Стань одним з нас!
 

Anonymous

Військовий фотограф / War photographer (2001) DVDRip Eng | Ukr/Eng sub
"Для мене сила фотографії - у здатності пробуджувати людські почуття. Все, що я відчуваю: гнів, розчарування, сумнів, скорбота ... я вкладаю це у свої фотографії.
Це реальність. Вона витвережує. Це варто побачити, щоб не бачити більше ніколи. І ніколи не забути побачене."
Джеймс Нахтвей Жанр: документальний
Країна: Швейцарія
Телеканал / кіностудія: Christian Frei Filmproductions, Schweizer Fernsehen DRS, Suissimage, SNT.
Режисер: Крістіан Фрей
Сюжет:Швейцарський автор, директор і продюсер Крістіан Фрей супроводжував Джеймса Нахтвея протягом двох років, використовуючи спеціальні мікровідеокамери у фотокамері Джеймса. Ми бачимо знаменитого фотографа, що шукає вирішальний момент. Ми чуємо кожне дихання фотографа. Вперше в історії кіно про фотографів, ця техніка дозволяє достовірно зрозуміти роботу зацікавленого фотожурналіста.
Зйомки відбувалися в:
Косово (червень 1999 р.), Джакарті (травень / червень 1999 р.), Рамаллі (жовтень / листопад 2000 р.), Кава-Єн, фосфорні копальні в Східній Яві (жовтень 1999 р.)
Екслюзивний матеріал(Д/фільм існує тільки на оригінальній мові або з субтитрами)Не рекомендується до перегляду людям зі слабкою психікою!!!Тривалість: 01:36:34
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 704 x 400
бітрейт: 1 179 кб/с
Аудіо:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: MP3
бітрейт: 109 кб/с
Субтитри:
мова: українська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt
Субтитри:
мова: англійська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt

Скріншоти:






Джерело: & / Українізація субтитрів (Gamalija)
Особиста оцінка: 10 - без зайвих вагань рекомендую всім!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Тра 04:43

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли