Стань одним з нас!
 

Gljuk4

Море спокуси / Serenity (2019) BDRip 1080p 2xUkr/Eng
Жанр: детектив, драма, фантастика, трилер
Країна: США

Кінокомпанія: Global Road Entertainment, IM Global, Shoebox Films, Starlings Entertainment
Режисер: Стівен Найт
Актори: Меттью МакКонахі, Енн Гетевей, Дайан Лейн, Джейсон Кларк, Джимон Хунсу, Джеремі Стронг, Шарлотта Батлер, Девід Батлер, Рафаель Сайег, Майкл Річард
Сюжет: Головний герой – суворий рибалка з острова Плімут на ім’я Бейкер Ділл. Він заробляє тим, що розважає риболовлею туристів, а у вільний час переслідує одну особливу рибу - величезного коропа, що вже кілька разів зривався з його гачка. Колись давно, в минулому житті, у нього були дружина і син, ось тільки поки він воював в Іраку, дружина пішла від Бейкера до жорстокого мільярдера. Одного разу вона якимось чином знаходить Бейкера і скаржиться, що чоловік тероризує і її та сина. Вона просить колишнього чоловіка «розібратися» з негідником та вбити його, поки той буде рибалити у відкритому морі…Тривалість: 01:46:00
Якість: BDRip 1080p
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1920x804
бітрейт: 14,3 Мб/с
Аудіо # 1:
мова: українська
переклад: професійний дубльований | студія Postmodern
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 384 кб/с
Аудіо # 2:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий | K1
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
примітка: на проміжках 00:54:35 - 00:54:42 та 01:15:22 - 01:16:49 використано озвучення з першої доріжки
Аудіо # 3:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: DTS 5.1
бітрейт: 1509 кб/с
Субтитри:
мова: англійська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt

Hoetzendorf

Із опису та за 1-ю половиною фільму я упевнено очікував на звичний психологічний трилер, проте

далі пішло

суцільне божевілля, вигадана реальність із потойбіччям.
Чомусь зараз у Холівуді пішла дурна мода на божевілля, біполярний та інші психічні розлади. Мені вона вже набридла.
3/10

Makryz

Дуже крутий фільм для тих, хто обожнює нелінейні глубоки сюжети з неочікуванним кінцем! Увесь акторський склад - топ! 10/10
Показати повідомлення:    

Поточний час: 26-Кві 21:24

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли