Стань одним з нас!
 

Anonymous

M2 Моя Музика (2016-2017) WEB-DL 480p
Жанр: про музику
Країна: Україна
Телеканал: М2
Опис:
На музичному телеканалі М2 стартує ток-шоу «Моя музика», яке вестиме Сашко Положинський. Програма йтиме в прямому ефірі. Перший випуск заплановано на 7 грудня 2016 року.
Тема прем’єрного ефіру «Моєї музики» – «Авторські права музикантів і відчислення роялті». Гостями в студії будуть продюсери Дмитро Костюк та Юрій Нікітін. Музичний супровід програми забезпечить гурт «Фіолет».
Тривалість: 01:03:20 випуск
Якість: WEB-DL
Відео: кодек: H.264 розмір кадру: 854 х 470 бітрейт: 700 кб/с
Аудіо: мова: українська переклад: оригінал кодек: AAC 2.0 бітрейт: 160 кб/с

Перелік випусків:

Випуск 1 - 07.12.2016
Гості в студії: продюсери Дмитро Костюк та Юрій Нікітін.
Випуск 2 - 14.12.2016
Гості в студії: продюсер Віталій Дроздов та музикант Олег Скрипка.
Випуск 3 - 21.12.2016
Гості в студії: продюсер Вадим Лисиця та музикант Антін Мухарський.
Випуск 4 - 28.12.2016
Гості в студії: генеральний директор Національного Палацу «Україна» Роман Недзельський і продюсер Віталій Климов.
Випуск 5 - 18.01.2017
Гості в студії: продюсер Джамали - Iгор Тарнопольський та Володимир Бебешко ("Пающіє труси").
Випуск 6 - 25.01.2017
25 січня в програмі Моя Музика будемо розбиратися в темі, яка хвилює дуже багатьох: Талант-шоу. Доля переможців і учасників. Чи є майбутнє у фіналістів та талантів які пройшли чисельні етапи відборів ?
Ведучий програми Олександр Положинський. Експерти Ігор Кондратюк та Олег Володимирович Боднарчук.
Також в якості спеціального гостя запрошений переможець двох талант шоу - Павло Табаков. Отже ми з перших уст отримаємо інформацію від різних учасників талант-шоу. Музичні гості - гурт ARLETT.
Випуск 7 - 01.02.2017
Гості в студії: телеведучий та генеральний продюсер премії YUNA Павло Шилько та продюсер Олена Мозгова.
Випуск 8 - 11.02.2017
Гості в студії: музикант Женя Галич та продюсер Денис Путінцев, а.також Вадим Лисиця, Альона Тополя, Михаило Ясинський, Олександр Горбенко, Oлег Винник
Випуск 9 - 15.02.2017
Гості в студії: шоумен та ведучий Євген Фешак, а також продюсер Олександ Горбенко. Тема: популярність.
Випуск 10 - 22.02.2017
Гості в студії: директор "Комп Мьюзік" Олег Долинський та Дмитро Шуров (Pianoboy) а також музиканти OLEYNIK | Вадим Олейник. Тема - як продавати музику?
Випуск 11 - 01.03.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: ведучий Radio Rocks Сергій Кузін та музикант, продюсер Євген Філатов (The Maneken). Тема - формат/не формат.
Музика наживо - Кімната Гретхен.
Випуск 12 - 15.03.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: продюсер Нона Кондрашова та піар-менеджер Яна Прядко. Тема - піар у сфері шоу-бізнесу. Музика наживо від Latexfauna
Випуск 13 - 22.03.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: народний депутат України Євген Рибчинський і представниця громаданського руху "Відсіч" Катерина Чепура. Тема - мовні квоти на телебаченні. Музика наживо від Martovi Orchestra.
Випуск 14 - 29.03.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: музичний критик Ігор Панасов та керівник агенції Secret Service Михайло Ясинський Тема - скандали в шоу-бізнесі. Музика наживо від Дмитро Бабак.
Випуск 15 - 05.04.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: генеральний прюсер Moon Records Андрій Пасічник та музикант Олег Михайлюта (Фагот, ТНМК).
Тема - ""піратство"" в Україні. Музика наживо від гурту ADAM.
Випуск 16 - 12.04.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: один із найавторитетніших продюсерів країни Фалеса Юрій Дмитрович та продюсер каналу #М2 - Роман Муха.
Тема - чому немає якісної україномовної попмузики. Музика наживо - гурт Riffmaster!
Випуск 17 - 19.04.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: експерти - відомі кліпмейкери: Віктор Скуратовський та Діма Маніфест. Тема - чи можна зняти якісний відеокліп за доступні гроші. Музика наживо - Ivan NAVI
Випуск 18 - 26.04.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: експерти програми, люди які мають величезний досвід саме у цьому питанні: лідер гурту Luiku - Дмитро Ципердюк та лідер гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Сергій Танчинець. Тема - творити музику в своє задоволення чи орієнтуватись на смаки широкої аудиторії? Музика наживо - дуже цікавий гурт "О"
Випуск 19 - 17.05.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: креативний директор Євробачення - Сергій Проскурня, співачка - Руслана. Тема "Євробачення 2017". Музичний гість Andriy Kishe!
Випуск 20 - 24.05.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак та Євген Рибчинський. Тема: чи дійсно були допущені критичні промахи в організації і проведенні конкурсу "Євробачення 2017", чи це все чутки заздрісників? Музичний гість - гурт NRavitsa Planet
Випуск 21 - 31.05.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя та засновник наймасштабнішого сучасного фестивалю Atlas Weekend - Діма Сидоренко. Тема: яку роль відіграють фестивалі у житті груп та виконавців, що треба враховувати під час співпраці з фестивалями, які підводні течії і які переваги. Музичний гість - Аліна Башкіна.
Випуск 22 - 07.06.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: автор пісень і співак Влад Дарвін і експерт з авторських та суміжних прав Олексій Гуменчук. Тема: плагіат — вирок чи тимчасове явище в українській музиці? Музичний гість - гурт Очеретяний кіт.
Випуск 23 - 14.06.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: експерти Віталій Клімов та Віталій Дроздов та гурт PATSYKI Z FRANEKA. Тема: інститут продюсерства в нашій країні: чому музикантів більше ніж продюсерів, чи може стати успішним виконавець без продюсера? Також ми поговоримо про конкурс #ХітКонвеєр, який телеканал #M2 проводить вже вдруге. Музичний гість - гурт «её».
Випуск 24 - 21.06.2017
Гості в студії М2 Моя Музика: Генеральний директор компанії "Таврійські ігри" Сергій Ковальчук та генеральний продюсер "Тавр-медіа" Віталій Дроздов. Тема: про дитячі фестивалі та "Чорноморські ігри". Музичний гість - гурт «её».

Примітка:

В четвертому випуску першою звуковою доріжкою стоїть доріжка записана з супутника, яка має більший частотний діапазон до 18 kHz. Друга - 15 kHz, була присутня в файлі завантаженому з сайту. В 1-3,5-8 випусках запис із супутника не проводився.
Скріншоти:
Показати повідомлення:    

Поточний час: 02-Тра 23:26

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли