Стань одним з нас!
 

Anonymous

Чорний янгол / Темний ангел / Я прийшов з миром / Dark Angel / I Come in Peace (1990) BDRip 2xUkr/Eng | Sub Eng

Альтернативні постери






повнорозмірні зображення відкриються по кліку (з натиснутим CTRL чи кліком середньою кнопкою мишки - у іншій вкладці)
Жанр: бойовик, фантастика, трилер, драма, кримінальний, жахи
Країна: США

Кінокомпанія: Vision PDG, Epic Productions, Epic Productions, Trans World Entertainment (TWE), Vision International
Режисер: Крейг Р. Бакслі / Craig R. Baxley
Актори: Дольф Лундгрен / Dolph Lundgren, Брайан Бенбен / Brian Benben, Бетсі Брентлі / Betsy Brantley, Девід Ейкройд / David Ackroyd, Матіас Х'юз / Matthias Hues, Джей Білас / Jay Bilas, Джим Гейні / Jim Haynie та інші
Сюжет:Під час операції по затриманню наркоторговців поліцейський Джек Кейн (Дольф Лундгрен) втрачає напарника і починає розслідування серії дивних смертей - жертви гинуть від неймовірно великої дози героїну, хоча ніколи не були наркоманами.
Разом з новим напарником, приставленим до нього пихатим фбрівцем, Джек приходять до дивовижного висновку: вбивця ніхто інший, як інопланетний злочинець, що полює за ідеальним наркотиком - ендорфіном, який викачує зі своїх жертв. Але чи зможе людина перемогти прибульця?

Цікаві факти про фільм

• Маттіасу Х'юзу, що зіграв "поганого" прибульця, довелося виконувати всі трюки самостійно, оскільки не знайшлося каскадерів такого ж великого зросту.
• В американський прокат картина вийшла під назвою "Я прийшов з миром", щоб не виникло плутанини зі старим фільмом з однойменною назвою.
• На ранніх етапах створення сценарію, фільм мав бути комедією.
• Спочатку планувалося, що Дольф Лундгрен зіграє роль "поганого" Прибульця.
• Маттіас Х'юз носив спеціальні платформи, які робили його вище, кожна важила 20 фунтів.
• Ця стрічка є однією з улюблених у Стівена Кінга.
• Пістолет прибульця - це модифікований Calico M950.
• Сценарій редагував Девід Кепп.
• Перша (робоча) назва - "Смертельний контракт (Lethal Contact).
• Фільм був у міжнародному прокаті під назвою Темний ангел (Dark Angel). У США у прокаті була інша назва - Я прийшов з миром (I Come in Peace).
-Рейтинг MPAA: R - особам до 17 років обов'язкова присутність батьків або дорослого опікуна
Вікова категорія: 16+-Тривалість: 01:31:57
Якість: BDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 704 х 400
бітрейт: 1866 кб/с
Аудіо # 1:
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
примітка: назву озвучено "Чорний янгол"
Аудіо # 2:
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
примітка: назву озвучено "Я прийшов з миром"
Аудіо # 3:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с
Субтитри: (завантажити окремо)
мова: англійська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt -Джерела та подяки: &
ріп відео - dalemake (рутрекер); українські доріжки - 1) Bohdan237 запис з ТБ, Arsenfpu - синхронізація; 2) olgaya - запис з ТБ, JACKUS - синхронізація; українізований постер - gig_Panas (всі - Гуртом).
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалося16.07.2018 реліз оновлено - додано озвучення з ЗАЛИШАЙТЕСЬ ЯКОМОГА ДОВШЕ НА РОЗДАЧІ!
ЗАВАНТАЖИВ САМ - ДАЙ ЗАВАНТАЖИТИ ІНШИМ
Показати повідомлення:    

Поточний час: 24-Кві 20:09

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли