Стань одним з нас!
 

Anonymous

Океан Ельзи - Тихий океан (2004) DVDRip AVC | Pop-Rock
Стиль: Pop Rock
Країна, місто: Україна, Київ, Палац "Україна"
Сайти: Офіційний сайт
Виконавці: Святослав Вакарчук та ін.
Опис
До акустичної программи "Тихий Океан" увійшли кращі композиції з усіх чотирьох студійних альбомів "Океану Ельзи" в кардинально новому, акустичному аранжуванні. На сцені група "Океан Ельзи" буде грати у супроводі струного квартету (дві скрипки, альт, віолончель), перкусіоніста та жіночої вокальної групи.
Акустичне аранжування полягає не тільки в тому, що всі пісні будуть виконуватись на акустичних інструментах. Деякі загальновідомі композиції "Океану Ельзи" настільки змінено, що навіть фани групи не одразу їх впізнають. Наприклад, "Isn't It Сон" буде виконано в стилі реггі, а "Янанебібув" буде зіграно в ритмі босанови. Крім пісень, які відомі з офіційних альбомів, слухачів також очікує декілька сюрпризів. Вперше на концертах буде виконуватись відома з реклами композиція "Я їду додому". В програму туру включено також пісню С.Вакарчука "Він чекає на неї", яку раніше виконував А.Пономарьов, та композицію "Ото була весна", яка до цього часу виходила тільки на збірках..."
_______________________________________
„Якщо повернутись до історії, ви побачите, що назва самого Тихого Океану з’явилася помилково. Коли європейські мореплавці вперше сюди попали, він абсолютно випадково виявився тихим і спокійним. А насправді, це найбільш бурхливий і потужний океан в світі. Ми хотіли провести своєрідну аналогію. Продемонструвати, що Океан Ельзи, яка є дуже потужною рок-групою і яка дуже любить великі рок-н-ролльні концерти, вирішила на деякий час стати тихим океаном, заграти акустичну програму, під час якої не буде ховатися за потужним звуком. Це буде такий неприхований Океан Ельзи”.
(С.Вакарчук про акустичну прграму "Тихий Океан")

Список пісень

Мене
Дівчина
Він чекає не неї
Віддам
Холодно
Іду на дно
Там, де нас нема
Я на небі був
Для тебе
Кішка
Квітка
Isn't it сон
Позич мені Сонце
Весна
Я їду додому
Susy (Сюзі)
Друг
911
Відпусти
Sunny
Тривалість: 01:36:28
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 720 х 552
бітрейт: 1801 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 256 кб/с

Скріншоти

Джерело: Власний ріп з ДВД https://toloka.to/t43084
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 26-Кві 15:13

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли