Стань одним з нас!
 

Anonymous

Антитіла - Одинак (2016) WEB-DL 1080p | Rock-Pop Стиль: Rock Pop
Країна: Україна
Сайти: Офіційний сайт
Виконавці:
Тарас Тополя - вокал, текст,
Сергій Вусик - клавішні, аранжування,
Микита Астраханцев - бас,
Денис Швець - ударні,
Микита Чухрієнко - гітара
Про кліп: Група «Антитіла» презентувала новий кліп на пісню «Одинак», яка стала стаундтреком до однойменного серіалу.
На головну роль в кліпі запрошений відомий актор Олексій Горбунов, який з притаманним йому нервом і чесністю максимально розкрив всі задумки режисера - Віктора Придувалова. Протягом декількох хвилин перед глядачами розігрується справжня драма. У ній є все: переслідування, вбивство, любов і сумнів.

Додаткова інформація:

Режисер кліпу Віктор Придувалов: «В цій пісні склалися мої звички, мої принципи і мої правила, які були здобуті роками практики. Полягає це в тому - якщо я з першого прослуховування бачу кліп цілком, я зобов'язаний це зробити і донести те, що я побачив - без розуміння, без осмислення, а саме так, як побачив. «Одинак» - пісня прорив, відповідно і кліп буде проривом. У професійному плані для мене самого ця робота свого роду виклик. Ступінь складності досить висока, особливо в монтажі. Вже багато років в наших кліпах не було такого амбітного сценарію і можливості його реалізувати. Я радий, що робота такого рівня буде саме для групи «Антитіла».
Підготовка і зйомки кліпу пройшли на одному диханні. Зібралася команда професіоналів, яка змогла перетворити знімальний майданчик в якийсь перформанс, де дійство народжувало магію.
Оператор Євген Креденцер: «Абсолютно всі учасники процесу віддавали свою енергію в загальний котел, який впевненою рукою помішував і чекав кипіння Маестро Придувалов, а це своєю чергою активізувало і примножувало всі мої внутрішні резерви. В кінці другого дня, вже після ігрової частини, перед початком зйомки синхронів групи, замість звичайного легкого переживання я носився по павільйону, не знаючи чим допомогти освітлювачам, камерному департаменту, гримерам - я просто хотів якнайшвидше взяти камеру в руки і знімати. Не пам'ятаю, коли отримував стільки драйву останній раз. Тому я не мав права на помилку. Люблю такий стан».
Сюжет кліпу тримався в таємниці до моменту його презентації. Відомо тільки, що Олексій Горбунов грає роль кілера відомого політика. У режисера кліпу Віктора Придувалова - це перша робота з іменитим актором і друга робота з групою «Антитіла».
Фронтмен гурту «АнтитілА» Тарас Тополя: «Відео "Одинак "- особливе. Зйомкам сприяла дуже серйозна продюсерська і організаційна робота, з безліччю рутинних і часом здавалося неможливих для виконання завдань. Але вся ця підготовка на тотальному овердрайві стала основою для іншого процесу - абсолютно підсвідомого. Всі зйомки проходили інтуїтивно, без розумового аналізу. Вся команда просто рухалася вперед, і кожну наступну секунду все складалося правильно. Енергія відео настільки сильна, що його можна дивитися навіть із закритими очима і все одно все відчути».
«Одинак» - це маленьке кіно. Фільм тривалістю в чотири хвилини не залишить байдужим глядача!
Режисер - постановник: Віктор Придувалов,
Оператор: Євген Креденцер,
Продюсер: Сергій Вусик,
Режисерська група: Яна Ляхович, Андрій Хохолкін,
Візажист: Марина Трофімець,
Актори: Олексій Горбунов, Ігор Верста, Божко Олена, Костюченко Олексій, Нечаєва Катерина, Шепель Олена, Лапутько Сергій,
Піротехнік-постановник: Олександр Суворов,
Світло: Леонід Сидоренко,
Виробництво: Re: evolution Film.
Тривалість: 00:05:20
Якість: WEB-DL
Відео: кодек: H.264 розмір кадру: 1920 х 1080 бітрейт: 2750 кб/с
Аудіо: мова: українська кодек: AAC 2.0 бітрейт: 125 кб/с
Скріншоти:

Реліз: sergiyko
Показати повідомлення:    

Поточний час: 03-Тра 22:58

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли