Стань одним з нас!
 

петро

Максим Оса: золото Песиголовця (2022) WEBRip 1080p
Жанр: пригоди, трилер, детектив, історичний
Країна: Україна
Кінокомпанія: Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О. О. Ханжонкова
Режисер: Мирослав Латик
Актори: Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньга, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук
Сюжет: За мотивами коміксу Ігоря Баранька.
Україна, 1636 рік. Польський король сплачує данину козакам, аби запобігти повстанню. Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з 5-и братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустим капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу. На місці злочину з’являється каштелян замку, пан Карл Фогель. За підозру у вбивствах та крадіжці панського золота козарлюгу беруть під варту й під тиском тортур намагаються дізнатися правду. Господар пан Йожеф, згадавши легенди про подвиги Максима Оси, виправдовує січовика та доручає розгадати таємницю смерті козаків і віднайти втрачені скарби. Осі доведеться розплутати відьмацьке павутиння та віч-на-віч зустрітися з містичним Песиголовцем. А про долю золота та його власника замовчує навіть писар, який веде цю оповідь…
Тривалість: 01:40:19
Якість: WEBRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1920 х 800
бітрейт: 4000 кб/с
Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с

teoStep

дуже сподобалось, якісна картинка, декорації, така мрачненька атмосфера, в першій версії я так розумію повинні були бути жарти більше, в кінці показані доречі фрагменти фільму який так і не вийшов. З коміксом є багато спільного. Україна класно знімає, актори добре зіграли.

docstat

дякую за реліз, буду на роздачи...

V.Kaas

є свіііііііііііііжий сценарій бл......

DonGato

Чи доступні субтитри?
Спасибі заздалегідь

Андрій

90282Чи доступні субтитри?
Спасибі заздалегідь
Ось тут https://mazepa.to/viewtopic.php?t=89977

DonGato

Дуже дякую!

zaqik

Щось сюжет від мене вислизав весь фільм. Ну, ніби зрозуміло що до чого, але в цілісну картину не складалося. Скажімо так: якщо вас хтось спитає про що фільм, і ви зможете - на відміну від мене - розповісти кількома реченнями від початку і до кінця про що кіно - вітаю, від вас "сюжет не вислизнув".
Тепер щодо технічної складової. Рідкісний випадок, коли не треба вишукувати шестиканальний звук до українського фільму. Все добре чути, розбірливо, звук "м'ясистий", гарно зроблений. Сам фільм - за сукупністю - нічого особливого, але вельми непогано, тим більше, що жанр для наших фільмів непритаманний. Скажімо так: при перегляді відрази не виникало. З одного боку - така собі похвала, але напрямок руху правильний.
Показати повідомлення:    

Поточний час: 19-Кві 03:59

Часовий пояс: UTC + 3


Ви не можете створювати нові теми на форумі
Ви не можете відповідати в темах на форумі
Ви не можете редагувати свої повідомлення на форумі
Ви не можете видаляти свої повідомлення на форумі
Ви не можете голосувати в опитуваннях на форумі
Ви не можете прикріплювати файли
Ви не можете завантажувати файли