Стань одним з нас!
 

Anonymous

Ферреро Б. Часом досить промінчика (2007) [djvu, pdf] Мова: українська
Опис:Екологи увесь час попереджають нас про загрозу глобального потепління на Землі. Але чому ми так часто відчуваємо холод? Чому так бракує тепла у цьому світі? Кожна із коротеньких притч Бруно Ферреро немовби запалює невеличку свічечку, яка, проте, здатна розтопити скуте льодовою кригою серце. Саме так: промінчиком приязної посмішки, дружнім потиском руки, одним підбадьорливим поглядом... Даруємо ці свічечки усім, хто прагне зігрітися.

Зміст книги

Льодові брили
Відвідини
Дзигар
Дві насінини
Таємниця щастя
Оповідач
Вогонь
Світлофор
На долині
Скорпіон
Подяка
Мур
Мисливець
Лик Ісуса
Випадок
Виховання
Розв’язок
Назовні і всередині
Собака у дзеркалі
Сумна історія
Кущ тернини
Блискавиця
Ріка і пустеля
Рахунок
Прилад
Малюнок
Морські зірки
Кольорові крейдочки
Мишка
Червона парасоля
Людина у криниці
Нерукотворна твердиня
Що нас відділяє від смерти
Восьмий день
Старі скрипки
Непотрібне дерево
За прикладом Марії

Уривок тексту

Дві насіниниВосени у родючому ґрунті одна побіч одної лежали дві насінини. Перша насінина сказала: «Я хочу рости! Хочу сягнути глибоко в землю корінням, хочу випустити на поверхню молоденькі пагінці. Хочу розвивати ніжні бруньки — немов прапорці, що звіщають прихід весни... Хочу відчути сонячне тепло і благодать ранкової роси на своїх пелюстках!»І так вона й розвивалася.Друга насінина сказала: «Що за доля мене спіткала! Я боюся. Коли моє коріння проникне у землю — що знайду у підземному мороку? Коли пробиватимусь крізь твердий земельний шар догори — пораню свої ніжні пагінці... Відкрию бруньки — а якийсь слимачисько підбереться до них і з'їсть. Розкрию пуп'янки — а якась дитина вирве мене зі землі. Ні, ліпше зачекати, коли буде безпечніше».І чекала.На початку весни курка порпалася в землі у пошуках поживи, знайшла насінину і з'їла.Зрозуміло, що треба прийняти ризик життя і здати собі справу, що часом ми є голубами, а часом — статуями.

Про автора

Дон Бруно Ферреро — католицький священник-монах, який належить до Салезіанської Конґреґації. Бруно Ферреро народився в Італії, в Вілларбассе — недалеко Турину, де закінчив салезіанську семінарію і став священником. Вивчав філософію, теологію, психологію і декілька років викладав у середній школі. Присвятив себе вихованню та освіті молоді. Для цого у 1974 році заснував молодіжний журнал «Mondo Erre», а з 1988 року допомагав у видавництві Elledici. Також з 1990 до 1995 року був редактором журналу «Dimensioni Nuove». У 1996 став директором Elledici. В основному діяльність Бруно Ферреро повязана з видавничою справою та журналістикою. Він написав декілька книг на тему сімї та виховання дітей, а також книги для зовсім маленьких дітей. Пише статті «Салезіанський Бюлетень», який виходить у багатьох країнах світу (у 150 країнах на 29 мовах). У вільний час читає лекції про права дітей та батьків. Відомий завдяки «Коротким історіям для душі», завдяки яким знайшов шлях до сердець читачів… До цієї серії входять такі книги:
Квіти просто квітнуть (В процесі)
Політ сокола
Життя — це все, що ми маємо (В процесі)
Сорок казок у пустелі (В процесі)
Часом досить промінчика
Звуки арфи
Це знає тільки вітер
Спів польового цвіркуна
Таємниця червоних рибок
Кола на воді
Троянда також важлива
Фіялка на північному полюсі (В процесі)
У світлі зірок
Небесна брама
Замок щастя
Золоті вікна
Автор: Бруно Ферреро
Місце видання: Львів
Видавництво: Свічадо
Формат: pdf, djvu, doc, rtf, odt, txt
Кількість сторінок: 80
Офіційний сайт: svichado.com
Джерело: doc - файлообмінні сайти. Все решта сам витягнув.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 05-Тра 10:33

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли