Стань одним з нас!
 

Андрій

Так,
119
1. Наявність медіаінфо відеофайлів при оформленні релізу
2. Побажання при муксуванні вкладати обкладинк(постер) у файл
Це можна реалізувати, тільки треба знайти користувачів і релізерів.

Gljuk4

Це можна реалізувати, тільки треба знайти користувачів і релізерів.
Для цього треба рекламувати трекер де тільки можна - тоді все буде ab

WhiteBear60

У назві одного з розділів обговорення помилка "Компьютерні питання". Потрібно писати через апостроф: "Комп'ютерні питання"

Залiзяка

Трекер не дає зареєструватися з літерами і, ї, є чи апострофом у нікнеймі.
Також бажано "Я згоден" перейменувати на "Відправити" ab.

Залiзяка

109
36
35Панове, мої вітання.
Розділ HD релізів планується?
Вітаю. В планах не розділяти категорії на роздільну здатність.
Все таки з розділенням SD/HD було б зручніше)
Як на мене - дарма розділили. SD вже своє відживає, нащо йому окремий розділ? Та й релізів поки небагато.

Gljuk4

Як на мене - дарма розділили. SD вже своє відживає, нащо йому окремий розділ? Та й релізів поки небагато.
відживає не відживає а досі є люди які тільки вантажать SD - то що релізів небагато - а звідки вони візьмуться... тут усі тільки балакають а робить ні чого не роблять за винятком двох - трьох релізерів які роблять тут релізи на постійної основі... долучайтесь до групи релізерів зробить щось корисне для трекера ...

Gljuk4

Тільки побачив що нема кнопки Дякую - непогано було б додати

Вояка Schweik

Пропоную не розділяти розділ аніме на озвучення та сабоване, бо зазвичай воно все викладається в одній роздачі, немає сенсу ділити.

Андрій

Вояка Schweik, добре.

Вояка Schweik

309Вояка Schweik, добре.
Дякую.

lpershyi

av Прошу всіх Pелізерів ніде не створювати та не поширювати файли без українізації (музика без української, відео без озвучення українською або без якісних субтитрів українською мовою) або без мови (суржик це не мова) aa

Zitz

Привіт. Якщо не складно, зробіть будь ласка щось схоже як в телеграмі, або як з анонсами, незнаю як краще пояснити. Ну щоб показувались нові роздачі. Зараз поки що релізів не так багато, але в майбутньому було б зручніше, якщо буде видно нові релізи(не обовязково їх ділити мультфільми/фільми/лытература хай усе разом). Це дасть можливість людям бачити їх швидше, а також можливо більше стане на роздачу. Ну і взагалі стежити за новинками. Бо якщо дивитись в розділах то можна щось прогавити. Хай це не зараз, але хоча б в майбутньому.
Я знаю що всже є щось схоже(кнопка трекер), але це трохи інше як на мене.

lpershyi

Добридень!
1. На кожній світлині такий опис іноземною мовою не схожу на українську. Це потрібно українізувати, якщо точніше, просто знайти у прописаному коді та замінити все на "Розміри світлини" або "Ваш текст". Дякую. 6.12.2020 Українізовано. Дякую, просто чудово aa
2.

1985ad

Сайт створено нещодавно, і він ще на стадії вдосконалення оформлення і наповнення контентом, і, наскільки я розумію, створений він як альтернатива "Толоці", але не дуже зрозуміло в чому різниця. Контент буде, мабуть, приблизно той самий, навіть частина користувачів/релізерів тут дублює "Толоку". То в чому сенс? Якщо це якась таємниця, то можете не відповідати, просто цікаво, чого так - суто через бан головного релізера, чи може є якась вища ідея.

lpershyi

1985ad-e! 3гадані сторінки, як і всі решту піратських, можуть в, будь який, прекрасний день або нічку вимкнути, назавжди вимкнути! Не стратегічно та небезпечно все тримати на одному місці, потрібно всюди і завжди створювати копії й поширювати все українізоване.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Кві 16:37

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли