Стань одним з нас!
 

misjacb

Перші дні (Сезон 1) (2023) WEB-DL 720p
Жанр: драма, комедія
Країна: Україна
Кінокомпанія: FILM.UA Group, Red Arrow Studios International
Режисер: Артем Литвиненко, Павло Остріков, Валентин Шпаков, Катя Царик
В ролях: Варченко Катерина, Самінін Андрій, Узлюк Олена, Ігнатуша Олександр, Олександр Рудинський, Тарас Цимбалюк, Роман Луцький, Антоніна Хижняк, Довженко В'ячеслав
Сюжет: Серіал розкриває події початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України 24 лютого 2022 року.
Кожен епізод «Перших днів» – це художній мініфільм, натхненний справжніми подіями, а деякі персонажі мають прототипів у реальному житті. Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками – нинішнім і колишнім. Максима війна застає на роботі, у зоопарку, звідки він не може виїхати. Безхатько, що живе в машині, допомагає місцевій ТрО, а хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок. Німець Клаус приїжджає до Києва, щоб забрати дівчину, але опиняється серед волонтерів і долучається до їхньої праці, а легенда української естради, прототипом якої став Андрій Данилко, проводить стрими зі своєї столичної квартири – і стає натхненням для мільйонів. Головні герої мають врятуватися самі, врятувати своїх близьких і зберегти свою людяність та віру у перемогу

Тривалість: серія 00:35:00 (загалом 6 з 6)
Якість відео: WEB-DL
Озвучення: оригінальне
Відео: H264, 1280x720, 2500Kbps
Аудіо: AAC, 2.0ch, 128Kbps

Перелік серій:

1 серiя: «Сім'я»
Сім’я із чотирьох осіб хоробро переживає перші дні війни, підтримує та підбадьорює одне одного, а їхнє місто поступово перетворюється на смертельно небезпечне поле битви.
2 серiя: «У зоопарку»
Хлопець починає працювати в київському зоопарку напередодні вторгнення, яке зрештою ставить під загрозу життя співробітників і тварин.
3 серiя: «Білий»
Бездомні батько й син, які працюють вуличними артистами, переживають страшні випробування, коли Україна зазнає нападу з боку Росії.
4 серiя: «Київ – Берлін»
Коли починаються російські обстріли, відважний лікар вирушає з Німеччини до Києва, щоб урятувати кохану жінку, але після прибуття знаходить нову мету.
5 серiя: «Мами»
Коли жахіття стукає в їхні двері, а країну охоплює паніка й безлад, молода жінка продовжує піклуватися про сина.
6 серiя: «Будинок із зіркою»
Ексцентричний український співак спостерігає, як смерть і розруха охоплюють його країну. Чи вдасться йому вселити в людей надію, коли трагедія вже прийшла?

Скріншоти:

Реліз створений  9990002


Підтримати реліз-групу можна за посиланням

Resko

Дякую. Подивимось.

sayanua

Ти навіть опис у мене спер.
Реліз спер, навіть свої руки до нього не приклав, тільки додав "Mazepa" опис спер із сусіднього релізу, прибери з аватарки слово "Релізер" не позорся і там де написано "Реліз підготовлений Мазепа відео" краще напиши "Реліз вкрадено для Торента Мазепа"

Graf_Vladyslav

95011Ти навіть опис у мене спер.
Реліз спер, навіть свої руки до нього не приклав, тільки додав "Mazepa" опис спер із сусіднього релізу, прибери з аватарки слово "Релізер" не позорся і там де написано "Реліз підготовлений Мазепа відео" краще напиши "Реліз вкрадено для Торента Мазепа"
Ага, тільки в тебе було 3 серії а не 6, і розмір картинки в тебе зовсмім інший був.

ujav

Субтитрів для 4 серії немає?

mischa277

Дуже вдячний !
Дивилися не могли відірватися!
Ненавиджу кацапів.
За все відповідатимуть, захлинуться у своїй крові та блювотині

svetlichniy

Гей! Козаченьки! А ну трууууу....!))) Я-ти-вкав-забрав.... Що за поза! Дивимося! Насолоджуємося!)))
Показати повідомлення:    

Поточний час: 14-Тра 01:46

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли