Стань одним з нас!
 

Tyrust

Ілюзія контролю / The Illusion of Control (2021) WEB-DL 1080p
Жанр: трилер
Вироблено: Україна, Великобританія
Режисер: Владек Занковскі
Актори: Олег Фендюра, Тетяна Коновалова, Валерій Бассель, Олег Симоненко, Олександр Половець, Юра Чуланов, Дмитро Бон, Микита Шумський, Андрій Шабанов, Олександра Рославцева
Сюжет: Віктор допомагає впливовим людям вирішувати складні фінансові питання. Одного разу він виявляє, що його життя з дитинства повністю контролюється групою невідомих людей. Намагаючись з’ясувати, хто стоїть за усім цим, йому важко розпізнати технологію впливу на свідомість сучасної людини.
IMDb 6,6 362
Тривалість: 01:34:37
Озвучення: оригінал
Якість: WEB-DL
Відео: H.264 1920х816 4392Kbps
Аудіо 1: AAC 5.1ch 256Kbps
Аудіо 2: AAC 2.0ch 256Kbps

Скріншоти:

Hoetzendorf

О, а це раптово дуже файне кіно, нагадує стрічки Крістофера Нолана. На даний момент це найкращий український фільм, що я бачив. Дуже радий, що українське кіно починає виходити на пристойний рівень!
9/10

vitalzp

Фільм виглядає дорого, але мені не сподобавсь. Може банально мені такий жанр не подобається.
Те, що в кінці
раптом виявляється що все не насправді - абсолютно нічого не міняє. Як кіно в кіні, я все одно знаю що дивлюсь кіно, і все не насправді. Це ж не шосте чуття, далеко не шосте чуття.

Інформація від Андрій


Не пишіть того, що може розкривати сюжет.

Kuzzya

Цікаве кіно. Дякую

Slavik77

Мені дуже сподобовся, початок слабенький але потім.. та й кінець несподіваний, клас

river_ua

Дуже сподобався фільм. Круто. Дуже приємно, що на такому рівні зняте українське кіно. Я в захваті. Дуже все так закручене, що до самого кінця не знаєш що і як закінчиться. Гра акторів прекрасна. Дуже раджу до просмотра.

zaqik

Дивитися було цікаво, але сюжет наївний і нелогічний, наче сон. Тому в кінці був розчарований, бо все гадав, як же вони позакривають оту купу ліній, що навідкривали, бо так зроблено, що все нові питання постають, а відповідей на старі нема. Краще би поспав і побачив власний сон.
До речі, шкода що ніде не вказано, та українська доріжка - це дубляж. Звук якісний, але все одно - дубляж є дубляж.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Бер 10:58

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли