Стань одним з нас!
 

Anonymous

Великі перегони (Випуск 1-12 + P.S.) (2013) SATRip Жанр: документальний, сімейний, драма, екшн, спорт, пригодницький
Країна: Україна
Телеканал: 1+1
Опис:Канал "1+1" відзняв наймасштабніший реаліті-квест, який підкорив світ – "Великі перегони" або "The Amazing Race", оригінальний формат якого належить американській компанії АВС. Ведучим проекту став учасник групи "ТНМК" - Фоззі. "The Amazing Race" - проект-легенда, який отримав 12 нагород телевізійної премії "Emmy Award". В Америці вийшло вже 20 сезонів цього шоу. Учасники гонки за місяць відвідають 4 континенти і більше 10 країн.
Фоззі: "Коли мене запросили стати ведучим цього шоу, я дуже зацікавився і відразу ж поліз в інтернет, і почав шукати про нього інформацію, і навіть подивився декілька випусків. І коли зрозумів, наскільки це масштабний проект, то відчув себе дуже щасливим від того, що саме мене запросили вести цей проект в ролі ведучого. Тому відразу ж порадився з хлопцями з гурту, тому що у нас графік: виступи, репетиції, щоб не було накладок. І вони відразу ж пішли мені назустріч".
Десять пар відправились у перегони по всьому світу. На учасників чекають випробування на швидкість, витривалість, кмітливість. Шалений драйв, небачений масштаб, ризиковані випробування, неймовірна екзотика та краса, від якої перехоплює подих. Учасники здолають тисячі кілометрів на літаках, гелікоптерах, повітряних кулях, вантажівках, велосипедах, таксі, потягах, автобусах, човнах, верблюдах, бігом та уплав. Зануряться у різні культури та традиції, на власні очі побачать найгарніші куточки планети та переживуть найбільшу пригоду у своєму житті. А нагородою за перемогу стане солідний грошовий приз!
Тривалість: 13 х ~ 02:00:00
Якість: SATRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720x400
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо:
мова: українська, російська
переклад: оригінал
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с Джерело:

Роздача ведеться шляхом додавання нових частин!

Роздача ведеться шляхом додавання нових серій; при кожному додаванні створюється новий торрент. Щоб почати докачку нової серії, користувачам необхідно зробити наступне:
(1) зупинити скачування,
(2) видалити старий торрент у себе з клієнта (старі серії видаляти не треба),
(3) завантажити новий торрент і запустити його у себе в клієнті замість старого, при цьому вказати клієнтові шлях в стару папку куди і має відбуватися скачування нових серій.
Ваш клієнт при цьому повинен зробити хешування (перевірку) старої папки (якщо не виробляє сам - допоможіть йому зробити це), і буде докачувати тільки ті серії яких у вас ще немає. Старі серії при цьому не видаляються, а продовжують лунати!
Якщо ви вже видалили старі серії, то запобігти повторну закачування старих серій можна, віджати галочку у відповідних місцях при запуску нового торрента.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 08-Тра 05:07

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли