Стань одним з нас!
 

vladimir_zyazin

Іван Добрий,
Онлайн перегляд не влаштовує?
От саме тому й запитав. Дивитися наживо у суботу виходить далеко не завжди, особливо, коли почнеться робота на дачі. Інтернету вдома немає, тому дивитися з Телепорталу або з Ютубу - теж не варіант.
Отже є тільки один спосіб - завантажувати торентом на роботі і дивитися вже потім вдома.
Зробив невеличкий аналіз на двох українських трекерах
Дивно, але коли шукав джерела для завантаження, нагуглив тільки одне, та й те, як вже писав вище - кацапське. І, саме дивне те, що коли завантажую звідти, бачу, що це роблю не тільки я один. Та й сидів там вистачає.
Будь ласка, підкажіть адреси отих двох українських трекерів.
Дякую!

Іван Добрий

Yt
97541
Дивно, але коли шукав джерела для завантаження, нагуглив тільки одне, та й те, як вже писав вище - кацапське. І, саме дивне те, що коли завантажую звідти, бачу, що це роблю не тільки я один. Та й сидів там вистачає.
Будь ласка, підкажіть адреси отих двох українських трекерів.
Дякую!
Смішно. толока, мазепа. Але я написав, що там сідів немає.
Є така фішка (різні додатки, програми) як вантажити з ютуба відразу на комп чи пристрій. А є така штука як вантажити в ютубі контент, а переглядати тоді, коли немає інтернету.
Вихід можна знайти, головне захотіти, а не чекати що за вас це зробить хтось.

vladimir_zyazin

Смішно. толока, мазепа. Але я написав, що там сідів немає.
То й не дивно, що сидів немає. Бо і там і там в наявності тільки старі сезони, що вже давно закінчилися. А я мав на увазі новий сезон, 13-й, той, що йде зараз. Цікавить можливість дивитися виключно крайній епізод шоу не в суботу або в неділю, бо не маю можливості, а в понеділок. Та й по всьому.
Вихід можна знайти, головне захотіти, а не чекати що за вас це зробить хтось.
Я ж і написав вище, що вихід я вже знайшов: качаю торентом українське шоу з російського сайту. Не знаю, як воно туди потрапляє, але вже через кілька годин після прем'єри є змога скачати і подивитись свіжу серію, а не чекати пів року/рік, коли можна буде скачати та подивитися увесь сезон цілком, коли воно вже не актуальне і нікому не треба.

tx4wnit5kh

Вітаю!
МастерШеф 13 сезон буде викладатись тут.
https://mazepa.to/viewtopic.php?t=92635

AndreyIP8

Доброго дня!
Підкажить а є Топтун 2 сезон? Не можу ніде знайти
Ці вже йшов він по телебаченню?

sasgar

Викладіть хтось Реслманію

Resko

sasgar, Який канал і коли транслює?
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Кві 20:46

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли