Стань одним з нас!
 

Anonymous

Шляхетні волоцюги / Noble tramps (2018) WEB-DL 1080p
Жанр: бойовик, комедія, музика
Країна: Україна
Кінокомпанія: Ganza film
Режисер: Олександр Березань
Актори: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов, Всеволод Шекита, Костянтин Октябрський, Віктор Семирозуменко, Володимир Захаренков та інші
Сюжет: Події розгортаються у Львові у 1939 році. Бодя і Мірек керуються у житті гаслом «любити Львів, жінок і жарти». Та не усі їхні жарти вдалі. Одна з витівок призводить до того, що вони починають опікуватись милою дівчиною Христею.

Тривалість: 01:43:31
Озвучення: оригінальне
Якість: WEB-DL 1080p
Відео: H.264 1912х800 3993 кб/с
Аудіо: AC3 2.0ch 192 кб/с

Скріншоти:

Hoetzendorf

Декорації й антураж для кацапів просто чудові, вищий клас! Але на цьому всі здобутки цього лабораторного зразку й закінчилися. Є пара-трійка кумедних моментів, зокрема з горе-співачкою в опері, але виглядають все одно як золота прикраса у каналізації. Бо загалом — ані сюжету якогось цілісного, ані ідеї — немає стрижню, навколо якого має триматися фільм і розвиватися події. Один з багатьох випадків, щодо яких влучно сказав художник Андрій Єрмоленко: «З кінематографом взагалі печаль — режисери знімають фільми для себе, актори грають у цих фільмах для себе, хоча на початку беруться зробити якийсь блокбастер, а в кінці виходить все одно "арт-хаус". По-іншому це не назвеш.» Правду казати, я й не сумнівався, що саме так і буде, але свого часу вирішив подивитися просто заради дослідження, хоча й довго відкладав цю подію.
1/10

lamer1512

А мені кіно дуже зайшло!
Зовсім не згідний з автором коментаря вище.

Flik

і мені все зайшло
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Кві 00:10

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли