Стань одним з нас!
 

sergiyko

Бліндаж (3 серії) (2016) WEB-DL 1080p
Жанр: воєнний, комедія, трагедія, міні-серіал
Країна: Україна, BABYLON`13
Актори: Олександр Ігнатуша, Ігор Гнєзділов, Дмитро Тубольцев
Сюжет: Творче об'єднання #BABYLON`13 розпочало виробництво ігрового міні-серіалу "БЛІНДАЖ". Комічні та драматичні серії побудовані на пригодах трьох бійців АТО, що трапляються з ними під час нескінченних бойових чергувань. Самі історії узяті з реального досвіду бійців добробатів та ЗСУ.
Над фільмом працювали
Валерій Пузик, Володимир Тихий, Сергій Стеценко, Андрій Котляр, Володимир Любий, Марко Супрун, Денис Воронцов, Володимир Чорний, Володимир Голубков, Артем Федорець, Андрій Рогачов, Іван Банніков, Олена Гресь, Лариса Нанарова, Катерина Бокша, Євген Денесюк, Вадим Борода, Дарця Люба, Олексій Лагутін, Олександр Чепіга, Андрій Штерн, Криві Лупи (Костянтин Бушинський, Андрій Надольский)
Щиро дякуємо за допомогу
Дмитру Поплавському, Дані Ковжуну, Артему Мостовому, Модесту Сахнову, Сергію Толокушкіну, Борису Гуменюку, Василю Оленчуку, Богдану Сенику та Збройним Силам України.
Тривалість: 1 серія: 06:00 (цілком серій: 3)
Якість: WEBRip
Озвучення: оригіінальне
Відео: H.264 1920 х 1080 1600 кб/с
Аудіо: AAC 2.0 125 кб/с

Перелік серій:

01 Кабанчики полетіли
02 Грін та гради
03 Міни на городі


Востаннє змінено sergiyko (20 Бер 2021, 12:44); всього редагувань: 1

lera_lev

кто видумав той рейтинг? я не можу завантажувати тому що в мене нічого отдавати, а отдавати не можу тому що не завантажив... коло!

sergiyko

lera_lev, рейтинг починеає рахуватися після 10гб скачаного. Не треба нагнітати. Якщо ті хто завантажив не будуть тікати з роздач, рейтинг буде вимкнуто. Повідомив Адмін сайту - https://mazepa.to/viewtopic.php?p=761#761
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 19:53

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли