Стань одним з нас!
 

Anonymous

Скрябін - Відеографія (1989 - 2013) DVDRemux / SiteRip / SatRip / TVRip / VHSRip | Pop Стиль: Pop, синті-поп, пост-панк, нова хвиля, техно, рейв, нова романтика, дарквейв, поп-рок
Країна, місто: Україна, Новояворівськ
Сайти: Офіційний сайт

02. Вошо (1990)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой/Ростик» Домішевський - бас-гітара
Ігор Яцишин - ударні
Олександр Скрябін - звукорежисура, аранжування

Історія кліпу від режисера:

Музична п’єса, на основі якої зробили кліп, називалась "Прогулянка зі смертю". Вона зразу вразила мене незвичайністю музичного простору. В ній не могли існувати звичайні люди в звичайному світі.
Я бачив ЗОНУ і залишки якихось племен, що билися за виживання. І сам світ весь вивернутий, в ньому не діють звичайні закони фізики. Все деформовано – відношення, обличчя, рухи.
Звідси народився стиль оповіді – суперзатриманий, з рухами, відзнятими зворотнім ходом плівки. Зйомочну площадку не треба було створювати – її створила Цивілізація у вигляді величезного переритого поля з павутиною трубопроводів, з котрих сочилась вода, а де-не-де бив пар. Це була фантастика.
Бачиш одиноких останніх жителів зруйнованої Планети, що ховаються в ямах і відстрілюють один одного. А дехто – останній з Розумних ходить в парі зі смертю і спостерігає, як ті, хто залишився роблять за Смерть її роботу.
З часу зйомок "Чуєш біль" минув рік. Група перебувала в кризі. Взагалі-то це було їх звичайним станом. Ростика забрили в армію. Шура ще не об’явився в групі як частина команди. На зйомки я збирав всіх, з ким працював у ті роки. Звичайно ж це постійні друзі-партнери групи: Андрій Штурма, Саша Скрябін, Ігор Яцишин і Міша, що грав майже у всіх моїх фільмах, знятих в Новояворівську.
День зйомок був важким: морозив дрібний дощ, холод. Збиралися з великим трудом. Кузьма бігав на курси автолюбителів і це заняття для нього було важливішим. Чекали його, потім дівчину, котра так і не з’явилась. Можна було відмінити, але я пам’ятав: тільки відміни на сьогодні – не зберешся ніяк завтра.
Специфіка таких проектів в тому, що їх треба робити зразу або ніколи. Це про зроблений творчий проект сперечаються, але якщо він ніколи не буде реалізований, про нього ніхто не жалітиме, крім Автора, що не відбувся. В цьому ЖАХ "геніїв, що не відбулися".
Хтось схопив паяльну лампу. З цього народився надзвичайно шикарний епізод з полум’ям. Яцишин взяв свій обріз. Стріляти більше одного разу не ризикнув: часи ще не були бандитськими.
Половина відзнятого матеріалу пішла в корзину: брак по експозиції, брак в прояві. Із залишків не ліпилась та історія, котру придумав. Залишилися лише обривки-лахміття АТМОСФЕРИ страху, переслідування, безнадії існування.
Запис з щоденника:
16.09.90:
Чорт забирай! Я зовсім не роздивився, що запланований як рядовий перегляд закінченої кінострічки, перетворився в найсправжнішу прем’єру. Андрій запросив друзів зі Львова. Тому було кому дивитися і виражати емоції… Але сумно, що я і вони – це різні плоскості існування. Що моє покоління в такому бажанні пізнавати і спілкуватися майже не існує…
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:05:01
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 6000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

03. Коридор хористів (1990)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой/Ростик» Домішевський - бас-гітара
Ігор Яцишин - ударні
Олександр Скрябін - звукорежисура, аранжування

Історія кліпу від режисера:

Найневдаліший фільм. Невдалий за технічними параметрами – при перекладі на відео неможливо що-небудь побачити. Багато темних сцен. А в сценах важливі рухи. А якщо їх не видно, то… на що дивитися?
Вже була зима. Ні про які зйомки в натурі мови не могло йти. А група знову була не проти зніматися в експериментах ЗВМ. Та й у мене набралися деякі ідеї, котрі треба було на комусь перевірити.
Мене завжди приваблювали підвали Палацу Культури як надзвичайно кіногенічне місце. Там були довгі вузькі проходи в страшну темряву. Там можна було випасти зі стінного проходу і потрапити у величезну залу з іржавими механізмами із Зони. На жаль, моя кінотехніка не могла показати цю екзотику у всій красі.
Частину сцен знімали в підвалі. На сцені Палацу Культури – решту. Музична п’єса була сильна по ритму. Всі зйомки були побудовані на спробі продублювати цей ритм відеорядом.
Короткі різкі рухи в кадрі – цей прийом був розтиражований по всьому полю відео. "Відривались" як могли: танцювали на роялі, розбивали
лампочки під напругою, грали на розбитому контрабасі і громили гітару, поливали один одного водою…
Це був сплеск хворої фантазії. Надзадача – максимально звільнитися від будь-яких умовностей і продемонструвати ЛЮБЭ перед об’єктивом камери в міміці, жестах, русі, одязі. Недосконалість знімальної техніки і подальшої обробки не дозволили в повній мірі продемонструвати ту свободу духу, котру ми набрали. В певній мірі зйомки кліпу були іншим життям для музикантів. Підготовка і процес зйомок дозволяли на рівних бути співучасниками Кузьмі та його друзям, а також підсумувати певний об’єм проробленої роботи і дозволили оцінити зроблене.
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:02:30
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: DivX 3
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 697 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: PCM
бітрейт: 705.6 кб/с
Джерело:

Скріншот:

04. Самотній в'язень (1990)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой/Ростик» Домішевський - бас-гітара
Ігор Яцишин - ударні
Олександр Скрябін - звукорежисура, аранжування

Історія кліпу від режисера:

Минув рік. Група, точніше Андрій, билася за своє місце під сонцем. Він мотався у Львів, завів там купу друзів. Почався певний рух на вітчизняному ринку шоу-бізнесу. Потужно набирала обороти з літа 1991 структура "Ростислав-шоу". Я, правда, ще не знав про це нічого.
Влітку 1991 року Андрій зі співтоваришами пробивається на фестиваль "Червона рута" в Запоріжжі. Тягнули і мене. Але час його проведення співпав з кіношним фестивалем і я не поїхав.
З фестивалю пригнали "в ейфорії і надіях". Це була хороша шпилька в зад. Плодовитість Андрія підскочила на кілька пунктів. Як звичайно, скидали версії нових пісень мені "інформацією до роздумів".
Якщо я не помиляюсь, то початкова п’єса "Одинокий в’язень" називалась – "Сплячий патруль". Чому поміняли шило на мило – досі думаю… тим більше, що з таким самим успіхом могли назвати "Марсіанським скороходом".
Для мене назва початково підказала тему сюжету: вестерн. Звідси і весь сценарій. Знову хтось кудись іде, і дивний світ Зони знову заставляє героя робити якісь ненормальні рухи тіла. Але ненормальні вони для нас. Герой просто знає закони Зони і відповідно реагує.
Сценарій, за звичкою, прописаний не був. Знову танцювали від фактури. Тобто: сподобалась полянка в лісі, захопив незвичайний вигляд з невисоких круч, дивне болото тут же поряд. Ось це було відправною точкою на початку роботи.
Стиль цей ніяк не веде до якісного результату. Що й доказала ця робота. Знімали в кілька прийомів: ходили з Андрієм і Либою – придивлялися до місця. Заодно проба плівки. Це були крупні плани облич, проходи, сцена – "Напад". Частина кадрів увійшли в кліп.
Потім, з Либою знімали сцени його "проїзду" по полю. Це спеціальна зйомка, яка вимагала досить багато часу. Я не хотів її проводити в день роботи з масовкою. Ну і звичайно славнозвісний "День Х". Збирали натовп, розтрясли Сашу Скрябіна на старі музичні апарати, Яцишина на барабани, захопили (вже цілеспрямовано) дзеркало і гайда в ліс, на зйомки. Добре, що він був тут поряд, у двох хвилинах ходьби від Палацу Культури.
Остання робота "чорнушного серіалу". Все ж група чекала прориву, чекала нової якості. Цього не сталося. Але я й не міг її дати. Не в моїх силах без фінансування витягувати речову якість. А групі хотілось не лабораторних робіт, а чогось вдалого, як телевізійний продукт. В котрий раз знята варіація на тему "Чуєш біль".
Це потім прийшло розуміння цінності зробленого. А тоді… ну, погрались. Непогано. Побігли далі…
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:04:00
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 6000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

05. Train (перша версія) (1994)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой/Ростик» Домішевський - бас-гітара
Олександр Скрябін - звукорежисура, аранжування

Історія кліпу від режисера:

Чимось мене ця музика зачепила.
Я прослуховував пісні чергового альбому, переданого мені Ростиком. Шукав "кіношний" музон. Тобто той, в якому присутні емоції. Страх, переслідування, плач, сміх – в хорошій музиці це чуєш.
Такою виразною атмосферою володів "TRAIN": густий бас барабана, тривожна атмосфера шляху, відчай сутінків міських кварталів. Своєрідний міський романс навиворіт…
Зима 1993 – 94 років – похмурий період міжчасів’я.
Восени стрімко розвалилась "Ростислав-шоу".
Група "Скрябін" зосталась без апаратів і без перспектив. Повертатися назад на "Студію Лева", звідки пішли, голосно траснувши дверима?
"Студія Лева" в особі Ігоря Критовича ліпила з музикантів "матрьошку", виходячи з якихось власних розумінь про фігуру ПОП-виконавця. З проекту "Скрябін" він збирався вичленити найвдаліше – образ Андрія – Кіла. Решту… – змити в унітаз. Андрій тоді купився, підписав абсолютно кабальний контракт, продавши себе з потрухами років на десять… І заспівав свій перший поп-шлягер "На даху добре"
"Блін, яка гидота ця заливна риба…"
Тому, коли підвернулась "Ростислав-шоу" з абсолютно прикольними відношеннями, група пішла.
Отримавши кайф від вільного польоту, навряд-чи захочеться назад на «РАБоту».
І після розвалу агенції, Ростик назбирався в Москву, а Кузьма продав у Німеччині "Победу" і подумував заробити перегоном подібного антикваріату… Всім було хрєново.
Була зима, був хаос в голові і невпорядкованість у побуті…
Я приступав до планування зйомок… Який там сценарій… Є ось нова камера, є бажання спробувати у невеликому проекті…
"...Коротше, завтра знімаємо. Світильники сюди, ось тут поставимо щити з білим фоном, що залишилися після вистави, притягніть що-небудь… з чого можна робити дим перед камерою.
І… нікого завтра не чекаємо: хто спізниться, той не попадає у фільм. Що знімати – буду пояснювати завтра… Просто крупні плани, просто слова, які промовляє Андрій… Коротше, все завтра. Не морочте мені голову – вона думає про інше, а не про ваш дурнуватий кліп!"
За рік до цього знімали в подібних умовах "Коридор хористів". І знову зима і ті ж заяложені стіни підвалу. Тільки б не повторитися…
І все ж вийшло інше кіно.
Гра на контрасті чорного і білого. Посилення звукового ритму акцентами в монтажі. Вперше Кузьма проговорює в моєму кліпі слова пісні…
Монтувати я почав через місяць, коли підвернувся монтажний магнітофон на халяву… Бідність була крайня. Всі відеостудії, побудовані мною, були
розорені. Без монтажного контролера, тикаючи одним пальцем по кнопках убогого програмування, підганяв "говорючу" голову Кузьми під
фонограму.
Була пізня весна 1994 року. Ростик втік в Москву, Кузьма бігав по Німеччинах. Кліп вони побачили через рік, будучи вже холодними і непам’ятливими. Це був четвертий кліп для групи. Також це був останній кліп, знятий на кіноплівку…
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:04:28
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

06. Open (Molotov-20) (1995)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, клавіші, програмування
Сергій «Шура» Гера — клавішні, програмування
Ростислав «Рой» Домішевський — бек-вокал, клавішні, програмування
Олександр Скрябін — звукорежисура
Тривалість: 00:02:50
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

07. Мудрий бо німий (1995)

Змонтований з концертних записів.
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, клавіші, програмування
Сергій «Шура» Гера — клавішні, програмування
Ростислав «Рой» Домішевський — бек-вокал, клавішні, програмування
Олександр Скрябін — звукорежисура
Тривалість: 00:04:41
Якість: SiteRip (VHSRip)
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело: (хочу подякувати YuliaRJA, яка надала те оригінальне відео(AVI), яким воно було перед заливкою на Youtube)

Скріншот:

08. Train (друга версія) (1995)
Режисери: Володимир Зайковський і Микола Невмержицький
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, клавіші, програмування
Сергій «Шура» Гера — клавішні, програмування
Ростислав «Рой» Домішевський — бек-вокал, клавішні, програмування
Олександр Скрябін — звукорежисура

Історія кліпу від режисера:

Минуло два роки.
Середина 1995 року. У мене "благополучно" завалювався проект телепрограми "MODUS VIVENDI": недостатнє фінансування вело до краху відношення з Творчим Об’єднанням – замовником телепрограми… Одна з серій була присвячена "Скрябіну".
Микола Невмержицький, один з кращих мультиплікаторів Львівщини, одного разу з’явився на студії і уважно переглянув все, що я тоді наліпив. Тоді він одним з перших поставив комп’ютерну відеомонтажну машину. Збирав команду. Ніхто не знав, як працювати з програмним чудом - Adobe Premiere версія 3.07, як працювати з комп’ютером "Mac".
За півроку "Мас" освоїли і пішли ліпити проекти. Одним з них визначили як музичний кліп відомої групи, щоб з її прем’єрою-показом вийти на київський шоу-ринок.
Вибір Миколи випав на кліп "TRAIN". Використавши за основу відеоряд оригіналу, він перемонтував його, застосувавши нові комп’ютерні технології. Те, що його команда зробила з кліпом, мені не дуже подобалось – комп’ютерні розфарбовані картинки з грубою демонстрацією спецефектів програми. Та хай вже ліпше так, ніж ніяк – у першої версії "TRAIN" взагалі не було ніякої прокатної долі, її ніхто не бачив.
Восени 1995 року відкрила своє мовлення в телеефірі "Територія А" – перша телепрограма, побудована на стилістиці популярної MTV – відеокліпи, перекладені тропаком ведучої. Відеокліп моментально перетворився у важливий і жаданий продукт. Нерозбірливість творчої команди програми призвело до появи величезної кількості халтури на екрані. Над програмою посміювалися, а через чотири роки вона благополучно вимерла, похоронивши надії поп-зірочок на легкий шлях до центральних телеканалів…
Але в кінці 1995 року це була серйозна заявка на новий формат. Кліп "Скрябіна" "TRAIN" було розміщено в програмі з подачі Миколи Невмержицького в кінці 1995 року. Кліп побив всі рекорди, протримавшись на перших місцях рейтингу мало не місяць. Я вважаю – саме тоді почалась всеукраїнська відомість групи. Кузьма з співтоваришами не згадують у своїх інтерв’ю про цей епізод. Все було зроблено за них. Без них сперечались про концепцію, монтували і перемонтовували, розміщували в ефірі… І коли ефір пішов, коли там щось відбулось… Микола навіть формального "дякую" не почув. Так і промелькнув цей епізод, і відгуки були печальні і глухі… Цей досвід надовго відбив у Миколи охоту співпрацювати з "зірками".
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:04:31
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 640 x 480
бітрейт: 1659 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 160 кб/с
Джерело: (хочу подякувати AlCOHOL007007, який надав оригінал відео (перед заливкою на Youtube), але воно було формату WMV, тому я переконвертував в AVI, ось оригінал -Тиць, Тиць)

09. Той прикрий світ (1995)

Режисер: Віктор Приходько
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой» Домішевський - бас-гітара
Віталій Клімов - знявся в кліпі
Тривалість: 00:04:28
Якість: SiteRip (VHSRip)
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 640 x 480
бітрейт: 1659 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 160 кб/с
Джерело: (хочу подякувати AlCOHOL007007, який надав те оригінальне відео, яким воно було перед заливкою на Youtube, але воно було формату WMV, тому я переконвертував в AVI, ось оригінал - Тиць, Тиць))

Скріншот:

10. Казка (перша версія) (1997)

Режисер: Віктор Приходько
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой» Домішевський - бас-гітара
Тривалість: 00:03:50
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5840 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

11. Казка (друга версія) (1997)

Режисер: Віктор Приходько
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой» Домішевський - бас-гітара
Тривалість: 00:03:43
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 640 x 480
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек:
бітрейт: 160 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/TDM3lmUchLw

Скріншот:

12. Танець пінгвіна (1998)

Режисер: Віктор Приходько
Виконавці:
Андрій «КУЗЬМА» Кузьменко — вокал, клавішні інструменти, семплінг, програмування
Ростислав «РОЙ» Домішевський — гітара
Сергій «ШУРА» Гера — клавішні інструменти, семплінг, програмування
дитячий голос - Артем Явніков
Тривалість: 00:04:49
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5841 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

13. Фото (Брудна Як Ангел) (1998) (із вступом)

Режисер: Віктор Придувалов
Оператор: Ярослав Пілунський
Художник: Майк Левченко
make up: Світлана Власюк
Монтаж:Ігор Рак, Роман Цандер
Дизайн: Кирило Мартаков, Роман Цандер
Спродюсовано: Дмитром Прикордонним, групою "Скрябін"
Виконавчий продюсер: Дмитро Качанов
Виконавці:
Андрій «КУЗЬМА» Кузьменко — вокал
Ростислав «РОЙ» Домішевський
Сергій «ШУРА» Гера
Запрошені музиканти:: Юлія Лорд
Тривалість: 00:05:44
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 352 x 240
бітрейт: 1856 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

14. Фото (Брудна як ангел) (1998)

Режисер: Віктор Придувалов
Оператор: Ярослав Пілунський
Художник: Майк Левченко
make up: Світлана Власюк
Монтаж:Ігор Рак, Роман Цандер
Дизайн: Кирило Мартаков, Роман Цандер
Спродюсовано: Дмитром Прикордонним, групою "Скрябін"
Виконавчий продюсер: Дмитро Качанов
Виконавці:
Андрій «КУЗЬМА» Кузьменко — вокал
Ростислав «РОЙ» Домішевський
Сергій «ШУРА» Гера
Запрошені музиканти:: Юлія Лорд
Тривалість: 00:05:02
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5 843 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

15. Хробак (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп № 1 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін

Розмірковування режисера про серію кліпів на альбом «Хробак»:

Мова йде про колекцію з ДЕВ’ЯТИ відеокліпів на альбом "Хробак", котру так і не побачили фани групи.
Ідея виникла як бажання групи мати набір недорогих кліпів, щоб з ними можна було працювати на гастролях, "підсвічуючи" свої виступи оригінальним КІНО…
Восени 1998 року Ростик закинув мені з Києва щось, схоже на сценарій і касету з кліпами групи "Depesh mod" – з тих старих робіт кінця 80-их…
Я, як глянув на це видовище – обалдєл: стиль їхніх кліпів 88 року такий самий, як і вигляд "Чуєш біль", знятого на рік пізніше. Тобто я був тоді там, "де треба", і знімав так, "як треба"…
Отже, рання весна 1999 року. Група була в Новояворівську, я вже жив у Львові.
Через десять років після Початку знову атмосфера перших відеозйомок групи. Правда, вони вже зірки, мелькають на містечковому МТV, закінчили ось тур з "зеленими" по Україні. Отримали кілька задоволень зразу: величезні стадіони в різних містах країни, кліп, знятий дорогою командою, видання музичного альбому з божевільною рекламною підтримкою, бусик, на котрому ганяли командою…
Мікроавтобус гнав зі Львова в Новояворівськ на квартиру до Ростика. За рулем, звичайно, Кузьма. Потім зібрали команду і в полудень виїхали на зйомку.
ПОЛІГОН.
Просто захоплююче місце для зйомок "зони", якщо її відчуваєш, як фантастику братів Стругацьких.
Уявити важко величезний пустий простір, з дорогами, що ведуть в нікуди. З хижими машинами, що виникають ніби з-під землі. Зграями горбатих жуків вертольоти ховаються серед пагорбів. Закинуті командні пункти колись минулої війни. Вежі розбитих танків і спалена зруйнована церква.
І враження – в зоні кипить невидиме життя. Десь всередині. Таємне. І все миттю готове зірватися кулеметними чергами бронетехнікою, що невідомо звідки взялася, літаками, що злітають з-за пагорбів.
Якщо хтось читав перші глави повісті Стругацьких "Заселений острів", то це звідти.
Ми не узгоджували ні з ким своє перебування на Полігоні. Тому, не знаючи законів, по яких він живе, чекали всякого, навіть такого, як поява одного з цих "жуків" звідки-небудь з-за бугра і грибів – снарядних розривів, що повільно виростали.
Але все обійшлось.
БІЛІ ПОЛЯ.
Отруєна кислотою, залишками будівель, покинутою технікою земля. До біса брудні піски, болітця з нафти і хімії, ядовита трава, розбиті дороги, невідомо ким і для чого побудовані.
Тобто тут була Цивілізація. Пограбувавши цю територію, пішла – зосталась знищена планета. Рідкісні аборигени повільно снують на своїх "роверах" по колись процвітаючому краю.
Ростик на Білих полях використовував як фон костюми "пінгвінів". Схоже, заради помсти за похід у порожню попсовість, символом котрої стали ці прапори-фішки політичної кампанії.
Потім, зйомочними площадками освоювалися розбиті цехи "Сірки", "бабина хата" в Немирові, дах Палацу Культури "Кристал" в Новояворівську. І, звичайно ж, ПІДВАЛ, той самий, що засвітився в ранніх кліпах Скрябіна і Віки Врадій.
Була майже та сама команда: Кузьма, Ростик, Шура, Скряба, К’юр і Михайлович (так я проходжу в них).
Не було Яцишина, який загинув у 1995 році, не було Гули, що осів десь в Москві…
Багатьох не було з незабутніх часів студії "СПАТИ".
ХРОБАК – величезний крокуючий екскаватор, котрий повинен бути головним героєм був повергнутий. Величезна махіна була розірвана на шматки направленими вибухами. Живого Хробака відкопали в іншому місці, де він дрімав в очікуванні змін…
Зйомки продовжувались п’ять днів: 19.04 – 30.04.1999 року.
Більше "Скрябін" такою групою не збирався.
Я не передав у Київ вчасно відзняті матеріали. Ростик по телефону рознервовано виказував своє ФЕ.
Потім, коли отримали матеріали, замовк.
Вважалось, що над "зборкою" вони працюють самі, якщо шо – покличуть…
Я змонтував чорновик кліпів, відправив у Київ. Нічого не сталось.
Проект залишився незакінченим.
Фрагментами щось десь з’являлись. І все…
В 2004 році питав Ростика, Кузьму про наявність оригіналу відеоматеріалу. Ніхто не знає, де вони і що…
Люди зовсім інші, вже не друзі, і взагалі група "Скрябін" "тут більше не живе"…
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:02:55
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

16. Майже (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №2 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:03:55
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

17. Твій портрет (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №3 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:04:09
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

18. Ми як машини (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №4 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:03:54
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

19. Небо каже (йди сюда) (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №5 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:04:24
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

20. Секс (то море з людей) (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №6 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:04:30
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

21. Я добрий (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №7 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:03:18
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

22. Не треба (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №8 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:03:35
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

23. Великий хробак (1999)

Режисер: Володимир Зайковський
кліп №9 на альбом «Хробак»
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:03:15
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

24. Клей (1999)

Режисер: Віктор Придувалов
Виконавці:
Кузьма — вокал, програмування, семплінг, клавішні
Рой — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Шура — програмування, семплінг, клавішні, бек-вокал
Звукорежисура — Кузьма і група Скрябін
Аранжування — група Скрябін
Тривалість: 00:04:36
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5851 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

25. Бультер'єр (2000)

Режисер: Ернест Гранн
Виконавці:
Спів, аранжування, запис, зведення — Андрій Кузьменко
Аранжування — Сергій Гера
Гітара — Олексій Зволінський
Бас-гітара - Всеволод Дячишин
Клавішні — Юрій Дуда
Директор групи - Ростислав Домішевський
Тривалість: 00:03:33
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5851 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

26. Чорнобиль форева (2000)

Режисер: Ернест Гранн
Виконавці:
Спів, аранжування, запис, зведення — Андрій Кузьменко
Аранжування — Сергій Гера
Гітара — Олексій Зволінський
Бас-гітара - Всеволод Дячишин
Клавішні — Юрій Дуда
Директор групи - Ростислав Домішевський
Тривалість: 00:03:07
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5 863 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

27. Буль мікс (2001)

Режисер: Михайло Шелепов
Виконавці:
Спів, аранжування, запис, зведення — Андрій Кузьменко
Аранжування — Сергій Гера
Гітара — Олексій Зволінський
Бас-гітара - Всеволод Дячишин
Клавішні — Юрій Дуда
Директор групи - Ростислав Домішевський
Тривалість: 00:03:08
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5860 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

28. Негри люблять молоко (2001)

Режисер: Михайло Шелепов
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко - клавішні, вокал, звукорежисура, аранжування
Сергій «Шура» Гера - клавішні
Ростислав «Рой» Домішевський - бас-гітара
Тривалість: 00:02:53
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 6433 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

29. Зламані крила (2001)

Режисер: Тарас Хімич
Виконавці:
Спів, аранжування, запис, зведення — Андрій Кузьменко
Аранжування — Сергій Гера
Гітара — Олексій Зволінський
Бас-гітара - Всеволод Дячишин
Клавішні — Юрій Дуда
Директор групи - Ростислав Домішевський
Запрошені музиканти:: Юлія Лорд
Тривалість: 00:04:13
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5866 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

30. Любити платити (2002)

Режисер: Максим Рожков
Виконавці:
«Кузьма» — вокал, кейборди
«Зваля» (Олексій Зволінський) — гітари, кейборди
«Шура» (Гера Сергій) — кейборди
Мельник Саня — бас
«Малий» (Володя Поршенко) — друми
«Підлуж»(Підлужний Андрій Борисович) — вокали
Nick Kershaw — соло на клавішах
Саша Заглада — програмовані барабани
Тривалість: 00:03:33
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5 849 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

31. Герой (2002)

Режисер: Хімич Тарас
Виконавці:
«Кузьма» — вокал, кейборди
«Зваля» (Олексій Зволінський) — гітари, кейборди
«Шура» (Гера Сергій) — кейборди
Мельник Саня — бас
«Малий» (Володя Поршенко) — друми
«Підлуж»(Підлужний Андрій Борисович) — вокали
Nick Kershaw — соло на клавішах (трек № 1)
Саша Заглада — програмовані барабани
Тривалість: 00:04:35
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5857 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 438 кб/с
Джерело:

Скріншот:

32. Усталі (2002)

Режисер: Хімич Тарас
Виконавці:
«Кузьма» — вокал, кейборди
«Зваля» (Олексій Зволінський) — гітари, кейборди
«Шура» (Гера Сергій) — кейборди
Мельник Саня — бас
«Малий» (Володя Поршенко) — друми
«Підлуж»(Підлужний Андрій Борисович) — вокали
Nick Kershaw — соло на клавішах (трек № 1)
Саша Заглада — програмовані барабани
Тривалість: 00:04:33
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5 856 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 438 кб/с
Джерело:

Скріншот:

33. Шукав свій дім (2002)

Режисер: Хімич Тарас
Виконавці:
«Кузьма» — вокал, кейборди
«Зваля» (Олексій Зволінський) — гітари, кейборди
«Шура» (Гера Сергій) — кейборди
Мельник Саня — бас
«Малий» (Володя Поршенко) — друми
«Підлуж»(Підлужний Андрій Борисович) — вокали
Саша Заглада — програмовані барабани
Тривалість: 00:04:30
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5847 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC-3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

34. Party на хаті (Kozzzak Disco) (2002)

Режисер: Михайло Шелепов
Виконавці:
«Шура» (Гера Сергій)
група Скрябін
Тривалість: 00:03:38
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: FMP4 (FourCC змінено на "DX50")
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 6142 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 320 кб/с
Джерело:

Скріншот:

35. Червоні колготи (2002)

Режисер: Ігор Стеколенко
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)
Тривалість: 00:03:50
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5848 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

36. Червоні колготи (2002)

Режисер: Олександр Стеколенко
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)
Тривалість: 00:03:55
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5 850 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

37. Мовчати (2003)

Режисер: Віктор Придувалов
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)
Запрошені музиканти:
Ірина Білик - вокал
Сергій "Доцик" Доценко - клавішні
Сергій Добровольский - гітара
Тривалість: 00:04:19
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5852 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

38. Спи собі сама (2003)

Режисер: Віктор Придувалов
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)
Запрошені музиканти:
Павло "Пікассо" Шевчук - клавішні
Наріман Умеров - аранжування струнних
Еміне Байрам-Алі - скрипки
Тривалість: 00:04:04
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5854 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

39. Наш останній танець (2003)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)

Історія кліпу від режисера:

Останній кліп – як прощання моє і Андрія Кузьменка з тою групою, якої вже немає.
В 2003 році я зробив для проекту "Е" Джона з "МЕРТВИХ ПІВНІВ" відеокліпи. Альбом Джона складався з музичних п’єс, тексти кожної з яких повинен був заспівати один з його друзів-знайомих, з якими він пересікався на своєму довгому шляху рок-музиканта. Одним з них був Андрій…
Кліп для цієї п’єси зібрав зі старих робіт (тим більше, що в потайничку перекидався шикарний відеоматеріал "ХРОБАК").
На Джона цей кліп справив враження. А він людина крайностей, тому при зустрічі в горах на комерційних концертах він розписав Андрієві в кольорах і барвах "прекрасне кіно від Зайковського", котре той зробив…
Восени 2003 Андрій подзвонив…
Ми сиділи в кафе на площі біля Катедри у Львові. Поряд, у павільйоні готували до фото сесії доньку Андрія для журналу – звичайна шоу-бізнес-акція. Ми спілкувались, прояснюючи деталі проекту.
"…В новому альбомі є пісня як ніяк інша, найбільш підходяща для ностальгічного відео-ретро. І просто чудово було б, якби з матеріалів старого кіно, старих кліпів зібрати щось у стилі… у тому стилі, як для проекту "Є" Джона…"
Так, ностальгія в пісні була, задушевність і жалісливість мелодій також. Весь набір попсового порожнього музону, в котрий перетворився колись оригінальний незвичайний "Скрябін".
Я змонтував цей відеоряд під пісню "Наш останній танець".
Кажуть, в Києві його потім чистили, додавали щось.
Я вдячний Андрієві за те, що ця робота відбулась. Хоча, звичайно, зовсім не так, як це треба було.
Не було інших учасників проекту – Ростика і Шури. І ця пісня-п’єса – робота Андрія, а не колишнього "Скрябіна". А отже, це Андрій і я виказуємо своє "ностальжі".
І тим не менше, підведена певна риска під проектом, довжиною в чотирнадцять років.
Кліп прокрутився по телеканалах рідного ТБ.
І… власне все.
Деякі думки з приводу…
Група по музиці стала нецікавою. Раніше приваблювала кінематографічність звукових образів п’єс групи. Її можна було цитатами кидати в кінематограф. І вони б там існували органічно і самодостатньо. А нинішня навіть знаком епохи не може стати – настільки вона затерта, середньо паршива…
Намагався прояснити у Андрія: що ж сталося з Шурою, з Ростиком.
У відповідь: "… треба було рости, розвиватися. У них цього не було. Ейфорія у них так і не закінчилась. Але я нікого "не звільняв". В будь-який момент можуть повернутися… Як зараз приємно працювати з професіоналами. Одне задоволення…"
Це про нових музикантів, котрі замінили Шуру і Ростика за пультами і гітарами.
Але я пам’ятаю… Я пам’ятаю, яким амбіціозним був Ростик. Його ніяк не приваблював другий ряд. Він вмів і любив "будувати", тобто адмініструвати. І основні контакти і узгодження йшли, як правило, через нього.
Хоча – знову-таки: Андрій був в проекті завжди. Ось Шури не було в самому початку в кліпі-п’єсі "Чуєш біль". Ростик "випадав" з проекту два рази – один раз в армії (початок 90-х). Потім "московське сидіння", тоді він намагався вирішувати фінансові проблеми.
Коли у "Скрябіна" почало щось виходити після переїзду в Київ, Ростик перебрався в столицю України.
1998 рік – проект "Хробак"… Я поспостерігав за хлопцями, за їх життям. Кожний день у повну силу – попити, поїсти, віддатися пристрастям по-повному. Саме мені подобалось це бажання: взяти СЬОГОДНІ і по-ПОВНОМУ. Гучно, безоглядно, з ризиком.
А через чотири роки на проекті "Слухай українське" я побачив зовсім іншого "Скрябіна".
В групі вже були музиканти зі сторони. Ростик вже не "командував парадом". Він взагалі нічим не командував, крім хіба що пульта звукорежисера. Вразила відсутність енергії, стьобу, що, як правило, супроводжував його існування. Мені вдалось перекинутися всього кількома словами з ним… І я не знав, про що його запитувати. Настільки він був іншим. Потім він заспішив – такий відповідальний – до свого пульта…
Перед цим я попросив в Андрія дозволу на п’ятихвилинне інтерв’ю. І мене вразило, що Андрій сів напроти мене сам. Група, в тому числі Шура і Ростик, займалась іншими справами…
Для мене це було неправильно. Не міг Андрій одноосібно представляти те, що належало їм трьом… Тим більше, що я не був для них прохідною фігурою чергового журналістського інтерв’ю. І все ж це сталось.
А отже – група жила якось зовсім інакше, не так, як я пам’ятав.
Замість легкої непередбаченості і колоритності арт-фігур, "відповідальний і вивірений комерційний проект". Глава його швидко і відпрацьовано кидав у мене викладені відповіді. Ах, як відчувалась виучка київської ТБ-тусовки через котру, як через чистилище, протягнули Андрія…
Пам’ятаю я спитав: "А що Ростик, щось – не видно його на сцені… Кажуть, у вас конфлікти…?"
"Та ні, Ростик завжди залишиться з нами, адже він символ "Скрябіна" і так само невід’ємний від нього як Шура і я…"
Через півроку Ростик пішов з команди…
Ось такі справи. Проспівана остання пісня – реквієм за старим "Скрябіном" і… побігли далі.
Можу додати, що вважаю нинішній "Скрябін" одним з вдалих комерційних проектів шоу-бізнесу. І найбільша заслуга, звичайно ж, Андрія. Він навчився вдало "продавати" капітал у вигляді розкрученої марки, вміло лавіруючи між телевізійними проектами, продажами концертних турів, відвертою проституцією при створенні альбомів – задовольняючи інтереси спонсорів – і це відчувається при створенні ідеології альбомів, в концептуальності їх назв…
На жаль, така реальність. В державі, у котрій тупі бандити при владі і при грошах, ну, як продати класну музику… А ніяк, просто опускатися до їх рівня, що "Скрябін" вдало й робить.
Многая йому літа…
Володимир Зайковський
Тривалість: 00:04:01
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5120 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

40. Наш останній танець (2003)

Режисер: Михайло Шелепов
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)
Тривалість: 00:03:50
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5853 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

41. China wall (2003)

Режисер: Володимир Зайковський
Виконавці: Андрій "Кузьма" Кузьменко
Тривалість: 00:04:41
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: Xvid
розмір кадру: 640 x 480
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 160 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/9unMVeuIKKM

Скріншот:

42. Я сховаю тебе (Любов) (2004)

Режисер: Володимир Янощук
Виконавці:
Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій "Зваля" Зволінський — музика, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський - клавішні (live)
Тривалість: 00:03:13
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5847 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

43. Люди як кораблі (2005)

Режисер: Віктор Придувалов
Виконавці:
«Кузьма» — вокал, музика, тексти
Зволінський Льоша — електрогітара, аранжування
Сухоносов Костя — клавіші, аранжування
Глітін Костя — бас-гітара
Колісніченко Вадим — барабани
Тривалість: 00:04:28
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5850 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

44. Західний кордон (2005)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко
Тривалість: 00:03:28
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 8 000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

45. Ти мені не даєш (перша версія) (2006)

Виконавці:
Наталія Могилевська
Андрій «Кузьма» Кузьменко
Зволінський Льоша — електрогітара, аранжування
Сухоносов Костя — клавіші, аранжування
Глітін Костя — бас-гітара
Колісніченко Вадим — барабани
Тривалість: 00:04:39
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 6745 кб/с
Аудіо:
мова: українська, російська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

46. Ти мені не даєш (друга версія) (2006)

Виконавці:
Наталія Могилевська
Андрій «Кузьма» Кузьменко
Зволінський Льоша — електрогітара, аранжування
Сухоносов Костя — клавіші, аранжування
Глітін Костя — бас-гітара
Колісніченко Вадим — барабани
Тривалість: 00:03:10
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 6851 кб/с
Аудіо:
мова: українська, російська
кодек: AC3 5.0
бітрейт: 448 кб/с
Джерело:

Скріншот:

47. Старі фотографії (2006)

Режисер: Катерина Царик
Виконавці:
Бек-вокал — Юля Забродська
Андрій «Кузьма» Кузьменко
Зволінський Льоша — електрогітара, аранжування
Сухоносов Костя — клавіші, аранжування
Глітін Костя — бас-гітара
Колісніченко Вадим — барабани
Тривалість: 00:03:14
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 3917 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

48. Падай (2006)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:03:14
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело: Оригінал (MP4) з ex.ua

Скріншот:

49. Кольорова (2006)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:02:54
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 4765 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

50. Гламур (2007)

Режисер: Андрій Кузьменко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:03:45
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5077 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

51. Хлопці-олігархи (2007)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:03:26
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 4836 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

52. Мумій троль (2008)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:03:57
Якість: DVDRemux
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 9000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

53. Пающіє труси (feat. Пающіє труси) (2008)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко
Настя Бауер «Доктор»
Вікторія Ковальчук «Культуролог»
Ірина Скринник «Рижова»
Олена Слюсаренко «Сова»
Ольга Лизгунова «Шпрот»
Тривалість: 00:03:40
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 8 000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

54. Повінь (2008)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко, Наталія Валевська, Віталій Козловський, Kishe, Semiramida, Дядя Вадя, Тарас Чубай, Пономарьов, Повалій, Клімашенко, Кліпси, Тартак, Кремль,
XS, Ugo, Дмитро Лаленков, М’ята, Гудімов
Аранжування: Володимир Бебешко

Про кліп:

Українські зірки естради зняли кліп на пісню "Повінь", який закликав людей допомогти потерпілим від стихії на заході України.
Ініціатором ідеї став лідер групи Скрябін Андрій Кузьменко, який написав слова й музику до пісні. За словами артиста, у кліпі моторошні кадри хроніки наслідків повені чергуються з інформацією про те, як можна допомогти потерпілим.
"Створити цей кліп мене надихнув досвід Польщі. Дванадцять років тому в цій країні постраждало через стихію багато людей. І тоді польські артисти зібрали величезні кошти для жертв завдяки такому кліпові", - заявив Кузьма.
А от чоловік і продюсер Таїсії Повалій, яка також знялася в кліпі, Ігор Ліхута, заявив, що, на відміну від політиків, зірки на лихо мешканців Західної України зреагували оперативно. "Мета акції – об'єднати країну в допомозі потерпілим, чого наші політики зробити вже точно не можуть", - підкреслив Ліхута.
Крім Кузьми й Повалій, у створенні кліпу взяли участь Олександр Пономарьов, Дмитро Клімашенко, Сашко Положинський, Тарас Чубай, група XS та інші. Усі вони вже перерахували кошти на благодійний рахунок.
Тривалість: 00:04:26
Якість: TVRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 624 x 352
бітрейт: 1 867 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 187 кб/с
Джерело:

Скріншот:

55. Шмата (2008)

Режисер: Євген Купоносов
Хореографія: Ольга Риженко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
гурт XS: Ганна Бура, Валерія Аморалова, Євгенія Козерук
Тривалість: 00:04:20
Якість: SatRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 5 688 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 256 кб/с
Джерело:

Скріншот:

56. Тепла зима (2008)

Режисер:Вадим Єрмоленко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:03:38
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело: Оригінал (MP4) з ex.ua

Скріншот:

57. Кинули (2009)

Режисер: Віктор Скуратовський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:03:31
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 328
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело: Оригінал (MP4) з ex.ua

Скріншот:

58. Випускний (2009)

Режисер: Вадим Єрмоленко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:04:27
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело: Оригінал (MP4) з ex.ua

Скріншот:

59. Пусти Мене (2009)

Режисер: Вадим Єрмоленко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:04:03
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 1999 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело: Оригінал (MP4) з ex.ua

Скріншот:

60. Еволюція (2010)

Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:04:25
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 8000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

61. Квінти (2010)

Перше українське відео зняте в техніці stop motion. Пісня з альбома 2010 року "Моя еволюція".
Режисер: Тоня Ноябрьова
Оператор: Сергій Михальчук
В ролях: Юра Бардаш, Люба Юнак
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:04:46
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 472
бітрейт: 2001 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/UkvHP_MOTy4

Скріншот:

62. Джаламбай (2010)

Кліп Скрябіна на пісню Джаламбай від кіноконцерну "Говерла Фокс".
Режисер: Вадим Єрмоленко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:03:59
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 8000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

63. Я не тримаю зла (2010)

Режисер: Вадим Єрмоленко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:03:56
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 8000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

64. Говорили і курили (2011)

Режисер: Тоня Ноябрьова
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:04:17
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 576
бітрейт: 8000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP2
бітрейт: 224 кб/с
Джерело:

Скріншот:

65. Кохай мене (2011) — Кузьма та гурт Фліт

Виконавці: Андрій «Кузьма» Кузьменко та гурт Фліт
Тривалість: 00:03:34
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: MPEG
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 1999 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Скріншот:

66. Маршрутка (2011)

Режисер: Євген Купоносов
Монтажер: Ігор Кулинич
Продюсер: Ігор Талан
personal assistant: Sergey Melnichuk / Oleg Sologub
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
за участі Дзідзьо, Пающіє Труси, Emotion, Лесика
Тривалість: 00:03:10
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2373 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Vimeo:

https://player.vimeo.com/video/28604386

Скріншот:

67. Місця щасливих людей (2011)

Слова: Андрій Кузьменко
Музика: Скрябін
Режисер: Кузьма Скрябін
Монтаж та пост-продакшн: Ігор Кулинич
Місце зйомки: Дніпровсько-Бузький лиман, Миколаївська область
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:04:33
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/9AverhY6qAo

Скріншот:

68. Мам (2012)

Режисер: Андрій Кузьменко
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
Тривалість: 00:03:47
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/FDUNlFyVJtQ

Скріншот:

69. Дівчина з кафешки на метро „Либідська“ (2012)

Режисер: Макс Пасюк
В головній ролі: Ольга Лизгунова «Шпрот»
Записано на студії: "На Хаті Рекордз"
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Олена Розумна — бек-вокали, бандура
гурт „Dekolte“
Тривалість: 00:03:50
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/hI3fwK4llb4

Скріншот:

70. Добряк (2012)

Режисер: Андрій Кузьменко
Зйомка, монтаж: Андрій Макаренко
В головній ролі Андрій Марцинківський
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:03:57
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/_mEVZiGiBCA

Скріншот:

71. Остання Сигарета (2013)

Режисер: Віктор Придувалов
В головній ролі: Лілія Недзельська
Виконавці:
Андрій «Кузьма» Кузьменко — вокал, музика, тексти
Олексій «Зваля» Зволінський — музика, гітари
Костя Сухоносов — клавіші, комп'ютер
Костя Глітін — бас-гітара
Валим Колісніченко — барабани, перкусія
Тривалість: 00:03:22
Якість: SiteRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 408
бітрейт: 1986 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с
Джерело:

Оригінал на Youtube:

https://www.youtube.com/embed/6u6dEIy60-o

Скріншот:

Подяку за допомогу у зведенні/заміні звуку до кількох кліпів хочу висловити пану karvai0.
Подяку за релізи DVD з кліпами Скрябіна на рутрекері, хочу висловити панам Malky, skryabin_ua, Андрей Киор

Джерела: , , , , ,
Показати повідомлення:    

Поточний час: 05-Тра 16:17

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли