Стань одним з нас!
 

Anonymous

BBC: Парк Доісторичного періоду / Prehistoric park (2006) DVDRip Ukr/Eng | Sub Eng
Жанр: документальний, фантастика, пригодницький
Країна: Великобританія

Телеканал / кіностудія: Impossible Pictures
Режисер: Метью Томпсон, Сід Беннет, Карен Келлі
Актори: Найджел Марвін, Девід Джейсон, Род Артур, Сюзанн МакНебб, Сіріо К’юнтавалле, Сабе Дуглас-Гамільтон
Сюжет: Тисячі видів тварин зникли з лиця Землі за мільйони років еволюції. Але що, коли спробувати їх повернути до життя і дати їм ще один шанс на виживання? Дослідник дикої природи і великий прихильник пригод Найджел Марвін планує створити в 21 столітті власний доісторичний парк і заселити його небаченими мешканцями.
За допомогою машини часу він вирушає на незвичайне сафарі в далеке минуле нашої планети, щоб познайомитися з доісторичними тваринами. Найджела чекають зустрічі з найжахливішими хижаками давнього світу - тиранозаврами і шаблезубими тиграми, а також носорогами-еласмотеріями і величезними мамонтами, гігантськими крокодилами і печерними ведмедями. Ласкаво просимо в Парк доісторичного періоду!
1-я серія. T-Rex Returns.
Перша місія Найджела полягає в порятунку від зичення одного з останніх динозаврів.
2-я серія. A Mammoth Undertaking.
Найджел прямує в Льодовиковий період, де його очікує зустріч мохнатим носорогом, сутичка с величезним печерним ведмедем. Також йому належить розгадати таємницю зникнення мамонтів.
3-я серія. Dino-Birds.
Найджел повертається на 125 мільйонів років назад, аби знайти дивовижу тварину - маленького динозавра з чотирма крилами.
4-я серія. Saving The Sabretooth.
Експедиція направляється в доісторичну Південну Америку на пошуки гігантських хижих птахів і шаблезубих кішок.
5-я серія. The Bug House.
Найджел повертається на 300 мільйонів років назад. Тоді ще не було динозаврів, світом правили комахи. Ціль зоолога - рятування найбільших і найнебезпечніших комах в історії Землі.
6-я серія. Supercroc.
Подорож в минуле на 75 мільйонів років назад заради піймання гігантського крокодила, який полював на динозаврів.
Тривалість: по ~48хв.
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 416
бітрейт: ~1833 кб/с
частота кадрів: 25 fps
Аудіо # 1:
мова: українська (в шостій серії відсутня, не вдалося записати)
переклад: багатоголосий закадровий від
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 384 кб/с
Аудіо # 2:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 384 кб/с
Субтитри:
мова: англійська, україська (лише для шостої серії)
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt

Скріншоти:







Джерело:
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Велика дяка drakon87 за звукозапис з ТБ, та hellforces за українізовані постери.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Кві 14:38

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли