Стань одним з нас!
 

Anonymous

Розщеплені на атоми (2016) SATRip Жанр: біографічний, документальний, художній, драма
Країна: Україна
Кінокомпанія: 1+1
Режисер: Світлана Усенко
Актори: Христина Кисельова, Дмитро Грицай, Тетяна Козир, Ігор Барсегян, Христина Мельниченко, Сергій Кучеренко та ін.
YaWrangler: На жаль, поки це єдина версія фільму, яку я знайшов. Тут навіть реклама є. Просто запис з ТВ. Сподіваюсь, пізніше з'явиться щось в кращій якості, тоді цей реліз видалю. Але фільм, безперечно, вартий до перегляду
Сюжет:Авторам фільму вдалося записати унікальні інтерв’ю з учасниками ліквідації, їх рідними, а також з директором ЧАЕС, який, відсидівши у в’язниці, вперше за 30 років погодився розповісти свою історію на камери.
Cтрічка розповідає жахаючу історію жінки на ім'я Людмила, чий чоловік був одним з перших ліквідаторів пожежі на ЧАЕС. Жінка, яка втратила все – коханого чоловіка, новонароджену дитину та дах над головою, наодинці бореться за виживання у надважких умовах. Її історія служить прикладом для тисяч жінок, навчає мужності та демонструє, що навіть в умовах, коли весь світ проти тебе, потрібно цінувати життя та боротися за своє щастя. Інша сюжетна лінія розповідає про родину Калугіних – одну з тисяч подібних родин, які залишають помешкання у Прип'яті ще не розуміючи, що їхнє життя вже змінилось назавжди, а шляху назад не буде ніколи.
Глядач познайомиться і з долею вертолітника, який у перші дні після вибуху зі свого гелікоптера закидав реактор піском, і з долею шахтаря, який у полотняній робі разом зі своїми побратимами-шахтарями копав траншею під реактором...
Драматичні історії, з яких складається стрічка, мають тонкий історичний зв'язок з подіями, що відбуваються в Україні зараз – аналогію можна помітити у життєвих історіях переселенців з Донбасу, героїв, які поклали своє життя на захист українського народу у зоні АТО, дітей, які лишилися батьків, домівки і дитинства.

Більше інформації

Стрічка поєднала в собі як документальні зйомки у зоні відчуження, місті Прип’ять та АЕС, так і художню реконструкцію подій Чорнобильської катастрофи. Документальна драма розповідає історії людей, чиї життя «розщепила на атоми» аварія, людей, які втратили все – коханих, дітей, дах над головою, здоров’я і віру в майбутнє, але знайшли в собі сили боротися і жити далі.
Команда Світлани Усенко стала першою серед українських журналістів, кому вдалося отримати документи судової справи Чорнобильської трагедії, які знаходяться у Державному архіві РФ.
Стрічка стала найрейтинговішим документальним фільмом на українському телебаченні протягом 2015-2016 років.
"Цього разу на мене дуже вплинула книжка Світлани Алексiєвич про Чорнобиль, — розповідає Світлана. — Я проплакала, читаючи її, і зрозуміла, що потрібно робити фільм зовсім про інше: не версії катастрофи шукати, не винних у тому, що сталося, називати, не про дурість українських політиків говорити, які мільярди народних грошей поховали в саркофагах... Я зрозуміла, що потрібно зробити фільм про людей, які найбільше постраждали від цієї трагедії. Усіх їх об’єднує те, що за одну ніч їхнє життя зламалося, а долі неначе розщепилися на атоми. Тож в основу фільму покладено реальні історії, які ми реконструювали з допомогою акторів"
Тривалість: 02:25:56
Якість: SATRip
Відео:
кодек: AVC
розмір кадру: 640х480
бітрейт: 470 кб/с
Аудіо:
кодек: AAC
мова: українська, російська
переклад: оригінал
бітрейт: 126 кб/с

Скріншоти






Джерело:
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 06-Тра 18:23

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли