Стань одним з нас!
 

Anonymous

Дяченки М. та С. Мідний король (2012) [DjVu] | Оцифровано Гуртом Мова: українська
Опис:Якщо ти — річ, і тебе кидають за борт як непотріб, — що робити? Змиритися та піти на дно? Або ж все-таки виплисти, вижити, пройти крізь безліч випробувань та небезпечних пригод? Чи можна різнати цей світ, чи можна знайти в ньому друзів та кохання? Чи допоможе тобі в цьому книга, написана чоловіком на ім’я Варан (ті хто добре знайомий з творчістю Дяченків, одразу здогадаються, про кого йде мова). І головне — яку ціну варто заплатити Мідному королю, щоб самому стати володарем?
Новий роман-фентезі Марини та Сергія Дяченків «Мідний король» — це нова грань їх творчості, епічна сага, сповнена битв, блукань і, головне, пошуків сенсу життя. Зауважимо, що роман спочатку виходить друком українською мовою.
    ISBN 978-617-7012-18-3
    ББК 84(4УКР)6
    Д99
Автор: Сергій Сергійович Дяченко, Марина Юріївна Дяченко (переклад Якова Житіна)
Місце видання: Харків
Видавництво: Фоліо
Формат: djvu
Кількість сторінок: 476
Джерело: сканування володимирко2, обробка власнакнига оцифрована у рамках проекту
"Оцифрування книг Гуртом"

kulbas

Прекрасна книга, мені сподобалася. Всім рекомендую, хоча сам востаннє читав фентезів підлітковому віці. Під гексами автор мав на увазі росіян, чи мені здалося? Навіть ім'я головного героя схоже на слова «росіянин» та «звір» одночасно.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 02-Тра 06:58

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли