Стань одним з нас!
 

Anonymous

Емар Г. Трапери Арканзасу (1958) [djvu, pdf, fb2, docx, html] | Оцифровано Гуртом Мова: українська
Опис:Героями безлічі романів Густава Емара є індійці — то благородні і великодушні, то жорстокі і хитрі, але завжди мужні і горді воїни. У основі багатьох романів лежать справжні історичні події, діють історичні особи, з якими стикається і будує свої взаємини романтичний герой. Численні американські романи Емара в сукупності є пізнавальною енциклопедією Америки, повною яскравих і екзотичних подробиць життя Нового Світу. Колоніальна екзотика, романтика пошуків, відкриттів і завоювань — цього достатньо, щоб творами Емара завоювати інтерес і юних і дорослих любителів пригодницької літератури.

приклад сторінок у програмі CoolReader (формат fb2)

приклади сторінок які були до обробки і після


Додаткові дані про формати даного релізу

Дана книжка була мною завантажена з сайту "Читанка" у дуже поганій якості, в деяких сторінках був частково відсутній текс, тож приходилось логічно додумувати і домальовувати кожну букву. Я повністю книгу переробив у форматі pdf, а також створив нові формати: djvu, fb2, DOC, HTML. У форматах fb2, DOC можуть бути помилки, це більше стосується fb2 . Ще одна деталь релізу, – переклад – у книзі багато слів неукраїнського походження, таке враження, що книжку перекладали з російської мови, але це моя така думка, Ваша залишиться після прочитання даної книжки.
Автор: Густав Емар
Місце видання: Київ 1958
Видавництво: Державне видавництво дитячої літератури УРСР
Формат: djvu, pdf, fb2, docx, html
Кількість сторінок: 114
Джерело: chytanka.com.ua + власна обробка
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалосякнига оцифрована у рамках проекту
"Оцифрування книг Гуртом"
Показати повідомлення:    

Поточний час: 04-Тра 23:17

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли