу" в Україні
Офіційний сайт: http://www.thezeitgeistmovement.org.ua/
Офіційний сайт шоу: http://cultureindecline.com
Джерело: Інше
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 03-Тра 16:07

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли