Стань одним з нас!
 

Anonymous

Радіопередача "Ваше здоров'я". 130 випусків (2013-2015) [mp3] Мова: українська
Опис:Наше здоров'я в наших руках, а профілактика – найкраще лікування. Може і прописні, але ці істини ще далеко не всі українці беруть на озброєння. Між тим, хворіти нині дорого, не модно, на це немає часу та й натхнення. Ті, хто це розуміють, або ж хочуть у цьому переконатися, почують у програмі багато цікавого.
Ведуча Людмила Чернюк та її гості спілкуються на різні теми. Про запобігання хворобам, найбільш розповсюджені недуги та їхнє лікування в сучасній економічній та екологічній ситуації. Поради лікарів щодо способу життя та мислення людини, яка хоче бути здоровою. Нові технології та винаходи у медичній галузі. Нетрадиційна медицина та секрети здоров'я від відомих чи не таких уже і знаних людей. Ніколи не пізно замислитися про "Ваше здоров'я".
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 96.0 Кбіт/сек, 48.0 кГц, стерео
Тривалість: 00:09:46 - 00:19:54

Перелік випусків

22.03.13
Про методи лікування та профілактика туберкульозу в Україні. Розповість академік Юрій Фещенко.
29.03.13
Що робити, аби наші діти мали здорові зуби. Поради даватиме лікар-стоматолог Лілія Сметаняк.
31.03.13
Про інформаційно-освітній Міжнародний проект «Покращення репродуктивного здоров'я матері і дитини» у Житомирі. Дмитро Назаренко, старший науковий співробітник Національного музею медицини України продовжить розповідь про лікаря і науковця 19 століття Іллю Буяльського.
12.04.13
Про здорове харчування навесні. Розповідатиме лікар-дієтолог, віце-президент Асоціації дієтологів України Оксана Скіталінська.
19.04.13
Про благодійну акцію під назвою «День здоров'я» , яка відбуватиметься в Олександрівській колишній Жовтневій лікарні Києва. Про високі лікарські традиції лікарні, фахівців, які оглядатимуть хворих, різні конкурси та польову кухню для пацієнтів розповідатиме Роман Василишин, головний лікар Олександрівської лікарні, Заслужений лікар України, доктор медичних наук.
26.04.13
Як правильно планувати вихідні дні, аби людина могла продуктивно відпочити, набратися сил і позитивних емоцій. Розмова з головним лікарем Київського міського центру здоров’я, кандидатом медичних наук Отто Стойкою.
05.05.13
Про священика, хірурга, науковця і практика, Святителя Луку розповідає настоятель Храму на честь Собору Святителя Архістратига Михаїла, протоієрей Геннадій Батенко.
10.05.13
Як правильно провести вихідні з користю для здоров’я (продовження теми). Учасник: головний лікар Київського міського центру здоров’я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
12.05.13
Розповідь про святителя-хірурга Луку Войно-Ясинецького.
17.05.13
Про проведення Всеукраїнського тижня по боротьбі за раком. Розповідатиме координатор проекту «День меланоми в Україні» Ольга Богомолець.
24.05.13
Чим краще чистити дитячі зуби, для чого і коли. Розповідатиме стоматолог Лілія Сметаняк.
26.05.13
Репортаж з відкритого уроку фізкультури у середній школі номер 101 Шевченківського району міста Києва, який проводила вчитель вищої категорії, вчитель-методист Маргарита Ткачук. Про доцільність нагадування та пропагування здорових істин підліткам та іншим віковим категоріям школярів, статистика щодо куріння в шкільному віці. Розповідатиме головний лікар Київського міського центру здоров'я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
31.05.13
Про шкідливі для здоров'я звички наших дітей та як з ними боротися. Розповідатиме Отто Стойка, головний лікар Київського міського Центру здоров'я.
07.06.13
Про те, як змінити шкідливі харчові звички, розповідає головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.
09.06.13
Як обрати найкращий для здоров'я відпочинок розповідає Заслужений лікар України, головний лікар санаторію «Червона калина» Микола Сивий.
21.06.13
Реформування медицини на прикладі Харківщини. Бере участь Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.
23.06.13
Ангіна: профілактика та лікування захворювання. Бере участь головний отоларинголог м. Києва, Заслужений лікар України Богдан Біль.
28.06.13
Догляд шкіри влітку. Поради лікаря-дермавенеролога Н.Олійник.
05.07.13
Про венеричні та інші інфекційні захворювання, їхні прояви, способи уникнення та наслідкиговоримо з дерматовенерологом, лікарем вищої категорії Дмитром Назаренком.
19.07.13
Що потрібно знати кожному з нас, аби вберегти життя своє і своїх дітей від важких травм. Коментар кандидата медичних наук, лікаря-нейрохірурга Олександрівської клінічної лікарні міста Києва Михайла Лешка.
21.07.13
«Вплив життєвої місії, психічного і духовного настрою людини на фізичне здоров'я». Бере участь заслужений лікар України, головний лікар санаторію «Червона калина» Микола Сивий.
02.08.13
Дорожній травматизм: медичні аспекти. Бере участь Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог Державної установи «Інституту ортопедії і травматології Національної академії медичних наук України» Анатолій Костюк.
09.08.13
Як захиститися від інфекцій на водоймах влітку розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
16.08.13
Про психологічне підґрунтя шкідливих звичок. Розмова з головним лікарем Київського міського центру здоров’я, кандидатом медичних наук Отто Стойкою.
23.08.13
«Шкідливі звички». Про приклад зірок естради і бізнесу у боротьбі зі шкідливими звичками, про рух за тверезість і його результати розповідає кандидат медичних наук Отто Стойка.
30.08.13
Про шкідливі звички, дитячий алкоголізм, лідерство нашої країни щодо вживання спиртного на душу населення розповідає головний лікар Київського міського центру здоров’я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
06.09.13
Що таке остеопатія? Розповідаєлікар-остеопат і терапевт Олег Романчук. Про особливості адаптації дитини до школи і садочка розповідає головний дитячий імунолог м. Києва, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика, інфекціоніст Федір Лапій.
15.09.13
Метод лікування - біорезонансна апітерапія. Учасник програми - заслужений лікар України Микола Сивий.
20.09.13
Про біорезонансну апітерапію розповідає пасічник-новатор Іван Козак.
27.09.13
Державна програма боротьби з гіпертонією. Учасники програми: заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, головний терапевт Міністерства охорони здоров’я України Василь Нетяженко.
29.09.13
Лікування гриж. Радить головний лікар Клінічної лікарні № 15 Подільського району столиці, хірург вищої категорії, заслужений лікар України Андрій Мусієнко. Про видатного лікаря і науковця, засновника української нейрогістології Олександра Черняхівського розповідає старший науковий співробітник Національного музею медицини України Дмитро Назаренко.
04.10.13
Лікування і профілактика гепатиту. Учасник передачі - завідувач гепатологічного відділення клінічної лікарні № 15 м. Києва, керівник Київського міського гепатологічного центру кандидат медичних наук Тетяна Єлізарова.
11.10.13
Про паліативну та хоспісну допомогу в Україні розповідають голова правління всеукраїнської громадської організації "Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги" і президент Національної медичної академії України Андрій Сердюк.
25.10.13
Спеціалізована дерматовенерологічна допомога. Коментують: завідувач кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти, професор, доктор медичних наук, головний дитячий дерматовенеролог МОЗ України Лідія Калюжна, директор Інституту дерматології і венерології Національної академії медичних наук Яніна Кутасевич та головний лікар Харківського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру №1 Лариса Рощенюк.
27.10.13
Гепатит С: ознаки, лікування, наслідки. Бере участь керівник Київського міського гепатологічного центру, кандидат медичних наук Тетяна Єлізарова.
01.11.13
Розвиток української дитячої кардіології. Беруть участь президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк та директор Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Ілля Ємець.
03.11.13
Київському Анатомічному театру - 160 років. Розповідь про Луцький обласний опіковий центр. Бере участь головний лікар Лариса Духневич.
08.11.13
Регіональний рівень надання допомоги дітям з вродженими вадами серця. Учасники: заступник директора Департаменту охорони здоров‘я Львівської держадміністрації Ірина Микитчак, дитячий кардіолог Роман Ковальський.
10.11.13
Порятунок дітей у Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Учасники: головний лікар центру Володимир Жовнір, завідувач відділення інтенсивної терапії та анестезіології новонароджених Сергій Чернишук, лікар-неонатолог з Молдавії Андрій Вознер, мама і дочка з Рівного.
15.11.13
Діабет : якщо вже є і поки ще немає...Поради головного лікаря Київського міського ендокринологічного центру, головного позаштатного спеціаліста МОЗ з ендокринології, заслуженого лікаря України Миколи Гульчія.
17.11.13
Зварювання судин під час операцій у Київському міському ендокринологічному центрі – практичне використання винаходу українського Інституту електрозварювання ім. Патона НАНУ в медицині. Беруть участь Микола Гульчій, доктор медичних наук, професор, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності “Ендокринологія”, головний лікар Київського міського клінічного ендокринологічного центру та представники Інституту електрозварювання ім. Патона НАНУ.
22.11.13
Від чого залежить наш зір, як його зберегти і покращити ще в дитячому віці, будемо з’ясовувати у головного офтальмолога Міністерства охорони здоров‘я України, завідувача кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика МОЗ України, головного лікаря Київської міської лікарні «Центр мікрохірургії ока», доктора медичних наук, професора Сергія Рикова.
29.11.13
Що робити в перші дні застуди і як її розпізнати розкаже лікар терапевт вищої категорії Тетяна Антончук.
06.12.13
Сьогодні 100 років від дня народження академіка, вченого-хірурга, письменника Миколи Амосова. Інтерв‘ю з дочкою М.Амосова - завідувачкою кафедри внутрішньої медицини Національного медичного університету України та науковим керівником Київського міського центру кардіології та ревматології Катериною Амосовою.
13.12.13
Профілактика і лікування грипу та застуди. Поради лікаря-терапевта вищої категорії Тетяни Антончук.
20.12.13
Зимові травми: як їх уникнути і лікувати? Поради лікаря-травматолога вищої категорії Федора Олійника.
22.12.13
Транс-жири і їх вплив на здоров‘я. Інтерв‘ю з лікарем-дієтологом, віце-президентом Асоціації дієтологів України Оксаною Скиталінською.
27.12.13
Екстракорпоральне запліднення як метод лікування безпліддя: медичні та духовні аспекти.
29.12.13
Новорічний стіл – без наслідків для здоров‘я. Інтерв‘ю з лікарем-дієтологом, віце-президентом Асоціації дієтологів України Оксаною Скиталінською.
26.01.14
Наслідки екстракорпорального запліднення для матерів, лікарів і дітей. Бере участь настоятель храму на честь Собору святого архістратига Михаїла при Київській міській клінічній лікарні номер 6, лікар за першою освітою, заступник голови синодального відділу Української православної церкви з питань охорони здоров‘я та медичного пастирства протоієрей Геннадій (Батенко).
31.01.14
Про переохолодження, обмороження та поведінку на морозі розповідає головний лікар Київського міського центру здоров‘я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
02.02.14
Лікування найважчих ендокринологічних захворювань в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.Комісаренка Академії медичних наук України. Бере участь директор цього Інституту, професор Микола Тронько.
09.02.14
Як позбутися маленького росту в дитячому віці, розкаже завідувач відділенням дитячої ендокринології та патології Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В. Комісаренка Академії медичних наук України, кандидат медичних наук Наталія Спринчук.
14.02.14
Розповідь про оновлене відділення мультирезистентного туберкульозу при Харківському першому обласному протитуберкульозному диспансері. Бере участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.
16.02.14
Санаторно-курортне оздоровлення як елемент медичної культури і запорука вашого здоров’я. Інтерв’ю лікаря вищої категорії гастроентеролога Алли Нечипорук.
23.02.14
Електрозварювання у медицині.
28.02.14
Нові можливості онкогематологічного центру при Волинському обласному Державному територіальному медичному об’єднанні з придбанням спеціального онко-шейкера (апарату для зберігання складників донорської крові). Участь беруть: обласний дитячий гематолог Наталія Кеда та Президент Фонду «Стопрак» Марія Адамчук.
02.03.14
Про вплив електромагнітного випромінювання на здоров‘я людини. Бере участь директор Інституту екології людини, професор Михайло Курик.
07.03.14
Вплив електромагнітного випромінювання на здоров‘я людини. Тему продовжує директор Інституту екології людини, професор Михайло Курик.
09.03.14
Психолог, координатор напрямку «Мобільні бригади психологів на київському Майдані» Валентина Буковська - про вихід із стресових ситуацій.
14.03.14
Захворювання хребта. Поради ортопеда-травматолога Федора Олійника.
16.03.14
Стрес. Учасник передачі - психолог В.Бурковська.
21.03.14
Захворювання хребта. Поради ортопеда-травматолога Федора Олійника (продовження).
28.03.14
Колоректальний рак: рання діагностика врятує життя. Бере участь виконуючий обов‘язки завідувача кафедри хірургії №1 Національного медичного університету ім. Олександра Богомольця, Заслужений лікар України, хірург вищої категорії, віце-президент колопроктологів України, професор Олександр Пойда.
04.04.14
Благодійна акція медиків Олександрівської клінічної лікарні столиці 5 квітня під назвою "День здоровя". Бере участь головний лікар Олександрівської лікарні Києва, Заслужений лікар України, доктор медичних наук Роман Василишин.
11.04.14
Як правильно харчуватися навесні? Поради лікаря-дієтолога О.Скиталінської.
18.04.14
Як правильно виходити з багатоденного посту? Поради лікаря-дієтолога, віце-президента Асоціації дієтологів України О. Скиталінської.
02.05.14
Традиційні і нетрадиційні методи лікування онконедуг та їх вчасна діагностика. Бере участь виконуючий обов‘язки завідувача кафедри хірургії Національного медичного університету ім. О. Богомольця, заслужений лікар України професор Олександр Пойда.
09.05.14
Доктор медичних наук, заслужений лікар України Михайло Бойчак - про Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України під час Великої Вітчизняної війни.
16.05.14
Алергія: причини, лікування, профілактика. Бере участь лікар-алерголог, кандидат медичних наук Ярослава Гудзій.
23.05.14
Як правильно чистити зуби. Користь для нашого здоров’я від вживання горіхів, насіння льону і кунжуту. Розповідають: лікар-стоматолог Лілія Сметаняк, віце-президент Асоціації дієтологів України Оксана Скиталінська.
30.05.14
Унікальні розробки українських науковців, впроваджені в медичну практику. Розповідає віце-президент Національної академії наук України, академік та професор Антон Наумовець.
06.06.14
Про нанотехнології в медицині - здобутки українських вчених розповідає віце-президент Національної Академії наук України, академік, голова секції фізико-технічних і математичних наук Антон Наумовець.
13.06.14
Продовження розповіді про життєвий шлях вченого-хірурга святителя Луку (Войно-Ясинецького). Інтерв’ю старшого наукового співробітника Національного музею медицини України Дмитра Назаренка.
20.06.14
Медичне і пасторське служіння святителя Луки (Войно-Ясинецького) як приклад для сучасних лікарів. Учасники програми - протоієрей Геннадій (Батенко) та старший науковий співробітник Національного музею медицини України Дмитро Назаренко (продовження).
27.06.14
"Ягідний сезон - використовуймо сповна!" - закликає лікар-дієтолог, віце-президент Асоціації дієтологів України Оксана Скиталінська.
04.07.14
Що зміниться у роботі Національного медичного університету України ім. О. Богомольця з обранням нового ректора? Бере участь ректор НМУ ім. О.О.Богомольця, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор Катерина Амосова.
11.07.14
Чи будуть забезпечуватися гуртожитками абітурієнти і студенти Національного медичного університету України ім. Олександра Богомольця? Про це розкаже ректор цього вишу член-кореспондент Національної Академії медичних наук України, професор Катерина Амосова.
18.07.14
Про нанотехнології в медицині - здобутки українських вчених. Учасник програми - віце-президент Національної академії наук України, голова секції фізико-технічних і математичних наук Антон Наумовець.
25.07.14
Особливості надання медичної допомоги військовими медиками на передовій: про БТР-4С – санітарний, переобладнані інкасаторські машини для медичної допомоги на полі бою, роботу літака "Віта", лікування черепно-лицьових поранень - директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Віталій Андронатій, начальник Центральної стоматологічної клініки Міністерства оборони Рафік Камалов та фельдшер Тетяна Шевченко.
01.08.14
Вегетаріанство - без шкоди для здоров'я. Інтерв'ю лікаря-дієтолога, заступника голови Асоціації дієтологів України Оксани Скиталінської.
08.08.14
Вегетаріанство - без шкоди для здоров'я. Інтерв'ю лікаря-дієтолога, заступника голови Асоціації дієтологів України Оксани Скиталінської (продовження).
22.08.14
Про вплив електромагнітного випромінювання на здоров‘я людини - директор Інституту екології людини, професор Михайло Курик.
29.08.14
Про вплив на людину мобільних антен і телефонів, профілактичний захист здоров‘я - директор Інституту екології людини, професор Михайло Курик.
03.09.14
Про особливості адаптації дитини до школи та садочка - головний дитячий імунолог м. Києва, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика, інфекціоніст Федір Лапій.
05.09.14
Адаптація до зміни клімату осені з урахуванням хронічних недуг. Коментар головного лікаря Київського міського центру здоров‘я, кандидата медичних наук Отто Стойки.
10.09.14
Яку роль у міжсезоння відіграє здоровий сон? Учасник програми - головний лікар Київського міського центру здоров’я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
12.09.14
Сучасні методи лікування ангіни, її види та симптоми. Інтерв‘ю головного отоларинголога Департаменту охорони здоров‘я м. Києва, заслуженого лікаря України, керівника міського науково-практичного центру ендоскопічної риноларингології, завідувача ЛОР-відділенням Київської міської клінічної лікарні № 9, доцента Національної медичної академії ім. Шупика Богдана Біля.
17.09.14
Про користь осінніх ягід для здоров'я - асистент кафедри гігієни харчування Національного медичного університету ім. Богомольця, лікар вищої категорії Любов Єльцова.
19.09.14
Про лікування переселенців на Харківщині - заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної держадміністрації Галина Сіроштан.
24.09.14
Про причини і лікування гриж - головний лікар клінічної лікарні № 15 Подільського району столиці, хірург вищої категорії, заслужений лікар України Андрій Мусієнко.
26.09.14
Як харчуватися, щоб захиститися від застуди? Учасник програми - асистент кафедри гігієни харчування Національного медичного університету ім. Богомольця, лікар вищої категорії Любов Єльцова.
01.10.14
Про діагностування паразитів - співробітник базового відділу з клінічної лабораторної діагностики Міністерства охорони здоров‘я України Богдан Понур.
03.10.14
Профілактика та лікування різних видів риніту. Учасник програми - головний отоларинголог м. Києва, керівник міського Науково-практичного центру ендоскопічної риноларингології, доцент Богдан Біль.
08.10.14
Про гриби, їхній вплив на здоров’я, правильне збирання і вживання - асистент кафедри гігієни харчування Національного медичного університету ім. О.Богомольця, лікарм вищої категорії Любов Єльцова.
15.10.14
Аналітик Валентин Бадрак - про те, як підтримувати своє здоров’я.
17.10.14
Причини риніту, його види та методи лікування, серед яких і оперативне втручання. Інтерв‘ю головного отоларинголога Департаменту охорони здоров‘я м. Києва Богдана Біля (продовження).
22.10.14
Про секрети здоров’я і довголіття відомих людей - автор серії книг "Стратегії геніїв", аналітик Валентин Бадрак.
29.10.14
Самопрограмування на здоров'я чи самознищення, короткий чи довгий вік. Як будували своє психічне і фізичне здоров'я відомі особистості - автор серії книг "Стратегії генія", аналітик Валентин Бадрак.
31.10.14
Осіннє загострення хвороб шлунково-кишкового тракту. Учасник програми - завідувач хірургічного відділення № 1 Київської міської клінічної лікарні № 15, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Віталій Яцентюк.
28.11.14
Профілактика болісних відчуттів внутрішніх органів людини. Учасник програми - завідувач хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні № 15 Подільського району, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Віталій Яцентюк.
05.12.14
Що таке ГРВІ, як проявляється і як з нею боротися - терапевт вищої категорії Тетяна Антончук.
10.12.14
Медична допомога Ірпінського військово-медичного клінічного центру учасникам АТО. Беруть участь: начальник центру Андрій Кіх та провідний хірург Сергій Давидов.
12.12.14
Про застуду і грип у перші дні та в активній фазі. Розповідає лікар терапевт вищої категорії Тетяна Антончук.
17.12.14
Реабілітація після грипу та застуди. Розповідає лікар-терапевт вищої категорії Тетяна Антончук.
19.12.14
Про солодощі, печиво та майонези як джерело трансжирів, небезпечних для організму, - лікар-дієтолог, віце-президент Асоціації дієтологів України Оксана Скиталінська.
24.12.14
Про причини гіпертонії та її наслідки - завідувач відділення кардіологічної реабілітації Олександрівської клінічної лікарні м. Києва Зореслава Лисак.
26.12.14
Про роботу відділення народної та нетрадиційної медицини Центрального клінічного госпіталю Державної Прикордонної служби України - його керівник, лікар-терапевт вищої категорії, остеопат, гірудотерапевт, апітерапевт, травник, гомеопат, рефлексотерапевт і мануальний терапевт Юрій Нечипоренко.
02.01.15
Про лікування і реабілітацію учасників АТО п‘явками і нетрадиційними методами, про звернення пацієнтів на пізніх стадіях хвороби і зцілення від правильно підібраних природних методів. Учасник передачі - начальник відділення народної та нетрадиційної медицини Центрального клінічного госпіталю Державної Прикордонної служби України лікар-терапевт вищої категорії, остеопат, гірудотерапевт, апітерапевт, травник, гомеопат, рефлексотерапевт і мануальний терапевт Юрій Нечипоренко.
04.01.15
Про передгіпертонічний стан, профілактику і лікування гіпертонії - завідувач відділення кардіологічної реабілітації Олександрівської клінічної лікарні м. Києва Зореслава Лисак.
07.01.15
Про дитячий і дорослий раціон харчування у Різдвяні свята - лікар-дієтолог, заступник голови Асоціації дієтологів України Оксана Скиталінська.
09.01.15
Про те, як підтримувати своє психічне і фізичне здоров‘я у час змін і випробувань, лікування психотравм нетрадиційними методами - начальник відділення народної та нетрадиційної медицини Центрального клінічного госпіталю Державної Прикордонної служби України, лікар-терапевт вищої категорії, остеопат, гірудотерапевт, апітерапевт, травник, гомеопат, рефлексотерапевт і мануальний терапевт Юрій Нечипоренко.
10.01.15
Здоровий спосіб життя.
11.01.15
Про медичне забезпечення переселенців на Харківщині - керівник Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан.
14.01.15
Про медикаментозне лікування та вплив погоди на здоров‘я гіпертоніків - завідувачка відділення кардіологічної реабілітації Олександрівської (колись Жовтневої) клінічної лікарні м. Києва Зореслава Лисак.
16.01.15
Що потрібно робити, якщо ви захворіли і що не робити - настоятель храму на честь Собору святого Архістратига Михаїла при Київській міській лікарні № 6, заступник голови синодального відділу Української православної церкви з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Геннадій (Батенко).
18.01.15
Цілющі властивості води на Хрещення Господнє 19 січня та ввечері 18 січня. Учасник програми - директор Інституту екології людини, професор Михайло Курик.
21.01.15
Про цілющі властивості хрещенської води - директор Інституту екології людини, професор Михайло Курик.
23.01.15
Про енергетичний потенціал води і як вона впливає на організм та здоров‘я людини - директор Інституту екології людини професор Михайло Курик.
25.01.15
Про причини і наслідки психічних хвороб. Про те, чому хворіють діти - настоятель храму на честь Собору святого Архістратига Михаїла при Київській міській лікарні № 6, заступник голови синодального відділу Української православної церкви з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Геннадій Батенко.
28.01.15
Про догляд за шкірою взимку – лікар-косметолог Наталія Олійник.
30.01.15
Про санаторно-курортне лікування взимку та навесні - лікар-гастроентеролог Алла Ничипорук.
04.02.15
Про особливості санаторно-курортного лікування - лікар-гастроентеролог Алла Ничипорук.
07.02.15
Інсульт: перші ознаки, лікування, реабілітація.Учасник програми - лікар-невропатолог вищої категорії, завідуюча неврологічного відділення Київської клінічної лікарні № 15 Подільського району, кандидат медичних наук Лариса Дупляк.
11.02.15
Що їсти, пити і які ліки приймати цієї пори - головний лікар Київського міського центру здоров‘я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
13.02.15
Новий напрям нетрадиційної медицини - вівцетерапія.
14.02.15
Вплив стресів на мозкові центри, на здоров"я, їх наслідки. Учасник передачі - психотерапевт Галина Циганенко.
18.02.15
Зимові травми: як їх уникнути і лікувати? Учасник програми - ортопед-травматолог Федір Олійник.
21.02.15
Правильно виходити із стресів без наслідків для здоров'я навчить кандидат психологічних наук, психотерапевт, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, одна із засновниць психологічної служби Майдану, яка тепер активно працює з учасниками АТО і переселенцями в рамках психологічної кризової служби Галина Циганенко.
25.02.15
Переломи, розтягнення та розриви зв'язок - як їх уникнути і лікувати? Розповідає ортопед-травматолог Федір Олійник.

Офіційний сайт: http://www.nrcu.gov.ua
Джерело: офіційний сайт
Особиста оцінка: 10 - без сумнівів рекомендую всім
Радіопередача "ABC". 150 випусків (2009-2015)Радіопередача "Загадки мови". 100 випусків (2013-2015)Радіопередача "Мить історії". 310 випусків (2013-2015)Радіопередача "Музичні перлини". 350 випусків (2013-2015)Радіопередачі ''Рідні наспіви'', ''Етно-mix'' та ''Пісня мого роду''. 100 випусків (2016)
Показати повідомлення:    

Поточний час: 03-Тра 08:23

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли