Стань одним з нас!
 

Nexo

Нація футболу (2022) WEB-DL 1080p
Жанр: документальний
Країна: Україна
Телеканал / кіностудія: ТелеПростір Студіо
Режисер: Володимир Мула
Актори: Віталій Глют, Надія Глют, Ігор Глют
Сюжет:
Мільйони українських підлітків мріють про футбол і живуть футболом. І немає більшої честі у цій грі, ніж стати частиною національної збірної. «Нація футболу» - це вражаюча розповідь від перших осіб про становлення збірної України, яка ніби повторює траєкторію становлення нашої держави - від скромного початку, повного ігнорування та безвіри - до перших перемог і вражаючих результатів. Найдраматичніші двобої, неймовірні голи та правда, яка перевершує фантазію.
Тривалість: 01:30:00
Якість: WEBDLRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1920х1080
бітрейт: 4405 кб/с
Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал + професійний дубльований
кодек: AAC 2.0
бітрейт: 192 кб/с

Alex

Правила оформлення ..... Об'єм допускається до 200 КБ. Обирайте українську обкладинку .... Роздільна здатність обкладинки має бути не більшою за 550х900 або 600х350 ....

Nexo

90836Правила оформлення ..... Об'єм допускається до 200 КБ. Обирайте українську обкладинку .... Роздільна здатність обкладинки має бути не більшою за 550х900 або 600х350 ....
Вважаєте краще мені не релізити? Для трекера краще реліз чи ваші посили до правила, яке застаріло бо завантаження не на сервер трекера Мазепи.

Alex

Вважаєте краще мені не релізити? Для трекера краще реліз чи ваші посили до правила, яке застаріло бо завантаження не на сервер трекера Мазепи.
У кожного сайту є Правила оформлення - https://mazepa.to/viewtopic.php?t=639 , потрібно їх дотримуватися. Не можете, потрібна допомога, пишіть - допоможу.

andrewuzh

Дякую!

soccerbik

Сподобався фільм.
Фанатам українського футболу (таким як я, стежу за чемпіонатами з 1988, ще до нашої збірної) теж сподобається.
Рекомендую!
Дякую релізеру, та тому хто повернувся на роздачу!
Наша збірна ще покаже себе з гарного боку!
Показати повідомлення:    

Поточний час: 29-Бер 10:06

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли