Стань одним з нас!
 

Anonymous

Іван Нечуй-Левицький, Кайдашева сім'я, Микола Джеря (2006) [MP3] Опис:Нечуй-Левицький став одним із перших та найбільш помітних реалістів класичної української літератури. Він настільки майстерно узагальнює, осмислює людські риси, властивості, що читачеві майже не потрібно фантазувати – і людей, і події уявити дуже легко. Характери його героїв – виразні, чіткі, глибокі. Відносини між ними – гострі й тонкі. Деталі – вельми красномовні. Так і виходить, що його твори – це не просто література, це майже кінострічки, всередину яких попасти дуже легко. Окремої уваги заслуговує майстерність Наталії Сумської. Завдяки тому, як вона читає, проживає, втілює ці повісті – їх не хочеться зупиняти на півслові. Навіть чоловічі монологи вона читає так, що чуєш саме чоловічі нотки, інтонації – а наступної миті, без якоїсь паузи, вже чуєш жінку як вона є. І такі легкі й непомітні ці переходи, що і дивно, і приємно слухати. У школі, пам’ятаю, обидві повісті здавалися мені надто довгими. Але зараз, можливо, саме завдяки акторській майстерності Сумської, з простору обох повістей не хочеться виходити – хочеться спостерігати до кінця.Зміст:
    1. Кайдашева сім'я
    2. Микола Джеря
Рік видання: 2006
Автор: Іван Нечуй-Левицький
Текст читає: Наталія Сумська
Жанр: повість
Видавець: Українська аудіокнига
Мова: українська
Тип: аудіокнига
Кодек звуку: mp3
Параметри аудіо: 128 кб/с, моно, 44 кГц
Тривалість: 10:52:59
Джерело: files.ukraine.ck.ua

Також на Гуртом можна завантажити:

Іван Нечуй-Левицький, Кайдашева сім'я (1878) [MP3]
Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім
По можливості, купуйте ліцензійну продукцію. Підтримаймо вітчизняного виробника.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 08-Тра 03:17

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли