Стань одним з нас!
 

1985ad

lpershyi
То тут суто бажання мати запасний аеродром?
Тобто в підсумку буде десь плюс-мінус продубльовано весь контент?
Цікаве рішення. Що ж, дякую за відповідь.

Gljuk4

Тобто в підсумку буде десь плюс-мінус продубльовано весь контент?
Я бачу що звідси беруть більше і викладають на Толоку - формула та футбол що робить Сергійко - відразу перекочовує з Мазепи на Гуртом - но то звісно моя думка ...
та і не знаю як кому мені лише по кайфу що з'явився український трекер - це у москалів багато трекерів а в нас тільки Гуртом - ось ще один Мазепа нещодавно з'явився ... сподіваюсь з часом трекер наповниться українським якісним контентом і набере популярність

netort

Не знаю куди про це написати, тому хай буде тут: при реєстрації з 30 символьним паролем видає помилку що він повинен бути "не довший ніж $d символи", а вже біля поля введення написано "не більше 32", те саме і коли зменшити його до 25. Я зміг успішно зареєструватися лише коли скоротив його до 20 знаків

1985ad

Я бачу що звідси беруть більше і викладають на Толоку - формула та футбол що робить Сергійко - відразу перекочовує з Мазепи на Гуртом - но то звісно моя думка ...
та і не знаю як кому мені лише по кайфу що з'явився український трекер - це у москалів багато трекерів а в нас тільки Гуртом - ось ще один Мазепа нещодавно з'явився ... сподіваюсь з часом трекер наповниться українським якісним контентом і набере популярність
Звісно нічого поганого в тому, що багато трекерів. З одного боку. А з іншого, суто з практичної точки зору - зручно коли все, що треба є в одному місці, а не треба бігати по сайтах в пошуках. Добре, що звідси все перетікає і на толоку, але могло би так і не бути. Тобто разом із Сергійком з толоки пішли б і формула з футболом. Для пересічних громадян це погано, тим більш, що про цей сайт ще мало хто знає.
481при реєстрації з 30 символьним паролем видає помилку що він повинен бути "не довший ніж $d символи", а вже біля поля введення написано "не більше 32", те саме і коли зменшити його до 25. Я зміг успішно зареєструватися лише коли скоротив його до 20 знаків
Ого, який конспіратор! af

lpershyi

497
А з іншого, суто з практичної точки зору - зручно коли все, що треба є в одному місці
Не зовсім розумно та небезпечно зберігати все на одному місці, бо може настати наступна ситуація. Одного сонячного дня або теплу нічку через діяння дивного Адміністратора все зникає і назавжди. Так недавно офлайнився trackеr*cztоrrеnt*nеt , точніше його "Управління" назавжди вимкнуло. Хтось усвідомлює, що майже двома кліками через одну особу було втрачено назавжди 40-60 % унікальних релізів — якісних ріпів з різними муксованими звуковими доріжками, які ніде не купиш, оцифрованих та озвучених журналів, книжок тощо від тисячі різних осіб? Раніше, подібне явище в 2017-19 рр. практикувала Адміністрація Ютюб і зараз майже масово зникають тисячі українського контенту, сотні каналів заблоковано. Адміністрація Ютюб все, що українською мовою безслідно стирає. Так багато чудових українських передач, музики, стрімів, авторського матеріалу, кліпів тощо втрачено і назавжди bc

1985ad

519497 Не зовсім розумно та небезпечно зберігати все на одному місці...
Та це зрозуміло. Я ж про зручність, яка з безпекою зберігання не пов'язана. Але можна щоб і зручно, і безпечно, якщо контент буде повторюватися майже на 100%. Це й для безпеки добре. Бо якщо там одне лежить, тут - інше, то в разі тієї ситуації, що Ви описали, зникне все одно велика частина матеріалів. Хоч і не все, але дуже багато.

Zitz

Адміністрація Ютюб все, що українською мовою безслідно стирає.
А російською купа серіалів(аніме/фільмів) є, причому як одним відео всі серії, так і окремо по серіям.
Можливо це через те що воно все давно залито, та його просто не помічають. Але ні, буває зявляються новинки та проскакують на головній в рекомендаціях(ну знаєте так буває, коли якийсь матеріал не потрібен, а він всеодно випливає), тому адміністрація просто не може не помічати. Але в кінцевому випадку українською видаляють(хоча є трохи що доступно), а російською все доступно та ніхто нічого не тре. Дуже "цікава ситуація".
Тому погоджуюсь щодо додаткового джерела, краще щоб було в декількох місцях, навіть з точки зору якщо закриють за пірацтво одне, завжди буде інше.

Gunter

Активні роздачі: Ні
Треба замінити "Ні" наприклад на "Відсутні" бо "Ні" то Гугл переклад шаблону з "Нет"

Cleaf

Як щодо музичних релізів? Чи буде розділ для них? І чи можна буде там викладати іншоземне (ясна річ, не москвомовне чи московське)? І прохання зробити так, щоб е-мейл користувача в профілі не показувало всім охочим.

sergiyko

Думаю, якщо хтось захоче робити релізи, адмін зробить розділи і для музики.
713І прохання зробити так, щоб е-мейл користувача в профілі не показувало всім охочим.
Я не бачу ваш емейл.

Cleaf

sergiyko, то у себе в профілі тільки власник профілю його бачить? Якщо так, то гаразд.

Андрій

713Як щодо музичних релізів? Чи буде розділ для них? І чи можна буде там викладати іншоземне (ясна річ, не москвомовне чи московське)? І прохання зробити так, щоб е-мейл користувача в профілі не показувало всім охочим.
Привіт.
Пишіть свої пропозиції щодо формату розділів.

Cleaf

Зазвичай трекери, що діляться на розділи, мають два великі розділи "Музика lossy" та "Музика lossless".
Кожен із них містить розділи, до назви яких наприкінці дописано "(lossy)" або "(lossless)" відповідно. Особисто я склав би такий перелік:
"Schlager, Chanson, Romance, Sung Poetry" (сюди ідуть всілякі застільні, весільні, бардівські, примітивізовано виконані народні пісні та задушевні а-ля Степан Гіга, Анатолій Горчинський, Білоножки, Назарій Яремчук і таке інше; на толоці те все набито до одного розділу зі звичайною поп-музикою).
"Pop, Disco, R'n'B"
"Rap"
"Rock"
"Folk, Ethno, Country"
"Classical, Chorus, Opera"
"Electronic, Industrial, Techno"
"Modern Classical, Ambient, Experimental, Avantgarde"
"Soundtracks, Musicles"
"Reggae, Dub, Ska"
"Jazz, Blues, Soul, Funk"
На українське і закордонне можна і не ділити, просто в релізі дописувати країну - американці і європейці братні народи, нащо від них у інший розділ відокремлюватися?). Закордонне краще дозволити, бо іноді хочеться поділитися з українцями чимось цікавим з музичного, але на толоці можна лише українське, на англомовних трекерах мало хто з України буває, а на рутрекер переконання не дозволяють. Єдине обмеження - заборона а) московитського (навіть "t.A.T.u." чи "Gorky Park") і б) москвомовного (тут, щоправда, є деякі випадки, коли колектив чи виконавець має деякі москвомовні альбоми або пісні; є варіант дозволяти таке лише в разі, якщо, скажімо, москвомовними є не більше ніж 50 відсотків творів у роздачі).
Ще один момент - розділ "Невидане" (як на толоці) немає сенсу, мабуть, створювати - сьогодні видане і невидане є дуже умовними категоріями; якщо релізер хоче викласти у дискографії ще й неофіційні концерти, то хай буде. Ще бажано б, щоби трекер не змінював назву торрент-файлу, якщо можна, - щоби можна було кидати роздачу на два трекери одразу (якщо змінюєш, то чомусь не хоче іноді роздавати на другий). Для того ж краще правила оформлення списати з толоки (теги і таке інше) - можна буде не дублювати реліз, а одну папку роздавати на два фронти.
Ще пропозиція: просто на головній сторінці трекера десь у шапці кинути посилання на пряме завантаження одного чи кількох торрент-клієнтів з присутньою українською мовою (злетить у людини, і шукай по всій мережі, де взяти, а так зайшов та завантажив напряму). І в посиланні прописати, щоб Google знаходив: завантажити uTorrent українською.

Залiзяка

726 "Музика lossy" та "Музика lossless"
Може краще буде не ділити так? Особливо поки релізів не багато, а багато їх найближчим часом і не буде. Щоб усе було в одному списку. Та й щоб не було "нема mp3 = нема взагалі".

Cleaf

Залiзяка, можна й так. На деяких трекерах не ділять за якістю, просто викладають, і все.
Ще такий момент. На толоці був такий користувач 6c6c6: https://toloka.to/u8 2009 року він посварився з адміном толоки і пішов своїм шляхом - створив із однодумцями ресурс із перекладу програм https://localize.org.ua/ Можливо, варто створити розділ для програм і потрохи тягнути на МТ ще й звідти, бо на толоці їхніх перекладів не видно.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 23-Кві 12:33

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли