Стань одним з нас!
 

Anonymous

Козацький проект "Мій лицарський хрест" (Випуски 0..7+Фінальна битва [Ч.1-3]) (2011) TVRip Жанр: спорт
Країна: Україна
Телеканал: ІНТБ
Опис:Як молодій людині у сучасному світі стати сильною і справедливою? Як вистояти у горнилі ілюзорних спокус, не втративши честі та гідності, як, використовуючи національні корені, подолати цілий ряд стереотипів і зуміти самореалізуватися у житті?
Фрі-файт або вільний бій – українське бойове мистецтво, яке базується на засадах Честі, Мужності і Сили.
Тернопільські бійці фрі-файту стали учасниками нового телевізійного козацького проекту «Мій лицарський хрест» на телеканалі «ІНТБ». Впродовж кількох місяців хлопці посилено тренувалися у в різноманітній техніці ведення бою.
У телепроекті «Мій лицарський хрест» ви побачите, як наші учасники проходили складні випробування, гартуючи свій Дух і Тіло, опановували сакральні народні духовні практики за допомогою майстер-класів експертів, перемагали себе й показували, як людина може працювати, розвиватися, які зусилля вона повинна докладати кожен день, кожну хвилину свого життя.
Хто ж стане переможцем проекту «Мій лицарський хрест»? Це вирішить журі, а також телеглядачі шляхом голосування, яке буде проводитись на сайті телеканалу ІНТБ. Семеро кращих учасників потраплять у фінал, де на них чекатиме найскладніше випробування. Яке саме – дивіться козацький проект «Мій лицарський хрест» на телеканалі «ІНТБ».
Тривалість: ~ 00:25:44 (одна серія)
Якість: TVRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 640 х 480
бітрейт: 824 кб/с
Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: AAC 2.0
бітрейт: 129 кб/с
Скріншоти:
Джерело: (intb.te.ua)
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалося29.11.11 торрент оновлено
Показати повідомлення:    

Поточний час: 06-Тра 10:10

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли