Стань одним з нас!
 

Anonymous

Лесь Подерв’янський - Повне зібрання творів (п’єси) (2004) [MP3]

Перелік творів

Гамлєт
    01. Гамлєт
    02. Дох*я масла
    03. Пізд*ц
    04. Восток
    05. Тріасовий період
    06. Рух життя або дінамо
Король Літр
    07. Король Літр
    08. Нірвана
    09. Йоги
    10. Сноби
    11. Свобода
Герой нашого часу
    12. Герой нашого часу І
    13. Герой нашого часу ІІ
    14. Казка про рєпку або х*лі не ясно
    15. Васіліса Єгоровна і мужичкі
    16. Йоко і самурай
    17. П’ять хвилин на роздуми
Діана
    18. Діана
    19. Пацавата історія
    20. Кацапи
    21. Мєсто встрєчі ізмєніть ніззя, бл*дь
    22. Цікаві досліди
    23. Жан Маре та його друзі
Павлік Морозов
    24. Павлік Морозов
    25. Остановісь, мгновєніє, ти прекрасно
    26. Утопія
    27. Хвороба Івасика
    28. Данко
Мова: українська
Опис:Повне (правда, тепер вже майже повне) зібрання творів на одній платівці – це варте уваги. Лесь Подерв’янський – яскравий приклад того, як естетичний нонконформізм, замішаний на гострому почутті гумору, може призвести до практично всенародного визнання. Не обов’язково це визнання є позитивним – тут голоси діляться, мабуть, приблизно 50 на 50. Але і ті, кому активно подобається творчість Подерв’янського, і ті, кому вона активно не подобається – знають, про що йде мова. Тобто – слухали. І, здебільшого, доволі уважно – адже або голосно плюються, або голосно ж сміються. І це, між іншим, характерно – реакція на його твори практично не буває байдужою, паралельною. Так чи інакше, але вони чіпляють за живе, примушують замислитись, викликають якісь внутрішні і зовнішні процеси дифузії, очищення, перегляду, оцінки тощо. Зрештою, я б не сказав, що всі його п’єси такі вже прямо однаково смішні – вони мають іншу спільну рису. Мені здається, Лесь Подерв’янський – майстер спостереження. Причому – універсальний. Тобто, він здатен однаково уважно і якісно роздивлятися як загальні, так і абсолютно локальні речі, вчинки, схеми. І легко міняти їх місцями, виводити перше з другого і навпаки. Це, якщо завгодно, індуктивна дедукція – хай вибачать мені на слові знавці логіки. Залишається тільки шкодувати, що все це багатство залишається практично недоступним для тих, хто не знає двох мов – української та матерщинної, бо якісний переклад тут майже неможливий. Так, це не революція. Але це гостре. І тому воно здатне підштовхнути до змін. Амінь.Антон Йожик ЛейбаОзвучено: читає автор
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 256 кб/с
Тривалість: 04:15:39
Видавець: Астра Рекордс, ЕтноДиск
(не)Офіційний сайт: http://doslidy.kiev.ua/
Джерело: диск, наданий користувачем jozhyk_bo Для тих, хто вперше чує прізвище Подерв’янський Обережно — матючня! "Повне зібрання творів" — це назва диску, а не моє особисте твердження, нібито тут всі твори Подерв'янського на цей момент!!!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Тра 11:15

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли