Стань одним з нас!
 

Anonymous

Мій батько, моя мама, мої брати і мої сестри / My Father, My Mother, My Brothers and My Sisters / Mon père, ma mère, mes frères et mes soeurs (1999) DVDRip Ukr/Fre Жанр: комедія, сімейний
Країна: Франція, Іспанія

Кіностудія / кінокомпанія: Canal+, Creativos Asociados de Radio y Televisión (CARTEL), Flamenco Films S.A.
Режисер: Шарлотт де Тюркейм / Charlotte de Turckheim
Актори: Вікторія Абріль (Victoria Abril), Шарлотт де Тюркейм (Charlotte de Turckheim), Ален Башунг (Alain Bashung), Філіп Гінгреко (Philippe Giangreco), Марк Андреоні (Marc Andréoni), П'єр Жан Черіт (Pierre-Jean Cherit)...
Сюжет:Анні близько сорока, вона впевнена в собі і все ще приваблива, у неї троє дітей від різних чоловіків, ні з одним з яких вона не була одружена. Анну цілком влаштовує такий стан речей, а ось її молодшого сина Віктора - ні. У свій день народження він розповідає бабусі, що його найзаповітніша мрія - зустріти батька. Незабаром кур'єр приносить Анні конверт, в якому повідомляється, що по номеру кредитки вона виграла путівку на курорт в Мексиці. Яке ж здивування Анни, коли в перший день вона зустрічає на тому ж курорті в тому ж готелі батька своєї дочки. Незабаром на той же курорт зовсім "випадково" прибувають і інші татусі... А далі йде низка смішних і курйозних ситуацій в чисто французькому дусі!Тривалість: 01:31:39
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: Xvid
розмір кадру: 720 х 384
бітрейт: 1892 кб/с
частота кадрів: 25 к/с (fps)
Аудіо #1:
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
запис звуку з каналу: ТВ4
Аудіо #2:
мова: французька-іспанська
переклад: оригінал
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с

Скріншоти:






Семпл

Джерело 1_________Джерело 2_________Джерело 3_________Джерело 4_________Джерело 5
У випадку, якщо з усіх джерел семпл видалять, прохання повідомити мені у ПРИВАТ
Подяка:1. Пану urij546724 за запис з ТБ.Джерело:
Показати повідомлення:    

Поточний час: 24-Кві 12:29

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли