Стань одним з нас!
 

Gljuk4

Шерлок Холмс / Sherlock Holmes (2009) BDRip-AVC 2xUkr/Eng | Sub Eng Жанр: екшн, детектив, сімейний, пригодницький
Країна: США, Англія, Німеччина

Кінокомпанія: Warner Bros. Pictures, Lin Pictures, Silver Pictures, Translux, Village Roadshow Pictures, Wigram Productions
Режисер: Гай Річі / Guy Ritchie
Актори: Роберт Дауні-мол. / Robert Downey Jr., Джуд Лоу / Jude Law, Рейчел Макадамс / Rachel McAdams, Марк Стронг / Mark Strong, Едді Марсан / Eddie Marsan та інші
Сюжет:
Знаменитий детектив Шерлок Холмс і його друг доктор Ватсон ведуть чергове розслідування – намагаються відвернути загрозу для всієї Англії.
Студія “Коламбія” готувала до запуску комедію з Сашею Барон-Коеном у ролі Холмса та Віллом Ферреллом у ролі Ватсона. Однак “Коламбію” випередили продюсер Лайонел Вілгрем та режисер Гай Річі, які вирішили піти іншим шляхом.
Вілгрем більше десяти років обдумував концепцію переосмислення образу Шерлока Холмса. “Я дуже люблю оповідання про його пригоди, - каже продюсер. - Але коли я їх читаю, перед моїми очима встають зовсім інші картини, ніж ті, які я бачу на кіноекрані. Я завжди уявляв собі більш сучасного, більш богемного Шерлока Холмса, який одягається, як художник або поет”. У 2006 р. Вілгрем та художник Джон Воткіс створили 25-сторінковий комікс про пригоди Холмса і використали його як наживку для студій. Комікс дозволив їм не тільки розповісти, а й показати студійному начальству, якою вони бачать сучасну історію про Шерлока Холмса.
Тривалість: 02:08:24
Якість: BDRip-AVC (Hurtom by Maters)
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1024х576
бітрейт: 2000 кб/с
Аудіо # 1:
мова: українська
переклад: професійний дубльований
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с
Аудіо # 2:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 128 кб/с
Аудіо # 3:
мова: англійська
переклад: оригінал
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с
Субтитри: (Forced)
мова: українська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt
Субтитри: (Full+SDH)
мова: англійська
тип: програмні (м'які)
формат: *.srt

Скріншоти


Джерело:
Особиста оцінка: 8 - мені сподобалося

SAYA

Дякую!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 23-Кві 11:42

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли