Кнопка рейтингу imdb

Відповісти в темі

Автор Повідомлення

KINOMAN ®

Стаж: 7 місяців 30 днів

Опублікувати 14-Кві-2021 06:32

[Цитувати]

додайте кнопку рейтингу imdb у всі релізи як на толока
[Профіль] [ПП]

Залiзяка

Стаж: 8 місяців 2 днів

Опублікувати 14-Кві-2021 08:37 (після 2 годин 4 хвилин)

[Цитувати]

кнопка рейтингу imdb
Краще без усяких рейтингів, узятих зі стелі. Свій смак і голову мати треба. А рейтинг imdb - це просто випадкове число, яке тільки глядачів відверне від завантаження.
[Профіль] [ПП]

Zitz

Стаж: 8 місяців 10 днів

Опублікувати 14-Кві-2021 10:02 (після 1 година 24 хвилин)

[Цитувати]

Краще без усяких рейтингів, узятих зі стелі. Свій смак і голову мати треба. А рейтинг imdb - це просто випадкове число, яке тільки глядачів відверне від завантаження.
Можливо й так. Один фільм може мати нормальний рейтинг, а сам фільм не дуже, або навпаки занезький рейтинг, а фільм норм. Трапляється що до деяких українських фільмів/серіалів взагалі десь двацять людей може набратись(що проголосували), тому так, цей рейтинг це дуже субєктивно. Як на мене цінність цього посилання в тому, що можна глянути трохи інформації(якщо вона там є) про фільм/серіал, наприклад кількість серій в сезоні, сезонів і так далі. Ну або якщо не вдалось знайти інформацію в мережі то можна одразу за посиланням. Таке собі джерело додаткової інформації.
[Профіль] [ПП]

Hoetzendorf

Стаж: 7 місяців 12 днів

Опублікувати 14-Кві-2021 20:51 (після 10 годин)

[Цитувати]

Ну взагалі-то деякі користувачі, як і я наприклад, використовують такі сайти, як imdb, anidb, MyAnimeList, що є передовсім базами даних фільмів/аніме, щоби занотовувати те, що подивився чи плануєш подивитися, ну й рейтинґи ставиш суто для себе. Тому у темах релізів посилання на сторінки у базах даних вельми корисні.
[Профіль] [ПП]

gt.a

Стаж: 1 місяць 13 днів

Опублікувати 18-Чер-2021 18:11 (після 2 місяців 3 днів)

[Цитувати]

Я - "за". Кнопка необхідна, крім вищеописаного, ще і для того, щоб почерпнути детальнішу інформацію, мати змогу проглянути трейлер за одним клацанням кнопки мишки.
[Профіль] [ПП]

khaled

Стаж: 1 місяць

Опублікувати 02-Лип-2021 13:18 (після 13 днів)

[Цитувати]

Кнопка рейтингу imdb
Підтримую!
[Профіль] [ПП]

Андрій

Стаж: 8 місяців 14 днів

Опублікувати 02-Лип-2021 13:23 (після 4 хвилин)

[Цитувати]

Щановні, я теж підтримую. Але потрібно написати код для цього сайту. Маю заготовку, але її треба налаштувати. Якщо є людина програміст, який зможе допомогти, прошу в приват.
[Профіль] [ПП]
Показати повідомлення:    
Відповісти в темі

Поточний час: 02-Сер 14:07

Часовий пояс: UTC + 2

Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли