Стань одним з нас!
 

Anonymous

Голос країни. Батьки і діти. Гала - концерт до Дня перемоги (2012) SATRip Жанр: музичний
Країна: Україна
Сайти: Офіційний сайт
Телеканал: 1+1
Опис:До Дня перемоги телеканал 1+1 підготував справжній подарунок для всіх своїх глядачів: о 17:00 розпочнеться гала-концерт за участю артистів проекту "Голос країни". В ефірі прозвучить більше двох десятків найбільш красивих та душевних композицій, які виконували учасники та тренери шоу в обох сезонах.
На публіку чекають ліричні пісні від Дениса Федоренка та Наталії Пічкур, щирі виступи Арсена Мірзояна та Дмитра Селянського, найкращі шоу-номери від переможців проекту – Івана Ганзери та Павла Табакова. Співатимуть на сцені артисти й командами у повному складі: так, Олег Скрипка зі своїми підопічними виконає запальну "Весну", а Олександр Пономарьов та дівчата з його команди подарують глядачам композицію Миколи Мозгового "На щастя, на долю".
В дуеті з мамою нарешті виступить Антоніна Матвієнко. "Сцена "Голосу країни" багато дала Тоні, тому мені приємно стояти на ній разом з дочкою", - зауважила Ніна Митрофанівна. Артистки з унікальними голосами виконають шедевр української музичної спадщини – композицію "Любій матусі", яка не залишить телеглядачів байдужими.
Спільний номер підготували й вокалісти з команди Олександра Пономарьова, які створили тріо спеціально для участі у гала-концерті. Кирил Туріченко, Галина Безрук та Катерина Грачова вийдуть на сцену з піснею "Сімейний альбом", яку присвятять всім людям, з якими свого часу познайомилися на проекті. "Друзі з "Голосу країни" залишаться зі мною на все життя, - говорить Катя. – На проекті така концентрація людей, які близькі тобі за духом, що вони відразу стають рідними. Справді, на знімальному майданчику я зустріла свою другу сім'ю". Мабуть, тому зовнішня схожість усіх трьох артистів вже ні в кого не викликає подиву, а за лаштунками їх все частіше називали родичами. Крім того, Галина Безрук заспіває і в дуеті зі своїм тренером. "Спільний виступ з Олександром – велика честь для мене, - зізналася дівчина. – Крім того, це був для мене і подарунок на День народження, адже ми записали номер саме напередодні святкування". Разом артисти виконають композицію "Смуглянка" у супроводі оркестру Збройних Сил України. З ним так само виступить і Тіна Кароль, яка для святкового концерту обрала ліричну "Баладу про матір".
Тривалість: 02:08:26
Якість: SATRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720x400
бітрейт: 1849 кб/с
Аудіо:
мова: українська, російська
переклад: оригінал
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с Скріншоти: Джерело:
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Голос Країни (Випуски 1-17) (2011)
Голос Країни 2. Нова історія (Випуск 1-18) (2012)
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Кві 17:55

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли