Стань одним з нас!
 

Anonymous

ONUKA - Офіційна відеографія (2013 - 2016) SiteRip 1080p | Electro Стиль: Electro
Країна, місто: Україна, Київ
Сайти: Офіційний сайт
Виконавці: Ната Жижченко - вокал, сопілка, перкусія
Дарина Серт - бек-вокал
Марія Сорокіна - клавішні
Євген Йовенко - бандура

2013 - Look

Інформація: Перший міні-альбом гурту має одноіменну назву. Одразу після виходу, альбом посів 1 місце в чарті українського iTunes
Тривалість: 03:00
Якість: SiteRip 1080p
Відео:
кодек: AVC
розмір кадру: 1920 х 1080
бітрейт: 1740 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AAC
бітрейт: 254 кб/с

Скріншоти




2015 - Misto

Тривалість: 05:23
Якість: SiteRip 1080p
Відео:
кодек: AVC
розмір кадру: 1920 х 1080
бітрейт: 1819 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AAC
бітрейт: 126 кб/с

Скріншоти




2015 - Time

Тривалість: 05:47
Якість: SiteRip 1080p
Відео:
кодек: AVC
розмір кадру: 1920 х 1080
бітрейт: 1685 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AAC
бітрейт: 254 кб/с

Скріншоти




2016 - Vidlik

Інформація: Другий міні-альбом гурту «Vidlik» вийшов 8 лютого 2016 року. Одразу ж після його виходу стало відомо, що після Vidlik стане саундтреком до документального фільму телеканалу 1+1, присвяченого 30-и річчю трагедії на Чорнобильській АЕС
Наталія Жижченко: Тема Чорнобиля цікавила мене з глибокого дитинства. Скільки себе пам'ятаю, це слово постійно лунало у нас вдома. Одна з причин такої пильної уваги пов'язана з тим, що мій тато був одним з ліквідаторів наслідків аварії на АЕС. Навіть моя дипломна робота в Інституті була присвячена впливу Чорнобильської катастрофи на культуру Полісся. Чим старшою я ставала, тим вагомішою мені здавалася ця подія. Я регулярно їжджу в Зону відчуження, і це місце, чесно кажучи, є для мене одним з кращих на Землі. Я завжди відчуваю там особливий прилив натхнення, до мене приходять нові ідеї, а емоції та враження, отримані під час чергової вилазки, ще довго підживлюють і дають поживу для роздумів.
Мені здається, проблема Чорнобиля як і раніше дуже актуальна, незважаючи на те, що в суспільстві та в ЗМІ вона давно пішла на периферію. По-справжньому пам'ятають про це тільки люди, яких це торкнулося особисто, ті, хто втратив своїх близьких або був змушений переїхати з рідного дому. Якщо ONUKA своєю музикою зможе нагадати про цю надзвичайно важливу в нашій історії подію і змусити людей по-новому поглянути на неї, я буду щаслива
Тривалість: 03:35
Якість: SiteRip 1080p
Відео:
кодек: AVC
розмір кадру: 1920 х 1080
бітрейт: 2376 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AAC
бітрейт: 126 кб/с

Скріншоти




2016 - 19 86

Тривалість: 05:40
Якість: SiteRip 1080p
Відео:
кодек: AVC
розмір кадру: 1920 х 1080
бітрейт: 3089 кб/с
Аудіо:
мова: українська
кодек: AAC
бітрейт: 126 кб/с

Скріншоти




Джерело:
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалося
Показати повідомлення:    

Поточний час: 20-Кві 18:39

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли