Стань одним з нас!
 

Hoetzendorf

90895Не можу змінити аватару.
"Cannot copy tmp file"
Сьогодні вдалося. Дякую, Андрію, що полагодили.

SaSh0o0k

пошук знову не робить

Alex

92652пошук знову не робить
Дякую. Адміністрація знає. Чекаємо

Nazgul

В мене при завантаженні в торрент клієнті видає HTTP помилка 500.


Востаннє змінено Nazgul (6 Вер 2023, 22:26); всього редагувань: 1

valvally

Після зміни дизайну, пошук якось дивно працює. Раніше за запитом "the good doctor" видавало лише цей серіал, а зараз видає купу нерелевантних результатів, а ті результати які потрібні - не видає.

JustFuk

93184Після зміни дизайну, пошук якось дивно працює. Раніше за запитом "the good doctor" видавало лише цей серіал, а зараз видає купу нерелевантних результатів, а ті результати які потрібні - не видає.
Дизайну це не стосується, скоріше за все було якесь оновлення трекеру де дизайн лише візуальна частина, але оновлення основне було на стороні сервера і зачепило БД та роботу пошуку і потрібен розробник щоб виправити, а ресурсу немає чи він обмежений. Адміністрація намагається, але повільно :(

Андрій

Пошук зробимо. Інші питання теж будемо вирішувати.

Milton

Весело тут у вас. Шановний Адмін, загляніть у розділ останню тему пропозиція стосовно розділів новинок фільмів. Дякую.
До речі який склад модерів/адмінів можна дізнатись? Ведеться якийсь набір там? А то здається багато де не помішав би порядок..

Андрій

Заглянув, нема кому цим займатись. Ви готові вивчіти двигун нашого трекера, стати адміном, створити розділи та підтримувати їх наповнення?

Milton

93310Заглянув, нема кому цим займатись. Ви готові вивчіти двигун нашого трекера, стати адміном, створити розділи та підтримувати їх наповнення?
Невже так все погано. Вроді відвідування є. Не думаю що щось настільки складе в двіжку форума що я б не осилив, але час це інше. Його завжди не хватає, це в наш час дорогий ресурс. Я тут поки виключно в цілях підтримки українського контенту, а то часто буває навіть на популярних платформах де є фільми з українським перекладом його не завжди викладають. Я не готовий так зразу відповісти чи був би готовий вливатись в колектив трекеру. Для цього потрібно розуміти які цілі проекту, яка мотивація, для чого взагалі він підтримується? Ну і тд.

Escanor

93318
93310Заглянув, нема кому цим займатись. Ви готові вивчіти двигун нашого трекера, стати адміном, створити розділи та підтримувати їх наповнення?
Невже так все погано. Вроді відвідування є. Не думаю що щось настільки складе в двіжку форума що я б не осилив, але час це інше. Його завжди не хватає, це в наш час дорогий ресурс. Я тут поки виключно в цілях підтримки українського контенту, а то часто буває навіть на популярних платформах де є фільми з українським перекладом його не завжди викладають. Я не готовий так зразу відповісти чи був би готовий вливатись в колектив трекеру. Для цього потрібно розуміти які цілі проекту, яка мотивація, для чого взагалі він підтримується? Ну і тд.
я теж такої думки! поки що придивляюсь чи цей ресурс вартий щоб тратити на нього час! якщо в адміністрації буде час напишіть які цілі ? поширювати контент українською і все? чи є ще щось?
так як після того як почалась війна я закрив всі свої сайти не хочу давати ворогам споживати нічого хай тупіють і деградують. ру***гавно.нет згуртувався і по всій лінії почав давити на Українців куча наших то все терпіти готові а я вважаю що така країна як рашка і її культура має зникнути. Ми маємо нагнути їх інформаційно

big_more

Хлопці привіт, розумію, що це аля Pet Project, але після оновлення теми стало дійсно багато багів. Хотів би написати про однцу з них.
На головній сторінці в сайдбарі ви додали банери для реклами, розумію, треба. Додайте будь ласка ці CSS властивості, щоб картинки були адаптивні:


Не задавайте фіксованих розмірів, а width: 100%; height: auto;, також можна додати нативний атрибут loading="lazy", для лінивого завантаження.
Дякую.

Андрій

Ховайте, шановний, скріни під спойлер. Задовбеся скролити. Просто треба вичистити куки в браузері. Але в хромі то ще те заняття. В мене стало нормально показувати після перевстановлення віндовс та хрома з іншим профілем. Так само нормально сайт виглядає на телефоні, особливо сторінки релізів підлаштовані для комфортного перегляду.

Приклад як є зараз:

Milton

До речі, в мене така ж петрушка з цими банерами, як на linux firefox, chrome, так і на ios safari (як на wifi так і на lte)
p.s. 20:33 баг пропав, банери відображаються вірно..

napalminmyveins

Доброго всім дня.
Було б непогано аби на сторінку з результатми пошуку повернулись розмір торреннта, кількість сідерів та інша інформація.
Нинішня сторінка підходить для форумів, але не торрент трекерів. Заходити в кожну з десятка тем аби побачити скільки важить і чи роздається - важко.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 28-Бер 22:34

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли