Стань одним з нас!
 

misjacb

Сталеві нерви (Сезон 1) (2023) WEB-DL 1080p
Жанр: мелодрама
Країна: Україна, Латвія
Кінокомпанія: Tet+
Режисер: Міла Погребіска
Актори: Максим Бусел, Мадара Вільчука, Каспарс Звігуліс, Крістіне Неварауска, Аквеліна Лівмане, Петеріс Гаудіньш, Інга Місане-Грасберга, Даце Бонате, Валдіс Зілверіс, Маріс Безмерс, Ілзе Лієцкалніня, Мартіньш Лієпа, Анна Сердюк, Анна Лебедєва, Віталій Салій та інші.
Сюжет: «Сталеві нерви» знайомить нас із Максом — молодим і талановитим менеджером. Міцний, але напрочуд огидний характер допомагає йому досягати кар’єрних вершин, але відлякує оточуючих. Дідусь Макса впевнений, що без друзів і кохання життя не має сенсу, тож знаходить власний спосіб повпливати на онука. Тепер у Макса є вибір: заручитися із дівчиною, яку йому вибрав дід, або ж втратити керівну посаду в сімейному бізнесі та бути виключеним із заповіту. Обраницею літнього чоловіка стає простувата і не надто приваблива медсестра, яка працює в будинку для літніх людей. Чим закінчиться знайомство цих настільки різних людей?
Тривалість: 1 серія: ~ 25 хв. (цілком серій: 16)
Озвучення: дубльоване
Якість: WEB-DL
Відео: H.264 1920x1080 7800 кб/с
Аудіо: AAC 2.0 160 кб/с

Перелік серій:

Серія 1 -16

Скріншоти:



Востаннє змінено misjacb (9 Бер 2024, 14:38); всього редагувань: 1

andrewuzh

Можете, будь ласка, зробити реліз меншого розміру (AVC)? Також в цьому кодуванні на більш старому телевізорі деякі mkv файли не йдуть, зокрема ці, що дивно.

misjacb

97761Можете, будь ласка, зробити реліз меншого розміру (AVC)? Також в цьому кодуванні на більш старому телевізорі деякі mkv файли не йдуть, зокрема ці, що дивно.
Є такий праметр у відео Format profile, тут він High@L5, зазвичай старіші телевізори підтримують High@L4.1 та нижче.
Що до перекодувати, я можу це зробити, але через брак вільного місця не має куди складати матеріал для подальшої роздачи. Тому збираю потихеньку на HDD 8-16Tb, поки є 700грн. Якщо хочете долучитись ось посилання монобанка

andrewuzh

То навіщо тримаєте таке мило в такому великому форматі? Не краще замінити на менший, щоб був більший попит?

misjacb

Я не тримаю, я зробив реліз. Файл роздається між користувачами різних трекерів мережі.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 14-Тра 00:12

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли