Стань одним з нас!
 

Anonymous

У рамках долі. Історія дивізії "Галичина" (2005) DVDRip Жанр: історичний, документальний
Країна: Україна
Режисер: Тарас Химич
Сюжет:Це є перший український документальний фільм, «В рамках долі», що показує повну хроніку діяльності Першої української дивізії «Галичина».
Фільм побудований таким чином, що глядач ніби проходить з режисером всю хронологію подій, від зародження дивізії до останнього дня її існування. Численні інтерв’ю очевидців та учасників, фотохроніка подій (Україна, Австрія, Словаччина) дають об’ємну картину і розкривають історію з різних сторін. Учасники подій дають відповідь на питання, чому вони пішли воювати і яку ціль насправді переслідували. Очевидці з різних країн розповідають як про війські події, так і про життєво- романтичні історії. Головна ідея фільму – показати, що таке дивізія «Галичина» з точки зору незалежного спостерігача.
Назва фільму вибрана не випадково. Прослідковуючи події, ми розуміємо, що дивізія весь час діяла у вузьких рамках обставин, і вибір був дуже невеликим. Навіть про рішення піти у дивізію учасники подій розповідають, як про вибір між радянськими і німецькими військами. Залишитися поза військовими подіями ці хлопці не могли.
- Цей фільм – відеоісторія. Я просто розповідаю історію цієї дивізії, - говорить режисер Тарас Химич. – Я хочу, щоб за цими подіями ми побачили долі 16-17 річних хлопців, які там воювали. На жаль, сьогодні тема подається або пафосно, або критично, але в обох випадках дуже поверхнево. Я хочу, щоб глядач зрозумів, що дивізія «Галичина» - це передусім долі людей - 40 тисяч дивізійників. Я вважаю, що хороший документальний фільм має зацікавити глядача і наштовхнути на роздуми, а не дати відповді на всі запитання.
Тривалість: 00:47:07
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720x544
бітрейт: 3994 кб/с
Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: MP3
бітрейт: 1536 кб/с
Скріншоти: Джерело:
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 04-Тра 09:49

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли