Стань одним з нас!
 

sergiyko

Мої думки тихі (2019) WEB-DL 1080p
Жанр: драма, комедія
Вироблено: Україна, Toy Cinema
Режисер: Антоніо Лукіч
Актори: Андрій Лідаговський, Ірма Вітовська
Сюжет: Якось молодий звукорежисер Вадим дістає можливість змінити власне життя. Йому потрібно записати голоси різних тварин, що мешкають у Закарпатті, після чого він зможе виїхати в Канаду. Щоправда, коли партнером у проєкті стає його мати, здійснення заповітної мрії стоїть під великим питанням.
IMDb 8,1 1712
Тривалість: 01:43:29
Якість: WEB-DL
Озвучення: оригінальне
Відео: H.264 1920х1080 5949Kbps
Аудіо: AAC 2.0ch 128Kbps
Якщо Ви бажаєте підтримати українське - після перегляду, придбайте його ліцензійний перегляд.
Підтримаймо вітчизняне кіно!

Скріншоти:

zaqik

Дивитися можна, але абсолютно не потрібно. Авторське роуд-муві, з комедії тут - говірка закарпуців, з трагедії - істерики жіночого персонажу. Під час марафону #UAРазом почув назву фільму, вирішив подивитися. Ну, щонайменше - відволікся від новин...

julianashults

Фільм неоднозначний, і я навіть не можу сказати, сподобався він мені, чи ні. Але точно не можу назвати його поганим. Для мене він скоріше цікавий своєю специфічністю. Можливо він не для всіх, але я порадила б подивитись хоча б для того, щоб підтримати українське кіно.

[email protected]

6077Дивитися можна, але абсолютно не потрібно. Авторське роуд-муві, з комедії тут - говірка закарпуців, з трагедії - істерики жіночого персонажу. Під час марафону #UAРазом почув назву фільму, вирішив подивитися. Ну, щонайменше - відволікся від новин...
Так як і цей коментар

Graf_Vladyslav

6077Дивитися можна, але абсолютно не потрібно. Авторське роуд-муві, з комедії тут - говірка закарпуців, з трагедії - істерики жіночого персонажу. Під час марафону #UAРазом почув назву фільму, вирішив подивитися. Ну, щонайменше - відволікся від новин...
Коментар гав**, так ще й з написанням проблеми!

Hoetzendorf

6232він не для всіх
Це евфемізм для поганих фільмів.
Graf_Vladyslav, [email protected], в коментарі пана zaqik змісту більше, ніж у вас разом узятих. Кожен має право на свою думку, навіть якщо вона не збігається з твоєю.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Кві 08:54

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли