Стань одним з нас!
 

Anonymous

Бурак Я.Й. та ін. Континуально-термодинамічні моделі механіки твердих розчинів (2006) [djvu (OCR)] | Оцифровано Гуртом Мова: українська
Опис:Монографія присвячена розробці континуально-термодинамічного підходу та методів побудови фізико-математичних моделей механіки твердих розчинів. Механічні і теплові процеси описують з використанням конфігураційних та кінематичних характеристик континууму центрів мас тіла, а дифузійні процеси — як міграцію домішкових компонент двома шляхами з урахуванням локальної зміни їх стану (переходом з одного шляху дифузії на інший). Наводяться базові уявлення про системи відліку, польовий опис макроскопічних систем і формулюються вихідні континуально-термодинамічні співвідношення для відкритих твердих та рідких деформівних тіл. Аналізуються умови застосовності одноконтинуумних наближень для опису бінарних систем, а також за допомогою локально-градієнтного підходу отримано модель для тіла з розподіленими мікродефектами. Сформульовано основи механіки твердих розчинів з локальними змінами стану компонент і запропоновано підхід до введення ефективних механодифузійних характеристик таких тіл. Досліджено механогетеродифузійні процеси у трикомпонентних твердих розчинах у двох фізично різних станах домішкових частинок у структурі для тіл канонічної геометричної форми. Розглянуто характерні постановки початково-крайових задач, які відповідають фізичним умовам насичення-дегазації, дифузії домішок через тонкі мембрани тощо.
Для фахівців у галузі математичного моделювання, які цікавляться механікою твердих розчинів. Може бути корисною фізикам, механікам та студентам відповідних спеціальностей.
Автор: Бурак Я.Й., Чапля Є.Я., Чернуха О.Ю.
Місце видання: Київ
Видавництво: Наукова думка
Формат: djvu (OCR)
Кількість сторінок: 272
Джерело: власний скан
Особиста оцінка: 7 - моїй подрузі не сподобалосякнигу оцифровано у межах проекту
"Оцифрування книг Гуртом"
Показати повідомлення:    

Поточний час: 07-Тра 20:25

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли