Стань одним з нас!
 

Tyrust

Формула 1. Сезон 2022. Етап 6. Гран-Прі Іспанії. Гонка
Вид спорту: Перегони Формули 1
Країна: Іспанія
Телеканал: Setanta Sports 1 HD
Коментар: Максим Подзігун
Опис: Гонка шостого етапу Гран-Прі Іспанії сезону 2022 року.
Якість: HDTV
Відео: H264, 1920X1080i, 25fps, 5000 kb/s
Аудіо 1: АAС 2.0, 48 KHz, 192 kb/s - українська
Аудіо 2: MP2 2.0, 48 KHz, 192 kb/s - інтершум

Тривалість:

02:07:38

Скріншоти:

Реліз створений  99900016



Востаннє змінено Tyrust (22 Тра 2022, 18:59); всього редагувань: 1

gera_b

чекаємо

Tyrust

Поїхали!!!

Immoral

Дуже дякую!! Ганьба сетанті!!

gera_b

сідер, повернись, я не встиг докачати
7905Дуже дякую!! Ганьба сетанті!!
а що з сетантою? дайте контекст


Востаннє змінено gera_b (22 Тра 2022, 19:25); всього редагувань: 1

tmm

а що з роздачей?

gera_b

щас роздам, дайте скачать 100%

Sergyosh

Спасибі, друже. Підтримую: Ганьба Сетанті!

Immoral

7906сідер, повернись, я не встиг докачати
7905Дуже дякую!! Ганьба сетанті!!
а що з сетантою? дайте контекст
Сетанта жлоби які формулу рішили показувати на свому окремому платному сервісі, а всіх хто купував мегого для переглядуу формули на сетанті вони нагло кинули

gera_b

Сетанта жлоби які формулу рішили показувати на свому окремому платному сервісі, а всіх хто купував мегого для переглядуу формули на сетанті вони нагло кинули
оце цікаво. Хоч їх сервіс і коштує 2 копійки, але якість у них завжди була гімняною + реклама + з телевізора з браузеру дивитись те ще задоволення

Тарас

Хлопці та чого ви плачете. Це тільки сьогодні так вийшло через футбол (матчі Ліверпуля і МанСіті, там чемпіонство вирішувалось). Надалі будуть показувати Формулу на своїх каналах. Спочатку розберіться що і як а тоді обсирайте.

Sergyosh

7916Хлопці та чого ви плачете. Це тільки сьогодні так вийшло через футбол (матчі Ліверпуля і МанСіті, там чемпіонство вирішувалось). Надалі будуть показувати Формулу на своїх каналах. Спочатку розберіться що і як а тоді обсирайте.
Чемпіонство чемпіонством, але чому з 16:00 показували відеозаписи імоли, Австралії і відеоконтент Ф1 замість прямої трансляції?

Immoral

7916Хлопці та чого ви плачете. Це тільки сьогодні так вийшло через футбол (матчі Ліверпуля і МанСіті, там чемпіонство вирішувалось). Надалі будуть показувати Формулу на своїх каналах. Спочатку розберіться що і як а тоді обсирайте.
Я не плачу, чітко кажу шо вони кидали. Я купив річну підписку мегого, лиш тому що бо було анонсовано що можна дивитись формулу, і мені пофіг на то шо там в якомусь футболі вирішується. Ганьба їм за таке відношення. Щоб було порядно, то зробли б для мегого якись третій резервний канал, а не так підло.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Кві 05:27

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли