Стань одним з нас!
 

Anonymous

Декстер: 7 сезон
Dexter: Season 7
America's favorite serial killer

Фанатські постери:


Жанр: драма, трилер
Країна: США
Рейтинг: Для старшого віку / Може не підходити глядачам до 17 років- -Кіностудія / кінокомпанія: Clyde Phillips Productions / Showtime
Режисер: Девід Куеста
Актори: Майкл Холл, Дженіфер Карпентер, Ерік Кінг, Лорен Велез, Девід Зайяс, Джеймс Ремар, Крістін Робінсон, Деніел Голдман-Сюжет:Судмедексперт із Маямі живе подвійним життям. Уночі він стає серійним вбивцею, що знищує злочинців, які, на його думку, уникнули правосуддя.
"Я - Декстер. Декстер Морган. Я працюю судмедекспертом в поліції Маямі. Я не розумію любові, мені байдужий секс, і у мене немає почуттів. А ще я серійний вбивця.
Мій батько був поліцейським, і прекрасно навчив мене ховати докази. Звичайним громадянам не варто мене боятися, я вбиваю лише злочинців, покидьків, до яких чомусь не змогла або не захотіла добратися поліція. Я вбиваю їх, обережно розпилюю на частини, і позбавляюся від трупів. Вбивство для мене - творчий акт, мистецтво
" - Декстер
В цьому сезоні правда про Декстера Морґана наршеті відкривається. Його сестра Дебра, за сумісництвом ще й лейтенант поліції, бачила, як Декстер, дотримуючись свого ритуалу, зарізав Тревіса Маршала. Але вбитий був сумнозвісним Вбивцею Судного Дня (Dooms Day Killer), що довгий час тероризував Маямі, тож Декстер не втрачає надії як завжди збрехати і вберегти Деб від правди. Втім, його пояснення не тримаються купи, і незабаром вже не можна буде заперечувати очевидне...
"Це те, чого я прагну... це те, чого я потребую... аби заповнити порожнечу" - Декстер
-Тривалість: 1 серія: ~50 хв (цілком серій: 12) Якість: HDTVRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1280 х 720
бітрейт: ~2700 кб/с
Аудіо:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 384 кб/с
Субтитри:
мова: українська | Переклад з оригіналу: Gashik; редагування: Virake (1-8), don pedro (9-12)
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt
Субтитри:
мова: англійська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt-Є бажання допомогти? Це простіше, ніж здається.

Детальніше:

Саме так - все дуже просто. Якщо знайдете якусь помилку, неточність чи недопрацювання в субтитрах - повідомте мене про неї (в темі або ПП). Це буде дуже велика допомога. Бо у характеристикх зазначено "редагування" не для проформи.
Перед тим, як викладати кожну нову серію, я старанно редагую субтитри до неї. Роблю це задля того, аби зробити перегляд Декстера приємним і якомога комфортнішим. З усіх сил стараюся позбавитися від помилок (кількість яких варіюється від серії до серії), але ніколи не можна вслідкуват за всім, тим більше, коли час обмежений. Тому прошу всіх, хто подивився серіал, зробити добру справу і повідомити мене про знайдені в субтитрах недоліки. Дякую.
--

Скріншоти:


-Із субтитрами:-
--Джерело: &
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалося
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Кві 16:10

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли