Стань одним з нас!
 

Anonymous

Франко І. Зібрання творів [Ч. 1-3] (2006) [mp3] Опис:Не знаю, як для кого, а для мене з дитинства Франко – щось велике, серйозне, глибоке. Не легке зовсім. Не дитяче. Це – людина, яка із твердого слова та вогненної вдачі – творила оселі для людського духу. І не одну домівку він звів – цілі міста. Все в них є, для всіх знайшлося місце. І святе, і земне, і любов, і світла пам’ять, і чисте знання – правди. Саме таким я його уявляв від самого початку – "вічний революцьйонер"... Тільки згодом, у досить зрілому вже віці, я відкрив для себе Франка дитячого, Франка-казкаря. І, власне, досі тішуся з цього відкриття. Він зумів прості й відомі, здавалося б, речі і сюжети розповісти так... по цих історіях та казках проходить плавна, тонка межа між чистим фольклором та літературою – і немає перекосів у той чи інший бік, все гармонійно збалансовано. Власне, гадаю, всі три диски можна слухати сім’єю – але найбільше це стосується, звісно ж, платівки з казками. Тому зверніть увагу і на те, що "Абу-Касимові капці" та "Лис Микита" – казки не прозові, а віршовані, тобто для дітей це має бути ще більш цікаво. Ну і, оскільки це все ж-таки казки – тут, на відміну від "дорослих" дисків-книжок, є "картинки". Тобто, приємне музичне оздоблення – достатньо легке, аби не привертати зайвої уваги. А ці казки, повторюся, уваги варті.
---
Опис взято з umka.com.ua.

Іван Франко. Зібрання творів. ч.1:

Зміст: Захар Беркут, Украдене щастя
Рік видання: 2006
Автор: Іван Франко
Текст читає: Борис Лобода
Жанр: класика української літератури
Видавець: Українська аудіокнига
Мова: українська
Тип: аудіокнига
Кодек звуку: mp3
Параметри аудіо: 128 кб/с, стерео, 44 кГц
Тривалість: 10:34:03

Скани:

Опис:Коли називають Івана Франка Каменярем, то, гадаю, мають на увазі не тільки відомий його вірш. Адже каменяр – то не просто людина, що робить грубу роботу. Це – людина, яка із твердої землі та натхнення творить звичайні хати та палаци для тіла людського. Франко із твердого слова та вогненної вдачі – творив оселі для людського духу. І не одну домівку він звів – цілі міста. Все в них є, для всіх знайшлося місце. І святе, і брудне, і гроші, і любов, і світла пам’ять, і чисте знання – правди. Особисто у мене постать Франка прямо асоціюється з одним простим визначенням. Безкомпромісний борець за правду. А це означає – не засуджувати і не превозносити. Означає – мати серце таке велике, щоби вмістити в ньому людей такими, якими вони є. Вмістити – зрозуміти – прийняти – простити. У цьому полум’ї прощення немає правих і неправих. Всі, хто зумів його пройти – всі праві, хоча правда у кожного своя. І Франко, як справжній майстер, зумів відтворити їх безліч – цих правд людських. Але є тут і майстерність акторська – у виконанні Бориса Лободи і "Захар Беркут", і "Украдене щастя" звучать просто чудово. Слухайте ж...
---
Опис взято з umka.com.ua.

Іван Франко. Зібрання творів. ч.2:

Зміст: Борислав сміється
Рік видання: 2006
Автор: Іван Франко
Текст читає: Василь Мазур
Жанр: класика української літератури
Видавець: Українська аудіокнига
Мова: українська
Тип: аудіокнига
Кодек звуку: mp3
Параметри аудіо: 128 кб/с, стерео, 44 кГц
Тривалість: 11:36:47
Опис:Іван Якович Франко – видатний український дослідник, письменник, поет, драматург, перекладач, громадський діяч. Найбільш відомим циклом із життя українського народу вважають «Бориславські оповідання» куди також входять повісті «Boa constrictor» (1878р) та «Борислав сміється» (1880 – 1881 рр.). Можна твердити, що в цьому циклі зображена історія становлення національного капіталу. Сам Борислав став синонімом раю для одних і пекла для інших. Повість «Борислав сміється» друкувалася в журналі «Світ», з номера в номер аж до його закриття у 1881 році.
Вона залишилася незакінченою. Це пов’язують не лише із закриттям журналу, а й з певним охолодженням самого Франко до ідеології соціалізму.

Іван Франко. Зібрання творів. ч.3:

Зміст: Абу-Касимові капці, Коли ще звірі говорили, Лис Микита
Рік видання: 2006
Автор: Іван Франко
Текст читає: Петро Панчук
Жанр: класика української літератури
Видавець: Українська аудіокнига
Мова: українська
Тип: аудіокнига
Кодек звуку: mp3
Параметри аудіо: 128 кб/с, стерео, 44 кГц
Тривалість: 06:06:00

Скани:

Опис:Третя частина зібрання творів Франка – це дещо особливе. Дуже правильне. І, на мою думку, абсолютно необхідне. Не знаю, як для кого, а для мене з дитинства Франко – щось велике, серйозне, глибоке. Не легке зовсім. Не дитяче. Тільки згодом, у досить зрілому вже віці, я відкрив для себе Франка дитячого, Франка-казкаря. І, власне, досі тішуся з цього відкриття. Він зумів прості й відомі, здавалося б, речі і сюжети розповісти так... по цих казках проходить плавна, тонка межа між чистим фольклором та літературою – і немає перекосів у той чи інший бік, все гармонійно збалансовано. Це не просто гарні – це чудові, талановиті казки, вони прикрасять будь-яку, не тільки дитячу, домашню бібліотеку. Власне, рекомендую послухати цей диск і батькам. Крім того, зверніть у вагу і на те, що "Абу-Касимові капці" та "Лис Микита" – казки не прозові, а віршовані, тобто для дітей це ще більш цікаво. Ну і, оскільки це все ж-таки казки – тут, на відміну від "дорослих" книжок, є "картинки". Тобто, приємне музичне оздоблення – достатньо легке, аби не привертати зайвої уваги. А ці казки, повторюся, уваги варті.
---
Опис взято з umka.com.ua.
Джерело: ex.ua
Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім
По можливості, купуйте ліцензійну продукцію. Підтримаймо вітчизняного виробника.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 06-Тра 06:02

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли