Стань одним з нас!
 

Anonymous

Номис М. Українські приказки, прислів'я і т. інш. [Збірн. Марковича О. і других] (1864, 1993) [PDF, DJVU] Мова: українська
Опис:М. Но́мис (справжнє ім'я, по батькові і прізвище — Матві́й Тере́нтійович Си́монов; *17 (29) листопада 1823, с. Заріг, тепер Оржицького р-ну Полтавської обл. — †26 грудня (8 січня) 1900 (1901), Лубни) — український етнограф, фольклорист, письменник і педагог, укладач і видавець одного з найповніших і найавторитетніших зібрань-антології українського усного фольклору малих жанрів (прислів'я, приказки, загадки, стійкі мовні порівняння тощо).
Найвизначніша праця М. Номиса — «Українські приказки, прислів'я і таке інше. Збірники О. Марковича і других. Спорудив М.Номис» (СПб, 1864), яка містить понад 14,5 тис. приказок і загадок. У ній опубліковані також записи Степана Руданського, Василя Білозерського, Пантелеймона Куліша, В. Лазаревського, Марка Вовчка та інших.
Тут розміщено два видання: 1864 року і 1993 року
Автор: Номис М.
Видавництво: Санкт-Петербург, друкарня Тиблена і К. і Куліша (видання 1864 року); Київ, "Либідь" (видання 1993 року)
Формат: PDF (видання 1864 року); DJVU (видання 1993 року)
Кількість сторінок: 333 (видання 1864 року); 764 (видання 1993 року)

Приклади сторінок (видання 1864 року)

Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Тра 13:51

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли